Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:41:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щастие  (Прочетена 1936 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« -: Декември 13, 2011, 14:15:02 »

Значи, проблема е следния взел сам колония с камани за повишаване на щастието ( аналог на панаирите ) навсякаде ми отчита повишение и там кадето ми е на 0 или по-малко ми се намалява ежедневно щастието кажете моля откаде идва това недоглеждане ли е бъг ли е нямам идеа.
Моля компетентни по темата да ми отговорят ако трябва и на ПМ ще испратя примерна колония или провинция да се види как ми е зглобено цялостно щастието .....
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Декември 13, 2011, 17:04:20 »

Колонията дава + към баланса на щастието, но не е задължително, че като имаш такава колония този баланс задължително е положителен винаги. Ако си вдигнеш на макс данък, може и да мине на минус. Ако в лявото крило на прозореца на щастието се изписва "Бонус от специален ресурс еди колко си" няма проблем с колонията и си дава бонуса коректно.
Активен

hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #2 -: Декември 13, 2011, 17:42:29 »

Tъй ето го какво представлява положителна профка смисал щастието ми е на +1 и ми пада това е след фестивал а предата нощ сам взел макс щастие което е логично навсякаде кадето щастието ми е на +  да не пада даже и на 0 не би трябвало да пада та са въпроса ми е какво по - дяволите става та ми пада и какво влияе толкоз ......
Пример....
Текущо Щастие
74.76/75
Бонус от специален ресурс +10
Данък[Среден] -30
От местоположение -25
От обсег на влияние  +5
Баланс на щастието за 24 часа+1
Време до достигане на макс щастие 05:48
Оставащо време до миграция  22:18
Средно Щастие на Империята 98
« Последна редакция: Декември 13, 2011, 17:45:30 от hahawiq » Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Декември 13, 2011, 17:49:09 »

Взел на макс щастие... От храма, от фестивал? Тези неща правят щастието на макс мигновено, не го поддържат максимално.
Активен

hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #4 -: Декември 13, 2011, 21:37:14 »

Добре де нека некои който може да чете и да разбира какво чете да ми отговори не хора дето не гледат какво четат плс няма смисал да се повтарям много кратно ма да беше погледнал че сам на +1 щастие какво по - дяволите ми го смуква като нямам нито загубена битка нито прая армия са знам от какво падат нормално аз питам какви са тия загадачни неща зел сам на макс ЩАСТИЕ да от сандък и ако си на +1 би трябвало да си и седи на макс ако не е така защо пише че сам на +1 на час Huh?Huh???
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2011, 10:28:57 »

Добре де нека некои който може да чете и да разбира какво чете да ми отговори не хора дето не гледат какво четат плс няма смисал да се повтарям много кратно ма да беше погледнал че сам на +1 щастие какво по - дяволите ми го смуква като нямам нито загубена битка нито прая армия са знам от какво падат нормално аз питам какви са тия загадачни неща зел сам на макс ЩАСТИЕ да от сандък и ако си на +1 би трябвало да си и седи на макс ако не е така защо пише че сам на +1 на час Huh?Huh???

Ако в конкретна провинция си на + баланс, а намалява, кажи коя, в кой акаунт и свят. Без тези неща, проверка нямам как да има.
Активен

hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2011, 12:05:37 »

Акаунд :  hahawiq Свят: 9
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2011, 16:56:11 »

Всичките провинции без една са на максимално щастие. Тази, която не е, е с баланс +1 за 24 часа, т.е. трябва да изминат доста часове, за да се усети увеличение.
Активен

hahawiq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2011, 18:44:18 »

Пуснах фестивал защото явно не мога да те убеда че някои от бонусите не работят погледни го пак утре сутрин и виш с кои бонус се рита и кое не работи сега всички са на макс и ще можеш да разбереш за какво ти говоря според мене не работи бонуса за влияние заедно с този бонус от каманите но нз кое е вярно ако е така то тогава да не ми го исписва та да знам какво трябва да се прави ...погледни и васалите .....
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #9 -: Декември 15, 2011, 10:52:05 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=43899.0ц
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!