Imperia Online България  
Март 29, 2024, 19:02:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: ако спечелите 300 милн евро от лотарията,коя си бихте купили:)
Pagani Zonda R
Mclaren F1
Lamborghini Aventador
Bugatti Veyron SS
Koenigsegg CCX
Ferrari Enzo
Audi R8
Porshe 911 GT3 RS
Nissan GT-R
BMW M3
Mittsubishi Lancer EVO

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за автомобилни фенове,и не само такива  (Прочетена 25792 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Декември 05, 2011, 01:05:46 »

Абе, далеко, далеко, колко да съм да съм далеч - получих леко натъртване на седалищните части от едно Ауди ТТ. Зверски двигатели, ужасно ускорение и ... теснотия в купето и дървена немска возия (характерна за VW - Group). Grin

Тц - вярно е , че пернишката мечта (голфа) вози като селска каруца , но седни в пасат - все едно си в лодка  Wink
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #46 -: Декември 05, 2011, 01:10:24 »

                                              when the facts speak, even the gods are silent


R10 все още е концепт...не се приема Tongue
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #47 -: Декември 05, 2011, 01:12:15 »

А аз гласувах за Енцо. Мога само да я слушам, това е като симфония. А и е червена, което е голям плюс пред останалите.
 Grin
утре ще има много още за Ferrari...това е като религия *beer*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #48 -: Декември 05, 2011, 01:13:14 »

Седни-стани от Пасата и седни в друга европейска кола от неговият клас ... мисля, че го водят Е-клас. Ела с Пасата и седни в моята 406 ... после пак ще си говорим за найлони и ... банели!  Grin
Май французите освен парфюми и с****и друго не можеха да правят  *scratch*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #49 -: Декември 05, 2011, 01:13:49 »

Седни-стани от Пасата и седни в друга европейска кола от неговият клас ... мисля, че го водят Е-клас. Ела с Пасата и седни в моята 406 ... после пак ще си говорим за найлони и ... банели!  Grin

Колегата ми в работата е с 406 - няма спор , добра е  *ok*
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #50 -: Декември 05, 2011, 01:17:16 »

Седни-стани от Пасата и седни в друга европейска кола от неговият клас ... мисля, че го водят Е-клас. Ела с Пасата и седни в моята 406 ... после пак ще си говорим за найлони и ... банели!  Grin
предлагам тук да не коментираме WV...немците са практичен и разумен народ народ...не случайно фолксваген значи народна кола...за другите марки в групата,всяка от тях все още има своя чар...единствените WV които на мен ми харесват са GOLF 1 GTI и Passat CC последния...
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #51 -: Декември 05, 2011, 01:22:20 »

Къне, аз лично за онова със с..., предпочитам французойки, ама каки и сестри всякакви ...  Grin
П.с. И не ми вади онова: со мачка, со пичка и со борче, че съм в настроение ...  Grin
Сам го каза , майсторите в цяла европа бягат от тях- като дявол от тамян  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #52 -: Декември 05, 2011, 01:27:36 »

и тук ме провокирахте да коментирам кола н 7 от списъка


като излезе беше страхотна кола...със свой стил,свой звук,с уникално държание на пътя...само едно не можах да разбера...защо няколко години по късно решиха да сложат в тая кола двигателя от Lamborghini Gallardo,а в ламбото да сложат 4по 4 то от Р8....така убиха чара и на 2 те коли,поне за мен...противореча си с последния пост...ама явно кризата не е само в BG Cry
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #53 -: Декември 05, 2011, 01:28:56 »

Е, сега ме хвана в настроение . Дай да си говорим за алуминиеви носачи и други гениални инженерни решения, които майсторите ... обичат! Grin
Ми на за те такива алуминиеви носачи ,ко да ти кажа за 3 години каране на 3 аудета сам сменил 1 такъв на А4...... и те това е .А за парфюмите не ми се започва че требва пиша до като тръгна за работа а требва и да дремна малко  Grin Grin Grin
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #54 -: Декември 05, 2011, 01:32:20 »

Ми на за те такива алуминиеви носачи ,ко да ти кажа за 3 години каране на 3 аудета сам сменил 1 такъв на А4...... и те това е .А за парфюмите не ми се започва че требва пиша до като тръгна за работа а требва и да дремна малко  Grin Grin Grin
НА А4 носачите са 2 ни Grin единия струва колкото 4 на пежото...
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #55 -: Декември 05, 2011, 01:37:01 »

НА А4 носачите са 2 ни Grin единия струва колкото 4 на пежото...
Нормално 1 кг луканка струва колкото 4 кг пилешки Кренвирши  *pardon*
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #56 -: Декември 05, 2011, 01:39:55 »

По 2 на колело ... 8 носача - 900 кинта ! А вози като РК1 (ръчна количка с 1 колело).  Grin
Ми на за те такива алуминиеви носачи ,ко да ти кажа за 3 години каране на 3 аудета сам сменил 1 такъв на А4...... и те това е .......
И карам кола не парфюм  :Smiley
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #57 -: Декември 05, 2011, 01:41:16 »

и двамата сте много прави..ама не знаете колко много...най грозната кола за ремон лично за мен е рено еспейс...а иначе ще ви дам пример...в пежо имат гениалното инжинерно хрумване да сложат казанчето за течност на чистачките под предната греда...точно до подкалника...първата зима в която ритнеш събралия се лед и чупиш и него в повечето случаи...поне е евтино...ауди са на друг принцип,ще продаваме малко по малко резервни части,ама нашите ще бъдат уникални и по скъпи...е тука вече опираме до колко пари в вземат в сервиза в който си карате колата,само там би ви се появила разлика в поддържането на 2 те коли Tongue
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #58 -: Декември 05, 2011, 01:43:44 »

и двамата сте много прави..ама не знаете колко много....е тука вече опираме до колко пари в вземат в сервиза в който си карате колата,само там би ви се появила разлика в поддържането на 2 те коли Tongue
И най-важния момент........ И той е -коя кола колко пъти в годината ще иде на ремонт  Cool
Активен

skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #59 -: Декември 05, 2011, 01:45:40 »

сега ми идва друго на ум...явно не случайно колите са сравнявани с жените...френските са по нежни,по чувствителни,с повече характер... Tongue и малко по евтини Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!