Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:49:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За атаките по празниците  (Прочетена 1505 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bokex
Редник
*

Karma: +20/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Декември 23, 2011, 13:31:27 »

Уважаеми дами и господа, от ръководството на имп, и предната година и сега поставяте под различни знаменатели играчите, за едни светове се спират атаките за други не, нима каласиците (играчите в класиките) да не са хора, а зомбита.По спомени за разлика от сега играчите отстояха своето право, но явно им е писнало да се борят с вятърни мелници.Затова ви моля поне дайте един отговор с какво едните потребители на ио са по различни от другите (които ще могат да прекарат далеч по спокоини празници)

Весели празници на всички и много успехи.
Активен
Bokex
Редник
*

Karma: +20/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2011, 17:15:44 »

Благодаря поредният отговор които давате, своевременно, бързо, ясно и точно, на питане от играч независимо по какъв въпрос.

С такова отношение към потребители, играчи, (или маи ги смятате за лумпели), далеч ще стигнете......

Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2011, 18:54:29 »

ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА ОТ ДИСКРИМИНАЦИЯ (ЗАГЛ. ИЗМ. - ДВ, БР. 68 ОТ 2006 Г.)

В сила от 01.01.2004 г.


Чл. 4

2) Пряка дискриминация е всяко по-неблагоприятно третиране на лице на основата на признаците по ал. 1, отколкото се третира, било е третирано или би било третирано друго лице при сравними сходни обстоятелства.


Раздел III.
Защита при упражняването на други права

Чл. 37. Не се допуска отказ от предоставяне на стоки или услуги, както и предоставянето на стоки или услуги от по-ниско качество или при по-неблагоприятни условия, на основата на признаците по чл. 4, ал. 1.





Ако някой не е много на ясно, какво представляват действията на екипа по отношение на играещите в класиките  *pardon*


Наистина ми е безкрайно неприятно вместо да се наслаждавам на празника ... да си губя времето с други дейности ... но арогантността, която се демонстрира от Екипа ... по никакъв начин не се вързва с духа на Коледа ....


« Последна редакция: Декември 23, 2011, 19:16:59 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #3 -: Декември 23, 2011, 19:32:09 »

Кро и си прав и не си . Пример - не всички телефони с Андроид ОС ще получат ъпдейт на ICS.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Декември 23, 2011, 19:41:53 »

Кро и си прав и не си . Пример - не всички телефони с Андроид ОС ще получат ъпдейт на ICS.

Това е тълкователно решение на Върховния съд .. или решение на търговците Huh? И от кога решенията, на търговците променят законите Huh?
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #5 -: Декември 24, 2011, 00:24:35 »

Това е тълкователно решение на Върховния съд .. или решение на търговците Huh? И от кога решенията, на търговците променят законите Huh?
Търговец или производител са задължени по време на гаранция или по време на лиценза да предоставят услугата, а после се спасявай сам или купувай ново. Май ти го каза, че класиките са забравени, демек им изтече гаранцията. Нещо като Фолксваген да има някакви задължения към ползватели на голф1.
Абе къде съм тръгнал да споря с адвокат Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Декември 24, 2011, 00:28:41 »

Търговец или производител са задължени по време на гаранция или по време на лиценза да предоставят услугата, а после се спасявай сам или купувай ново. Май ти го каза, че класиките са забравени, демек им изтече гаранцията. Нещо като Фолксваген да има някакви задължения към ползватели на голф1.
Абе къде съм тръгнал да споря с адвокат Grin Grin Grin

Бъркаш продуктите ... да, производителя на Фолксваген .. няма задължение към собственика на 20 годишен Голф .. но обслужващия сервз, както и този който му е дал сертификат за технически преглед ... имат задължения ... особено, ако може недвусмислено да се докаже кои са ....  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #7 -: Декември 24, 2011, 01:21:57 »

Но сервиза не отговорен че гоуфа е издухан и харчи масло, пак ще му вземе пари за смяна и за закупуване на допълнително масло.
Бг светове ги няма в 4А, но гоуфа харчи масло, харчи гориво, но се движи още. На производителя не пука вече, на сервиза не му се занимава и накрая главния тех.преглед ще каже накрая -"баста". С една дума ДИСКРИМИНАЦИЯ към гоуфа. *pardon*
Отварям си нова бира и спирам за днес *beer* *beer* *beer*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!