Imperia Online България  
Април 24, 2024, 05:12:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Medieval 2: Total War Kingdoms  (Прочетена 19495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« -: Септември 11, 2007, 21:05:02 »

Всъщност това са две игри в една - походова и реалистична RTS ( Real Time Strategy )        
        

   
Britania     Campaign

Americas   Campaign

Teutonic   Campaign

Crusaders  Campaign
« Последна редакция: Декември 19, 2007, 22:51:22 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Септември 12, 2007, 22:47:58 »

Тзтзт някакъв проблем имам и неможах да я инсталирам ,ще преинсталирам windowsa  след няколко дена да видя дали ще ми тръгне .Иначе съм много голям фен на Тотал войната .Ако и направят един мултиплеар (подобен на херос3-та) ,ще е нещо уникално.Иначе битките са дости слаби  от гледна точка водене от страна на компютърат и аз .Еднакви войски и винаги бия почти  без жертви .
Активен
ST@LIN
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #2 -: Септември 12, 2007, 23:40:55 »

Тзтзт някакъв проблем имам и неможах да я инсталирам ,ще преинсталирам windowsa  след няколко дена да видя дали ще ми тръгне .Иначе съм много голям фен на Тотал войната .Ако и направят един мултиплеар (подобен на херос3-та) ,ще е нещо уникално.Иначе битките са дости слаби  от гледна точка водене от страна на компютърат и аз .Еднакви войски и винаги бия почти  без жертви .
Има опция за мулти на кампания и е точно като хироус хотсийт се казва.
Активен

Смъртта на един е трагедия,смъртта на милиони-статистика. Йосиф Сталин
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #3 -: Септември 14, 2007, 18:52:13 »

Незнаех че има ново издание, последната която аз съм играл е Medieval Total War 2, но тя е невероятна. Винаги съм смятал, че е най-добрата средновековна военна симулация. А по въпрос за играта някой знае ли как да накараш стрелците ти да се бият на ръкопашен бой. Знам че има долу вляво бар който ме показва кои атаки да са разрешени за стрелците, но хиляди пъти съм се опитвал да изключа стрелбата и да се бият с мечове и не става, докато компютъра го прави когато си поиска, а понякога много ми трябват още няколко меча в битката.
А относно Kingdoms тя ново издание ли е на Medieval или е различна поредица, като Rome: Total War?

 
Тзтзт някакъв проблем имам и неможах да я инсталирам ,ще преинсталирам windowsa  след няколко дена да видя дали ще ми тръгне .Иначе съм много голям фен на Тотал войната .Ако и направят един мултиплеар (подобен на херос3-та) ,ще е нещо уникално.Иначе битките са дости слаби  от гледна точка водене от страна на компютърат и аз .Еднакви войски и винаги бия почти  без жертви .

Е да можеше да се направи малко по трудно, но затова аз си прави битки, както и разигравам извесни исторически битки и става яко
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 19:30:59 »

Има опция долу в дясно- скримиш мод, изключваш го, да не свети и когато някой се доближи те си вадят...
мечовете и се бият. Пробвай.
Kingdoms е експанжън на Medieval или преведено на бг- продължение
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 19:33:42 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 21:49:48 »

Мерси за инфото, но при мен не вадят мечовете както казваш продължават да се бият само с лъковете, мъпреки че съм им изключил лъка и включил атака меле. Става само при фалангите. Те също имат подобна обция за по-бързо придвижване. Сигурно имам някакъв бъг.  :-\
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #6 -: Септември 15, 2007, 00:00:48 »

Не, не ами стрелците не са за близък бой ако ги нападне да кажем пехота и Skrimish mode ти е включен тогава стрелците ти трябва да бягат, ако ти е изключен (не свети там оранжево или каквото е) тогава като ги нападнат не бягат а се бият. Така е при мен значи и при теб.
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #7 -: Септември 17, 2007, 14:49:11 »

