Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 10:10:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Oton  (Прочетена 11838 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #15 -: Декември 20, 2011, 22:21:02 »

ОТОНА  да одговори на нещо забрави той е пешка която само слушка  Grin

по неорганизиран турнир на  номади не съм играл ще изчакам да свърши и ще има каво да гледате и четете преди да бъде изтрито

и мен за век и веков бамнат  *hahaha*
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Foxoxo
Сержант
**

Karma: +46/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 78


Аз Съм Номер 1


Профил
« Отговор #16 -: Декември 21, 2011, 02:28:41 »

ОТОНА  да одговори на нещо забрави той е пешка която само слушка  Grin

кое му е смешното? играта не е негова..тои е работник..едвали някои от вас би си рискувал работата зарди пет 4овека дет  се 4удят как да се заядът.
а ина4е да си потребител НЕ озна4ава да си клиент Wink Grin
Активен

chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #17 -: Декември 21, 2011, 15:47:10 »

кое му е смешното? играта не е негова..тои е работник..едвали някои от вас би си рискувал работата зарди пет 4овека дет  се 4удят как да се заядът.
а ина4е да си потребител НЕ озна4ава да си клиент Wink Grin
Дааа... А в белите държави нещата стоят другояче. Изказването, станало повод за тази тема, не просто би застрашило работата му, а директно би го оставило без нея. Даже няма да са нужни цели пет човека. Няма да е необходимо дори един да изкаже обидата си... Ама това е в един друг свят, както вече казах. България дори не е в чакалнята за там.
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #18 -: Декември 21, 2011, 22:06:14 »

а ина4е да си потребител НЕ озна4ава да си клиент Wink Grin

Да прав си, наистина.... то за това хората са направили КОМИСИЯ ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, а не на клиентите, дарителите и т.н.
Активен

nin
Редник
*

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #19 -: Декември 21, 2011, 22:32:19 »

Ква стачка кви пет лева   *hahaha*кервана си върви да си жУви и здрави диамантите ...като немате ...айде някъде в класиките докато ги има  Grin или ...ферма майка ...вива ла фейс  [:-}
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #20 -: Декември 21, 2011, 22:57:56 »

Ква стачка кви пет лева   *hahaha*кервана си върви да си жУви и здрави диамантите ...като немате ...айде някъде в класиките докато ги има  Grin или ...ферма майка ...вива ла фейс  [:-}
Не са 5 а са 6 лева, и да не ти пука за класиките, те са забравени отдавна.
Активен

LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #21 -: Декември 22, 2011, 00:52:09 »

Лично аз като отворих тази тема, очаквах Отон да вземе някакво отношение но................Сещам се за няколко причини да не го направи Smiley
 !. Разбира, че е сбъркал с това изказване, но не знае как да излезе от положение.
 2.Не му пука.
 3.На никой от екипа не му пука Smiley
Въпреки всичко се надявам собствениците на играта някой ден да разберат какво се случва тук. И дано не е късно.
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #22 -: Декември 23, 2011, 01:19:02 »

Вариант 1: Цитатът е плод на подли измислици.
Вариант 2: Такава публикация съществува (е съществувала). С пълно съвпадение по автор и съдържание.
Вариант 2.1: Ако твърдението му не е вярно, то такова изказване би било скандално. И в този случай Отон не е бил такъв, за какъвто го мислех. Бих бил много разочарован...
Вариант 2.2: Ако твърдението е вярно, то какъв е предметът на дейност на тази фирма, след като "не сте клиенти" е доста обобщаващо (и следва да включва всички, т.е фирмата няма клиенти). Как една фирма без клиенти би имала доходи? Финансиране от благотворителен фонд? Проект, стипендиран от друга фирма/организация? Еврофонд? Помощи от Дружеството за закрила на животните? Друго? Трябва независима комисия да установи отговора на този въпрос.

