Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:58:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще стане европейски шампион 2012 г.?  (Гласуването приключено: Юни 22, 2012, 00:59:47 )
Чехия - 1 (4.5%)
Португалия - 1 (4.5%)
Германия - 6 (27.3%)
Гърция - 2 (9.1%)
Испания - 3 (13.6%)
Франция - 2 (9.1%)
Англия - 5 (22.7%)
Италия - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕВРОПЕЙСКО  (Прочетена 56723 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #15 -: Май 10, 2012, 21:19:48 »

Ми нали имаше приз "златни ръкавици", ба ли ги как го избират и защо. Имаше и някакви други призове, най-добър играч, млад играч или нещо от сорта.

Гарга, шампионе, винаги си добре дошъл. Аз мисля, че вторите никой не ги помни, още по-малко третите, та в този смисъл съм против предложението на Килимявката.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 10, 2012, 22:06:31 »

и аз мисля че 20 лева е нормално и ще внеса. Наградата да се даде на спечелилия измежду заложилите и само на първия.  Grin Grin Grin

т.е.

На мен!!! На мен!!! На мен!!! На мен!!!

А предната награда още ми седи в картата и не съм я похарчил. Мисля да взема и тази и да си купя мотопед с кош та Скелето да го е яд. Аз ще возя мадамите пък той ще върти п*далите.  Grin Grin Grin *hahaha* *pardon*
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #17 -: Май 10, 2012, 22:20:29 »

И аз заявявам желание за участие.
Нямам никакви коментари по повдигнатите въпроси за размера на вноската, дали събраната сума да бъде разделяна между призовата тройка или да бъде дадена на шампиона и как да бъде извършено точкуването. Съгласна съм, с всичко което реши мнозинството. Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #18 -: Май 10, 2012, 22:34:43 »

Е, аз просто исках да има по една утешителна награда за Скелето и Хапчето, но щом ги давате, ще ги взема всичките  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

значи последно: 100% за мен  - за победителя!  Wink


и като гледам се ориентираме към вноска от 20 лв.

сега остава да се съберем поне 10-15 участника и ... да видя какво ще си купя с 200-300 лв.  *freak*
 *gamer*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #19 -: Май 10, 2012, 22:52:50 »

 разчитайте и на менотново за вноска за която се разберете .... как ще се разпределя не ме вълнува Smiley...важно е да има екшън *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #20 -: Май 11, 2012, 07:29:35 »

пишете и мен !
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #21 -: Май 11, 2012, 10:57:52 »

Мисля,че по думите ви се събрахме десетина човека склонни дадат пари Smiley .Това е добре,тъй като ще се събере добър награден фонд.Но нека решим как да го разпределим в зависимост от броя на участниците и сумата,която съберем.Аз виждам два основни варианта:
1.Първият да вземе всичко
2.Първият да вземе - 50%,вторият - 30%,третият - 20%
Също така трябва да се реши дали ще се връчват плакети на призовата тройка,както и на спечелилия класацията Мистър точен резултат .На победителя дори може да се изработи и малка купичка,мисля че не са толкова скъпи.Въобще тези въпроси подлежат на дискусия и трябва да го решим всички заедно,не само екипът. Wink
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #22 -: Май 11, 2012, 13:04:52 »


Славек и Славко

 Grin

Предлагам първо да съберем да видим колко ще се събере. После като почне в рамките на 2-3 дена чрез анкета да решим. Ако се съберат повече парички нямам нищо против да се разделят.

Скеле припомни ни сметката да се задействаме.
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #23 -: Май 11, 2012, 17:30:33 »

и аз ще участвам , след световната титла иде ред и на европеиската  Tongue  *beer*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
BESNIQ
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #24 -: Май 12, 2012, 14:08:51 »

И аз ще се включа,само даите аибанче Smiley
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #25 -: Май 12, 2012, 21:06:37 »

Щом и г-н gargaran ще играе и аз се включвам.  Grin *hahaha*
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #26 -: Май 12, 2012, 23:27:10 »

аз ще играя, но мисля че няма да имам възможност да допринеса за паричната награда Sad
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #27 -: Май 14, 2012, 01:04:29 »

Сметката ми:
IBAN BG63STSA93000008966412
BIC STSABGSF
БАНКА ДСК ЕАД

Все пак ще е хубаво преди да превеждате, да се определи колко точно окончателно ще бъде индивидуалната вноска и как ще се разпределя фонда.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #28 -: Май 15, 2012, 18:20:15 »

Предлагам ръководните фактори да вземат да пуснат една бърза анкета по горепосочените въпроси, че времето взе да напредва, а първенството чука на вратата. Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #29 -: Май 15, 2012, 18:45:14 »

Двадесет лева, първите са преведени. Който желае, да се включи.
Остава въпроса с разпределянето на наградния фонд. Аз виждам следните опции, които и преди бяха актуални:
- класиралият се на най-предно място от тези, които са участвали с пари, прибира цялата сума;
- същото като първото, но от общата сума се отделя определена сума за мат. награда на победителя в турнира в случай, че не са едно и също лице;
- същото като първото, но от общата сума се отделя сума за плакети на почетната тройка в турнира, независимо дали или недали пари;
- първите трима в класирането от далите пари си разпределят фонда в някакво съотношение.
В момента повече опции не се сещам, ако има, нека някой напише. После правим анкета и решаваме за разпределението на наградния фонд и толкоз.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!