 ;D Невероятно! Не го знаех! Казах ти че при мен не става, няма нужда да ми казваш че стрелците не стават за близък бой. Разбира се, че трябва да ти свети Skrimish mode. Нали като започнеш битката и той ти е изключено попринцип, смисъл не свети, а лъкчето долу вдясно, което ти показва че ще стрелят веднага щом враг влезе в обсега им им е светнато, няма логика това което ти казваш. За да се бият с мечове или там каквото им е оръжието попринцип Skrimish mode  трябва да свети, само че при мен не става.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #8 -: Септември 17, 2007, 23:02:32 »

Ами ако искаш да не бягат а да стоят като ги доближи враг го изключваш да не свети... ако искаш да не ги доближават нека свети и ще бягат
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #9 -: Септември 17, 2007, 23:16:55 »

Ето две мой битки http://www.zazz.bg/play:65deccb4
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #10 -: Септември 22, 2007, 16:29:05 »

   Много е лошо качеството на Vbox-sa и затова почти нищо не се вижда, а да не говорим за разбиране на самата битка, по-скоро я опиши.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #11 -: Септември 22, 2007, 18:50:25 »

По скоро това ми е първото видео и затова е лошо. Вече разбрах как да ги правя с "високо" качество Smiley

Ами битката я снимах без да знам дали ще победя, както играх на американската кампания и си предвижвах 2 генерала с 2 селекта тежка конница или общо 202 тежка конница и на търн-а  2 индиански армии ( мисля че на ацтеките бяха) ме изненадаха неприятно
така да се каже.
Общо 2те армии бяха точно от 3200 войника ( първата- 1200, втората- 2000 ) и някак си успях да ги бия.
Накрая останах с около 40-50 конника и без нито един генерал.
Така описвам битките накратко.

Пак може да снимам някоя битка ама се надявам не само аз да давам битки.
« Последна редакция: Септември 22, 2007, 18:55:21 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #12 -: Септември 28, 2007, 23:32:26 »

абе момчето питаше как да атакува със стрелци, които да не стрелят, а да се бият. сигурно му трябва пушечно месо ;D няма такава опция, пич. стрелците докато имат стрели стрелят. като свършат уж отиват да се бият, но по-често по средата на пътя бягат. не си струва да влачиш такива идиоти с тебе. рини конница и тук таме по някоя пехота колкото да превземаш градове. а за битки...хихихи още помня с умиление първата медиевал с един унгарски крал дето сам удържаше една крепост на автоматична битка в продължение на 8 атаки ;D ама като казвам атаки имам предвид атаки- с по над 3000 армия ;D

Много си ми странен, аз със елитни английски стрелци мачкам тежки и елитки коне, които са мааалко по-скъпички  ;D , е да трябва и малко пехота, ама иначе ... а за превземането на крапост ...  Cool лесна работа
« Последна редакция: Септември 28, 2007, 23:38:38 от Krum91 » Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #13 -: Септември 28, 2007, 23:35:06 »

По скоро това ми е първото видео и затова е лошо. Вече разбрах как да ги правя с "високо" качество Smiley

Ами битката я снимах без да знам дали ще победя, както играх на американската кампания и си предвижвах 2 генерала с 2 селекта тежка конница или общо 202 тежка конница и на търн-а  2 индиански армии ( мисля че на ацтеките бяха) ме изненадаха неприятно
така да се каже.
Общо 2те армии бяха точно от 3200 войника ( първата- 1200, втората- 2000 ) и някак си успях да ги бия.
Накрая останах с около 40-50 конника и без нито един генерал.
Така описвам битките накратко.

Пак може да снимам някоя битка ама се надявам не само аз да давам битки.


Да това ще да е било супер битка, макар ако врага не е имал конница не е съвсем възможно. Първо убиваш генералите, разтегляш армиите им, посли палките групички им правиш засади, те бягат поради липса на морал и така малко по малко, след 1 час потене става  Wink
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #14 -: Септември 29, 2007, 11:37:00 »

абе само аз ли обичам двете армии да се омешат в едно голямо меле  ;D

Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!