Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:40:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо  (Прочетена 2389 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« -: Декември 16, 2011, 15:43:47 »

Миналата седмица в петък алармирах, че в свят 93 един сръбски съюз е написал вместо мото, че "съюз България са п*тки" Информирах и се обърнах с молба към админите оскърбителното мото да бъде премахнато. Получих уверение, че до понеделник 12.12.2011г. проблемът ще бъде решен и ще има наказание за сръбския съюз. Днес, 16.12.2011г. все още чакам..... но търпението ми се изчерпа. От тази ситуация стигнах до извода, че или ние българите и играещите в съюз Bulgaria в свят 93 сме вагини (както според сърбите, така и според българските админи на играта) и няма нищо обидно в мотото на сръбския съюз, или че админите ги мързи/не си изпълняват обещанията, или че в крайна сметка  меркантилното мислене е надделяло над елементарните правила на етиката. Защото сърбите наливат много пари в диаманти, а ние българите, вече по-известни като вагини - не наливаме пари.
Прилагам и препратка към предходната ми публикация по тема, там има и снимка на написаното от вече споменатия сръбски съюз:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=43800.msg473418#new
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 10:28:44 от yovanna » Активен
nik0l
Гост
« Отговор #1 -: Декември 16, 2011, 17:50:42 »

Нямам думи просто! След като всички можем да си преведем написаното, какво чакате още? Няма значение за коя нация става въпрос, не може да се толерират такива послания, това е недопустимо! Трябва да има уважение както към играчите, така и към техните националности. Да не говорим че става въпрос за България и българите!
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2011, 18:00:30 »

Явно малко сте ги пердашили щом си позволяват да пишат такива неща....направете нещо по въпроса  Wink Относно туй че екипа не предприема нищо по въпроса,мислех че сте свикнали вече Smiley
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #3 -: Декември 16, 2011, 18:02:40 »

Аз не играя в този свят, но мисля че това няма значение. Очевидно има меко казано простащини и трябва да се вземат мерки за това. Това е и причината да пиша тук. И силно се надявам че още играчи ще пишат, та дано поне админите прочетат за какво става реч.
Активен
dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #4 -: Декември 16, 2011, 19:51:49 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?action=pm  Grin Grin Grin Grin ма мале 5 дена с зададенсвят и саюз неможе да се оправи мале мале 5 дена  *tired* *tired* *tired*то се знаеще де аз казах че нищо няма дасе направи ама ......... 5 дена каде ли бяха модерите колко ли време трябва на 1 модер да жлезе да провери и да предприеме нещо за 5 дена нищо надявам се до 6 януари 2012 дасе направи нещо че ерата сваршва
Активен
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Декември 17, 2011, 01:42:31 »

http://clip2net.com/page/m81931/20808853

Благодаря, че оправихте тази нередност. Благодаря и на всички, които взеха отношение по въпроса, защото независимо от позицията на даден играч, респ. съюз, уважението към противника и честната игра са най-важни.... поне за мен.  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!