Imperia Online България  
Април 23, 2024, 13:41:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Medieval 2: Total War Kingdoms  (Прочетена 19494 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 14, 2007, 08:46:41 »

п.п. незнам на медиевал2 дали става номера, но на рим го правя- оставяш някой град с много паплач да се разбунтува, после си го връщаш и колиш населението. аз така си оправях финансите. на рим го правех в йерусалим ;D

Аха ама след първото "колене" на населението остават 8000 души и после още по-малко и всеки път получаваш по-малко и по-малко, аз ти говоря за сериозен дохот. Примерно ако играя с Англия е голям шит докато не почна да превземам континента. Какъв е проблема незнам, сигурно градовете на острова имат марко население или де да знам.

Имам въпрос. Тръгвам аз на кръстоносен поход и 60% от армията ми дезертира, няма лошо, но когато съм на кораби как подяволите дезертират, а и как да направя така че да не го правят, смисъл движа се максимално бързо  Sad , не че е голям фаул, после си наемам войници на безценница ама все пак.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2007, 22:46:32 »

затова е добре да си в добри отношения с папството- аз правя следното: гледам възможностите за кръстоносен поход отивам до там свиквам похода и веднага бия по крепоста която е и с малък гарнизон защото нямат време за подготовка.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 16, 2007, 13:07:01 »

Да аз обикновенно играя с Англия и ако някой ми свика похот аз ако не съм превзел Марсилия или тая до нея духам щот трябва да обикалям. Това което го предлагаш е тъпо за мен защото аз толкова пъти съм бил отлъчван от църквата, че ти е бедна фантазията. Всъщност за това ли ми изчезват хората. Смисъл като съм на кораби те кво хвърлят се в морето ли?  *YAHOO*
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 16, 2007, 15:07:50 »

На всеки са му праскали анатема  ;D а за бягането мисля че колкото повече наближаваш целта войниците са по уплашени.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2007, 00:08:47 »

Да бе правят си масово сепуко на палубите и моряците се хвърлят в морето от ужас и после няма кой да управлява корабите и после всичк загиват от глад!
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 18, 2007, 01:29:15 »

на най новия medieval дето и аз нз как ще се казва и кога се очаква та за него да, там ще има битки с корабите няма да са както сега на kвото стане Grin
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2007, 21:04:53 »

С папата не можеш да играеш но карай  ;D ;D ;D
на най новия medieval дето и аз нз как ще се казва и кога се очаква та за него да, там ще има битки с корабите няма да са както сега на kвото стане Grin

Супер много ще се радвам, вече ще има и нови стратегии, които и в този медиевъл важат, само че аз не ги употребявам, да качвам на корабите си попринцип да има пехота или стрелци, те давали някакъв бонус към цялата битка, ама нз. С това нещата доста ще се променят и ще е супер.
« Последна редакция: Ноември 03, 2007, 21:07:17 от Krum91 » Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2007, 21:26:51 »

Че па как бе, като някой от твойте стане папа ли имаш предвид? Доколокот знам в двойката поне не можеш, за първата не си спомням.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #38 -: Декември 19, 2007, 22:53:34 »

Някой иска ли да поиграем ? Имам още 3-4 приятелчета и може да се организираме ако някой има желание и време да каже Smiley
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #39 -: Януари 30, 2010, 07:46:13 »

 В началото на януари излезе поредната страхотна разработка от любителите на играта , предназначена за Кралствата- модификацията  Русь 2 Total war . За пръв път в играта се появяват Дунавска България и Волга Булгар , едновременно като игрални фракции сред още 27 такива . Времевия период на развитие е по времето на цар Самуил и Василий II Българоубиец , ромеите като цяло са доста пасавни , но като се поразмърдат започват да създават доста проблеми ... особено когато се намирате и в война с унгарците(маджари) .



http://www.youtube.com/watch?v=MXk2ArVTBkE&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=oAGcdJLKS0A

 Безспорен лидер сред модификациите за Medieval си остава все още The Third Age - Total War - Властелина на пръстените , най-доброто пресъздаване на на творбата на Толкин на PC ...
http://www.youtube.com/watch?v=CHWzW88DLxo&annotation_id=annotation_406872&feature=iv
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 07:47:58 от Groznii » Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 15, 2010, 04:02:02 »

Ехее супер, може да тегля пак тогава,  че бях я изтрил  Smiley
А бре за единиците на българите нещо да кажеш ако може?
И има ли опция поне за английски език в този руски мод :?
« Последна редакция: Февруари 15, 2010, 04:05:30 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #41 -: Февруари 15, 2010, 21:29:40 »

 За българските единици в  Русь 2 Total war : Превъзходни стрелци , силна пехота и никаква флотилия  Smiley , освен тази която правят генералите - Дунавска България . За Волга Булгар - великолепна лека пехота и отлична кавалерия , липса на флотилия също . 

Дунавска България


Волга Булгар


 Относно английски се очаква да излезе пач , за сега няма .
 Днес е излязъл пач за мода, който още не съм го слагал , но дано пооправи геймплея с Дунавска България , че бе не реално лесно да се играе с тях  *xxx*



Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #42 -: Март 17, 2010, 17:23:51 »

Мерси за инфото, като излезне на английски или български кажи ако не забравиш, моля!))
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #43 -: Юни 06, 2010, 13:19:11 »

 Играта продължава  Smiley Smiley Smiley ...  малко е инфото , но поне вече е сигурно - излиза Shogun 2: Total War , отново ще се бием с Японците  Cool

http://www.totalwar.com/
http://www.vbox7.com/play:61815332

 За Русь 2 , още не са приключили напълно с превода на английски , но TSARDOMS TOTAL WAR напредват с модификацията си :

Bulgaria unit preview
Official preview

Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #44 -: Юни 06, 2010, 16:00:08 »

О май , ще си я изтегля  пак .. Smiley
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!