Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:54:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще стане европейски шампион 2012 г.?  (Гласуването приключено: Юни 22, 2012, 00:59:47 )
Чехия - 1 (4.5%)
Португалия - 1 (4.5%)
Германия - 6 (27.3%)
Гърция - 2 (9.1%)
Испания - 3 (13.6%)
Франция - 2 (9.1%)
Англия - 5 (22.7%)
Италия - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕВРОПЕЙСКО  (Прочетена 56701 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #30 -: Май 15, 2012, 21:16:55 »

А  тези  които   нямат  вазможност да  преведът пари   те могат  ли да участват  за интригата  или   да се чустват игнорирани
Активен

Авторското Право  Grin
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #31 -: Май 15, 2012, 21:30:36 »

Разбира се, могат. Играта е безплатна. Това е облог между приятели, който само придружава играта, иначе нейната цел е пак същата - да се забавляваме с футболни срещи и футболни прогнози.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #32 -: Май 15, 2012, 23:35:04 »

Двадесет лева, първите са преведени. Който желае, да се включи.
Остава въпроса с разпределянето на наградния фонд. Аз виждам следните опции, които и преди бяха актуални:
- класиралият се на най-предно място от тези, които са участвали с пари, прибира цялата сума;
- същото като първото, но от общата сума се отделя определена сума за мат. награда на победителя в турнира в случай, че не са едно и също лице;
- същото като първото, но от общата сума се отделя сума за плакети на почетната тройка в турнира, независимо дали или недали пари;
- първите трима в класирането от далите пари си разпределят фонда в някакво съотношение.
В момента повече опции не се сещам, ако има, нека някой напише. После правим анкета и решаваме за разпределението на наградния фонд и толкоз.

Да се подложи на гласуване само първото и последното предложение (50, 30, 20 % от общия награден фонд).
 Аз съм за първото - всички пари за победителя дал пари!!!

За победителят, който все пак не е дал пари, ще е най голямата награда: ЧЕСТ И СЛАВА!!! мисля, че  е напълно достатъчно

А ако все пак победителят е от далите пари, то може да му се изработи плакет, купа, грамота и т.н. , като разходите му се одържат от наградата, но в разумни граници - примерно до 20-30 лв.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 23:38:17 от popa007 » Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #33 -: Май 16, 2012, 00:03:00 »

Аз пари не давам, в незаконни хазартни игри не играя. Ако не може без пари няма да участвам. Играйте си за пари без мен.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #34 -: Май 16, 2012, 01:09:25 »

Аз пари не давам, в незаконни хазартни игри не играя. Ако не може без пари няма да участвам. Играйте си за пари без мен.

Това изказване на фона на цялата история на специалните издания на ФИ е някакси неразбираемо.
Нито се прави нещо по-различно от това, което било като организация за световното 2010 г., нито може да се счита за хазарт.
До колкото успях да схвана от всички коментари дотук, а и в по-стари теми в този раздел - всеки, който желае може да участва и да даде прогнози по схемата, дето беше публикувана в началото. Прогнозите касаят резултатите от всички мачове от европейското първенство (групова фаза и елиминации до определяне на шампиона) + прогнози за победителите в различни категории (голмайстор на турнира; отбор, с най-малко допуснати голове и т.н.).
Който желае, може да участва в създаването на т.нар. награден фонд. Той е бил използван в досегашните издания за финансиране изработване на плакети за призовата тройка и за парична награда на най-добрия. Не виждам пречка да се постъпи по същия начин и сега. Ама да се твърди, че се организират незаконни хазартни игри е повече от неуместно.
Който иска - участва. От записалите се за участие, който желае, може да участва и в създаването на наградния фонд. Който може и знае - печели играта.
Това е. Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #35 -: Май 16, 2012, 02:46:26 »

Да се подложи на гласуване само първото и последното предложение.

Аз пари не давам, в незаконни хазартни игри не играя. Ако не може без пари няма да участвам. Играйте си за пари без мен.


Тук става все по-весело! Агента държи, държи, пък току се изпусне нещо и замирише.
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #36 -: Май 17, 2012, 08:14:22 »

Понеже явно няма други алтернативи, време е да се гласува. Гласуването е явно и в него участват тези, които ще дават пари. Идеята някой друг да определя разпределението е нелепа.

Аз съм за: победителят взема всичко (най-високо класиралия се измежду тези, които са участвали с вноска).
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #37 -: Май 17, 2012, 08:20:12 »

и аз съм за  предложението на Росен .... но нека отделим и сума за плакетче на първите трима ,независимо дали са спонсори
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #38 -: Май 17, 2012, 08:31:51 »

и аз съм за  предложението на Росен .... но нека отделим и сума за плакетче на първите трима ,независимо дали са спонсори

Подкрепям.
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #39 -: Май 17, 2012, 08:49:42 »


Тук става все по-весело! Агента държи, държи, пък току се изпусне нещо и замирише.
 *freak*
Това пък все едно не си го писал ти. Исках да кажа, че щом сте решили да се играе с пари, значи аз няма да дам и щом не може да участвам в играта, ви пожелавам приятни моменти.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #40 -: Май 17, 2012, 18:11:59 »

Някой да не би да те е насилвал сексуално да даваш пари? Някой въобще искал ли ти е някакви пари? Забрави ли, че участва в предишния форум с парична награда - Световно 2010?! Е, там дава ли пари?? На мен ми е много любопитен начина, по който стигна до извода, че не може да се участва без пари. Също ми е любопитно не погледна ли един пост по-нагоре от предходния ти - там много ясно се казва, че играта е безплатна, такава, каквато винаги е била и ще бъде. Изведнъж се появяваш в темата, раздаваш негативни оценки и изръсваш "играйте си без мен", като че ли някой нещо те кара и ти се цупиш като петгодишен! Хапчето ти обясни, че играта е свободна, ти пак продължаваш в същия дух. Или не можеш да четеш, или не си даваш труд да го правиш. Нямам друго обяснение освен ако не искаш да се дразниш с някой. Тогава аз съм винаги насреща, само бъди по-конкретен и много по-прям, иначе се обърквам.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #41 -: Май 17, 2012, 18:28:32 »

Получих днес още една вноска, но не разбрах от кого. В основанието пише ВН. Може ли виновника да се обади? Ще бъде хубаво да си пишете името или ника в основанието, за да разбирам кой участва.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #42 -: Май 17, 2012, 19:30:40 »

Аз бях. Също така, ако ви питат на кого превеждате пари Росен Луизов.
« Последна редакция: Май 17, 2012, 19:32:39 от smehh » Активен
OldDeath
Редник
*

Karma: +32/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #43 -: Май 17, 2012, 20:20:05 »

ако имам време може и аз да отскоча до банката  Wink
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #44 -: Май 17, 2012, 21:13:46 »

Скоро и аз ще преведа сума по сметката.
За разпределяне на наградния фонд смятам,че е най-добре победителя от тези,които са дали пари да вземе всичко,а на първите трима,независимо дали са внесли пари да се изработят плакети.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!