Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:58:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щастие в империята  (Прочетена 1520 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Декември 06, 2011, 11:46:27 »

Има някакав проблем с това щастие .... нещо не ми се връзват нещата .Ще постна няколко снимки и обяснения ,дано покажат какво става.

 
На тази снимка се вижда обяснението за щастието в раздела как да играем .Тук никъде не се вижда описан ежедневния бонус към щастието от лоялност към съюза.Дали изобщо съществува такъв бонус.

На втората снимка се вижда ,че такъв бонус наистина съществува и зависи от времето което заемаш даден пост в съюза.Това наистина е така ,защото на 27.11.2011 бях сменен от пост строител в съюза на обикновен член.Тогава този бонус не ми действаше и със смяната на поста го изгубих.Интересното идва сега ... 9 дена по -късно ,когато преглеждайки списъка на съюза забелязах ,че вече трябва да получавам такъв бохус към щастието ,защото съм бил на този пост 32 дена .Това е абсурдно ,защото от смяната ми са минали точно 9 дена.

Та ..нещо не се връзва с това щастие и явно има някакав проблем там .Също така искам да попитам ежедневния бохус към щастието за лоялност в какви граници варира ,защото не е обяснено никъде или поне аз неможах да го намеря .Благодаря.
« Последна редакция: Декември 06, 2011, 11:50:51 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #1 -: Декември 06, 2011, 11:57:10 »

Също така искам да попитам ежедневния бохус към щастието за лоялност в какви граници варира ,защото не е обяснено никъде или поне аз неможах да го намеря .

Ето цитат от ръководството (навряно е в страницата "Дипломация", сигурно затова не си го открил):
Цитат
       От 1-ви до 30-тия ден - 50% индивидуалния базов бонус (ако се ползва такъв) и Бонус Щастие +1 за цялата Империя на всички Младши Лидери и Офицери.
        От 31-ви до 120-ти ден - 100% индивидуалния базов бонус, Бонус Щастие +5 за Лидери и Офицери и +2 за обикновени членове.
        От 121-вия ден до края на Ерата - 150% индивидуалния базов бонус и Бонус Щастие +10 само за членовете на Лидерското и Офицерското Крило с такъв статус.

Или в два реда:
За офицер или командир - 1,5,10 в заисимост от статуса (младши, обикновен, старши).
за редови член - 0,2,2 в зависимост от статуса.
« Последна редакция: Декември 06, 2011, 11:58:48 от JGCWJ47 » Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Декември 06, 2011, 12:00:15 »

В "как да играем " го няма това ... но пак има проблем ,защото ме е направили член с 2 бонус ,след като заемам от 9 дена тази длъжност .... или има някакви промени които не са съобщени
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #3 -: Декември 06, 2011, 12:02:21 »

В "как да играем " го няма това ... но пак има проблем ,защото ме е направили член с 2 бонус ,след като заемам от 9 дена тази длъжност .... или има някакви промени които не са съобщени

Нали си в блитц , един ден е равен на 4... Иначе в Как да играем , в раздел Дипломация си пише за лоялността.
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!