Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:30:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадски Нашествия - 8 .... малко преди края  (Прочетена 3118 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Декември 19, 2011, 16:11:54 »

Отварям тази тема за да можем да сикажем впечатленията от последната ера на турнира.
И така първите ми впечатления са ,че доста от предложенията ни от предишната ера са възприети и вкарани в тази ера.
1.Много от нещата които поставяха играчите в неравнопоставено положение са премахнати ....остава само и картата в началото да се направи за всички еднаква  ....това също е доста важно за развитието на всеки един акаунт.
2.Друго което ми прави впечатление ,че и тук във форума комуникацията с екипа съвсем замря  .... много от поставените въпроси даже и преди започването на турнира останаха да си висят нейде в пространството без да имат отговор от екипа.
3.Има и няколко предложения които мисля ,че екипа може да разгледа и въведе за следващите издания .

Молим линка за показване и споделяне на военния доклад ,който се вижда най-отдолу да бъде активен веднага след вълната ,а не след две седмици както е сега. Молбата ние ,за да можем да споделяме помежду си битките които правим по време на вълните ,а не както в това издание да има пълно информационно затъмнение  ....определено скучно присъствие във форума и никакво информиране за нещата около турнира  . Мисля и че на екипа това не се е харесало .... просто няма нищо с духа на турнира от предишните му издания .... Във връзка с това искам да помоля екипа да дава и базовата армия която атакува за всяка вълна /ние няма как да я намерим/ .... просто и броя на вълните се загуби някъде в нищото....
4.Другото ми предложение е във връзка с наемането на армия и нейните випуски.

за какво става дума .... преди времената за обучение на випуските се сумираха и се показваше много удобно последния нает випуск кога ще бъде готов спрямо оставащото време до атаката  ..... сега както се вижда от снимката има едни изчаквания и ходи смятай за 7-8 випуска последния дали ще ти влезе в употреба или не  ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
дидо
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Декември 19, 2011, 23:02:26 »

Не съм играл новата версия до сега но до 28-та вълна нямах загуба при условие че направих 2к тежки копия по погрешка и да съм направил около 10к фаланги общо и то само за мирис макар че можеше и без тях някой специалист да каже и да ме поправи аз не разбирам ама или атаките са такива или няма полза от тази военна единица в тази версия това са моите впечатления от тези номадски нашествията.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Декември 20, 2011, 00:36:45 »

фалангата за сефте играе добре ....виж как спрях последните атаки в другата тема  ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #3 -: Декември 20, 2011, 21:29:08 »

то бива то може ама за сграда на 1 секуда да не и падад димантите вече е наглост  Shocked
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2011, 13:56:03 »

 *SCRATCH*Джими ако разрешиш да вметна няколко неща:
1 во- за форума-  няма как да не е скучно след като доста от"старите кучета" от номадски нашествия ги няма,други наказани ...
2 ро- абсолютно небалансирани раси и военни единици...няма ги вече тънките сметки по стария калк.,което ме подсеща за
3то -непълния боен доклад- верно доста шарен и плашещ но никаква информация не може да се извлече
4то.....всъщност няма да продължавам всеки който играе може сам да си прецени за какво става дума- и ако навремето играхме по двойки на акаунт и пак се успивахме сега НН действа като приспивателно ...не е този дразнител който ни караше да ставаме посред нощ като кукумицини  *tired* Grin
В заключение искам да кажа че като всеки комерсиален турнир определението за добър,мн.добър ,отличен ,провален или др. се определя от графа приходи за създателите и  емоции,"натрупани" в играта или във форума за играчите...за мен лично този турнир си е "зеро"
Пс:любопитско ми е в сравнение със старата версия дали е толкова печеливш за собствениците  и  разработчиците....въпрос чийто отговор не чакам Smiley Wink
ПСПС: Късмет на тези които се борят за наградата ,
          *rose* на екипа
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Декември 21, 2011, 14:10:03 »

Тя темата затова я отворих ...всеки да си каже впечатленията  ..... но истината е една .... за мен крайно скучно изживяване ...липсата на комуникация между играчите и .... абеняма го духа на НН който ни държеше будни по цели нощи
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 21, 2011, 14:45:54 »

Прав си Хане

Липсва живеца в играта който те караше да бъдеш ако не в играта във форума. Показателен е и резултата на завършващите турнира и темите във форума >>> прогресивно намаляващи с всяко издание. Няма да изказвам препоръки защото ще е глас в пустиня.... а след 24 часа ще закача окончателно меча на стената както трябваше да го направя след световното

Успех на всички оставащи в бъдещите битки  *rose*
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Декември 21, 2011, 15:22:21 »

ееееееее  ...ще чакаме нови издания  .... а препоръки е добре да има  ....както виждаш от предишните НН доста неща сега са така както ги препоръчахме Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
дидо
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2011, 21:42:49 »

една снимка и от мене да стане по шарено това правя в едната провка Smiley

в другите провки всичко си е нормално
« Последна редакция: Декември 21, 2011, 21:44:39 от дидо » Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #9 -: Декември 21, 2011, 21:54:09 »

Ето го моето мнение - едни НН - класика, ще върнат страшно много хора тук, и ще се върне настроението.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!