Въобще, вариант 2 би докарал големи главоболия на автора му, а вие не проявявате грам разбиране към утежненото му положение. Отвратен съм от калта, която изсипахте върху главата му в момент на слабост!
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #23 -: Декември 23, 2011, 09:37:34 »

Вариант 1: Цитатът е плод на подли измислици.
Вариант 2: Такава публикация съществува (е съществувала). С пълно съвпадение по автор и съдържание.
Вариант 2.1: Ако твърдението му не е вярно, то такова изказване би било скандално. И в този случай Отон не е бил такъв, за какъвто го мислех. Бих бил много разочарован...
Вариант 2.2: Ако твърдението е вярно, то какъв е предметът на дейност на тази фирма, след като "не сте клиенти" е доста обобщаващо (и следва да включва всички, т.е фирмата няма клиенти). Как една фирма без клиенти би имала доходи? Финансиране от благотворителен фонд? Проект, стипендиран от друга фирма/организация? Еврофонд? Помощи от Дружеството за закрила на животните? Друго? Трябва независима комисия да установи отговора на този въпрос.

Въобще, вариант 2 би докарал големи главоболия на автора му, а вие не проявявате грам разбиране към утежненото му положение. Отвратен съм от калта, която изсипахте върху главата му в момент на слабост!


   Shemi,
   Относно Вариант 1. Цитатът не е измислица, писмото е напълно реално, за мое успокоение отговорните лица на ИО нямат достъп до личната ми електронна поща така че писмото няма как да бъде заличено от системата освен ако аз не го направя лично.
   Така че остава Вариант 2, а там Вие си вадете изводите.
   Допускам че писмото е изпратено в момент на афект от страна на Отон, но това не го оправдава. Писмото го получих вследствие на отворена от мен тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=40336.msg448473#msg448473 и изтрити няколко мои поста в нея от усложливи модератори във форума, както и от по висшестоящи от тях.
    Лично за мен ИО престава да бъде онлайн игра която мога да ползвам за разтоварване от ежедневното напрежение в работа си.
    Колкото до самото писмо, ако Отон беше подчинен на моя шеф и той разбере за такова изказване на негов служител, то същия вече щеше да си търси нова работа.

    П.С. писмото: Изпратени до: banshi -: Юли 13, 2011, 13:20:30
« Последна редакция: Декември 23, 2011, 09:39:24 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #24 -: Декември 23, 2011, 10:52:20 »

Аха, значи ти си разполагаш с чужда лична кореспонденция както си искаш. Една тема в секция новини чел ли си? Кажи теб какво те оправдава в този случай?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #25 -: Декември 23, 2011, 11:33:10 »

Аха, значи ти си разполагаш с чужда лична кореспонденция както си искаш. Една тема в секция новини чел ли си? Кажи теб какво те оправдава в този случай?

   Круме, не знам колко е "чужда" тази лична кореспонденция, но след като е адресирана до мен тя става и моя собственост, колкото до секцията за която питаш, да чел съм я.
   Това е цитат: т.е. част от изпратеното до мен писмо, не съм споделял цялото съдържание на писмото, така че не смятам че съм нарушил Ваше правило, ако Вие смятате че има нарушение във Ваше правомощие е или да изтриете поста ми или да получа някакво друго наказание от Вас.
   
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #26 -: Декември 23, 2011, 14:02:19 »

Естествено, че е писано в момент на афект и естествено, че дори и бидейки лична кореспонденция, подобно изказване е недопустимо от страна на официално лице на Империя Онлайн. Въпросното лично съобщение е част от разгорещена размяна на лични съобщения между мен и въпросния потребител, в момент, в който се опитвах да защитя действията на моя Глобален модератор през същия ден.
Ето и пълният текст на написаното, за да няма недоразумения и неточности:

"Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш.

Колкото до модератора - след като е приключил и е заключил темата, това означава, че тя наистина е приключена.
От там нататък, ако има някакви негови грешки, отговорността за това тези грешки да се коригират, е наша. Не Ваша.
Моля, спазвайте форумните правила и дисциплина за вбъдеще.
Благодаря Ви предварително."

Който не е работил с хора, той не е правил грешки в общуването си с тях, независимо колко опит има в това общуване.
Моля всички, които са се почувствали засегнати и обидени от емоционалното ми изказване, да приемат най-искрените ми извинения.

Весели празници на всички!
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!