Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:20:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Medieval 2: Total War Kingdoms  (Прочетена 19504 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #15 -: Септември 29, 2007, 17:55:22 »

Много си ми странен, аз със елитни английски стрелци мачкам тежки и елитки коне, които са мааалко по-скъпички  ;D , е да трябва и малко пехота, ама иначе ... а за превземането на крапост ...  Cool лесна работа

Мачкат ама не при всички обстоятелства- на равнинен терен и при по малък брой на армиите например конете ще разбият стрелците тотално ако ще и шипове да слагаш те спират само чардж но не и преминаване Smiley
За това е хамачито може и да спретнем някоя битка аз имам хора за 2 vs 2   а с вас може и 4 vs 4  да се играе
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #16 -: Септември 29, 2007, 22:01:33 »

  Да нали аз съм глупав и на равнинен терен ще те чакам  ;D. Една битка издебнали те и като ти отиде войската и ми стига, а аз дори да загубя лесно мога да си възтановя армията. А може ли да се играе online тази игра, много ми се играе с хора, че компютъра рядко вече ме изненадва  Sad
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #17 -: Септември 29, 2007, 22:22:36 »

Ако имам 3000 стрелци 3000 коня се спират само да ми работеше ръкопашния бой за стрелци. Иначе си прав, ако имам по малко няма да мога да се окопая добре и ще ме налажят. Но въпросът е че конете са много по скъпи, и се предполага че имам повече стрелци, отколкото той коне.   Wink
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #18 -: Септември 30, 2007, 18:22:21 »

може да играем с помоща на  програмата hamachi - http://zamunda.net/details.php?id=68810
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 01, 2007, 02:23:46 »

Който няма изтеглена играта може да я изтегли от zamunda.net а ако има проблеми с инсталацията ще опитам да помогна. Не е трудно.

Така, свалете си и програмата hamachi който я няма и ВСЕКИ УИКЕНД ще организираме с един приятел игри.
 Като влезете в хамачито давате долу в дясно на бутона create or join networks и пишете името на сървара което e stalin505 a паролата  1234.
След това влизате на една от кампаниите например на crusaders после влизате в Multi Payer след това в Lan Battles
и така някой ще е хостнал и трябва да се позабавляваме.

Преди събота ще дам повече инфо в темата или на скайп за това на коя кампания ще се играе а най вероятно ще се съберем повече хора от 16:00 до 22:00 часа.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 01, 2007, 21:29:09 »

Аз съм навит  ;D
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2007, 02:05:54 »

кво стана с теб преинсталира ли си
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2007, 23:44:41 »

абе направих си експеримент и конете минават през стрелците твърде успешно Wink а парите не са проблем, ако си вършиш работата:)

Ти ли си с конете или компа???  Huh? Аз съм си много добре а и дори на равнинен терен ако отидеш на историческите битки, битката между Англия и Франция е точно такава. Играеш с лъкове предимно, всеки играч може да ги мине тези исторически битки, така че няма какво повече да те убеждавам. Другото което е дори да си вършиш всичко като хората, ако успееш да се разбиеш два пъти с такива армии не съм сигурен, че ще се много доволен от следващите резултати. Чесно казано, когато играя на най-трудната възможна игра (нали very hard на битки и very hard на картака) една подобна загуба и увисвам. Нещо въобще не мога да си докарвам доходи.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 03, 2007, 10:09:51 »

кво стана с теб преинсталира ли си

Еми викнах едно приятелче да ми я оправи,но доста шит с тези ъпдейти ( Сега ги пляскам и мога да кажа обикновената си е по-добра ,но пък и разнобразие трябва Smiley
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2007, 21:29:20 »

За историческите битки аз съм минавал само 2-3 щото съм си слаб де така че не всеки може да ги мине Smiley



Иначе не е  труден инстала на кингдомс  в коментарите на играта трябва да има подробно обяснено всичко как се прави.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 04, 2007, 16:26:21 »

За историческите битки аз съм минавал само 2-3 щото съм си слаб де така че не всеки може да ги мине Smiley



Иначе не е  труден инстала на кингдомс  в коментарите на играта трябва да има подробно обяснено всичко как се прави.

Еми има някой кофти битки,но са направени така ,че да бъдат минавани.Има 1-2 където и мен ме отнесоха ,но на преиграването ги минах  Cool
Активен
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2007, 17:04:42 »

  И аз така, точно това е на историческите битки се дават така да се каже основни техники, много са добри за тренировка, ама веднъж като ги минеш и ... става скучно и търсиш направени от тебе игра. Там пък проблема или че имаш лимит на войстите или че няма достатъчно терени.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 05, 2007, 23:08:06 »

Ок значи за игрите утре след 7:00 може да пробвате с хамачито Smiley сървара и паролата ги знаете вече
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 06, 2007, 17:08:07 »

Става да и е доста ефективно
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 11, 2007, 16:26:08 »

Никой не доиде да играем миналия уикенд. Този някой ако иска да играе да каже да знам да ангажирам ли хора.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!