Imperia Online България  
Април 23, 2024, 11:15:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: ако спечелите 300 милн евро от лотарията,коя си бихте купили:)
Pagani Zonda R
Mclaren F1
Lamborghini Aventador
Bugatti Veyron SS
Koenigsegg CCX
Ferrari Enzo
Audi R8
Porshe 911 GT3 RS
Nissan GT-R
BMW M3
Mittsubishi Lancer EVO

Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за автомобилни фенове,и не само такива  (Прочетена 25840 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 04, 2011, 21:58:22 »

разбира се че има...това е идеята,всеки да си каже каво харесва и да покаже защо го харесва *beer*

 Всичко що е италианско , японско и шведско(улучил си за сбъдната ми мечта Wink ) Smiley

Lancia Stratos Zero

 В нея просто ме кефи дизайна  Grin




Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #16 -: Декември 04, 2011, 22:04:13 »

стратоса...на ланчия влиза в учебниците...уникален автомобил,сложил началото на хегемонията на делта в рали шампионатите..марка със страхотна история,която случи на много кофти сегашен собственик...Крайслер груп Cry
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #17 -: Декември 04, 2011, 22:06:13 »

Гласувах за Koenigsegg, наистина уникален автомобил. Но аз си падам повече по огромни, тежки и мощни коли. За това ако случайно спечеля такива пари, бих се задоволил и да седя на задната седалка на един Rolls Royce. Пък този който може да си го позволи това нещо, може и всички тези спортни зверове *ok*


и един лек въпрос към гошко-гоше,какво има във вратите на всеки ролс,който си купуваш от магазина?традиция от създаването на марката Grin
Активен
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #18 -: Декември 04, 2011, 22:15:33 »

и един лек въпрос към гошко-гоше,какво има във вратите на всеки ролс,който си купуваш от магазина?традиция от създаването на марката Grin

Чадърче, което струва малко повече от 20 000 паунда
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #19 -: Декември 04, 2011, 22:18:10 »

 *ok* *ok* *ok* *beer* *bravo*
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #20 -: Декември 04, 2011, 22:48:41 »

няма го оня мерцедес където движи пред формулите. Иначе гласувах за Ламборджинито
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #21 -: Декември 04, 2011, 22:51:17 »

А аз гласувах за Бугати-то. Искам просто да му натисна газта до дупка, нищо че после ще се мре   Grin Grin Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Декември 04, 2011, 22:52:31 »

http://www.youtube.com/watch?v=oLhxKoP5Gfo&feature=related

Хей това е
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #23 -: Декември 04, 2011, 23:07:09 »

няма го оня мерцедес където движи пред формулите. Иначе гласувах за Ламборджинито
за това говориш:


много добра кола...
Колата определено има по-изразителен и привлекателен вид от автомобила който замества. От това което е известно досега, SLS AMG е с двигателя V8 с обем 6.2 литра и мощност 571 к.с. при 6700 об/мин и максимален въртящ момент 650Nm при 4750 об/мин.
Двуместният спортен автомобил ускорява от място до 100 км/час за 3.8 секунди и има максимална скорост 315 км/час. Според производителите от Mercedes, средният разход на гориво при SLS AMG е около 13 литра на 100 км.
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #24 -: Декември 04, 2011, 23:13:05 »

А аз гласувах за Бугати-то. Искам просто да му натисна газта до дупка, нищо че после ще се мре   Grin Grin Grin

трудно да умреш в Бугатито...с тоя монокок от карбон...а това ме подсеща за една статия от преди доста години..разказваше се за пенсиониран германски собственик на голяма верига магазини,който решил на 70 години да си купи маклърън ф1...статията почваше така:в Германия имаше 4 макларъна,вече са 3...следваше снимка на няква камара карбон и желязо...и под нея пишеше:шофиора беше изваден с одраскана лява ръка,но все пак извода е,не се мъчете да вземате завои с 280 км в час,колкото и да сте богати,за да карате тая кола,все пак трябва да сте и малко шофиори
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #25 -: Декември 04, 2011, 23:20:22 »

Нерде Бугати, нерде БМВ ... аз пък мисля, че Гошко направи един добър избор! ... Абе, къде е батко?  *SMOKE*
Румба,леко да те разочаровам...РОЛС ги купиха БМВ...та чадърчето за 20к паунда във вратите ще остане гаранция...ама друго кво ше се случи не е ясно Grin
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #26 -: Декември 04, 2011, 23:22:28 »



дизел или бензин?
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #27 -: Декември 04, 2011, 23:26:34 »

TURBO дизел!  *SMOKE*

HDI?
Активен
skyline
Редник
*

Karma: +22/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #28 -: Декември 04, 2011, 23:33:51 »

та да минем на практическата страна на темата...не че съм автомонтиор,ама се интересувам и имам някои леки познания в областта
избягвайте да купувате над 10 годишни комън рейли...това са дизелови двигатели с променливо впръскване,като HDI ито на пежо да речем...инжекторите са  над 1000 лева единия,вие имате минимум 4...рециклират ги тука таме,ама пак вземат доста пари...другото,което се чупи,ако се загледате къде влиза жилото на газта,като вдигнете капака...не отива в помпата,а в една пластмасова кутия..там увива един потенциалометър като на старите касетофони за увеличаване на звука...само дето тоя е вързан с цялата електроника на колата и е безбожно скъп...
« Последна редакция: Декември 04, 2011, 23:40:59 от skyline » Активен
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #29 -: Декември 04, 2011, 23:34:05 »

Тц, атмосферен дизел с турбина ... не е състезател, дърпа ми достатъчно като го настъпя ... но пък возия, мммм! *cocktail* *SMOKE*
да пежо има страхотна возия аз карам 307SW HDI много е добро и удобно *BEACH*
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!