Imperia Online България  
Април 23, 2024, 19:59:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Войни и техните правила!.........продължение.  (Прочетена 6688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #15 -: Януари 21, 2012, 19:21:49 »

Ние това и правим ,на 42% дава загуба,а визираните съюзи които не им отчита загуби са некви други.Това не са класики а версия 4 ,пак не си разбрал  Докладване за проблеми > Свят 14 *pardon*Въпросът  е принципен ...Крум твърди че няма пробем в системата а то има и е очеваден  *pardon*
Не знам дали си видял, но вече всичките версии 1,2,3,4 и 4а, се водят класика... и то не за друго, а заради подръжката и доходността. Впечетлен съм, че Крум все пак ти е дал няколко отговора и ти е обърнал внимание, но въпроса е, че тук не трябва да търсиш система и проценти и цифри, а да го караш на сигурно и да не си правите тънки сметки, защото винаги сте от пре...та страна.... аре с късмет.
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 19:23:27 от Boreto » Активен

Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #16 -: Януари 21, 2012, 20:36:22 »

Боре, играта е стратегическа, което само по себе си означава, че всяко процентче, точка или врътка се изчислява и е от значение. Не мисля че е редно и трябва да заобикаляме ограниченията с по голяма дистанция за да избягваме подобни проблеми.
Активен
trid
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #17 -: Януари 25, 2012, 09:35:47 »

  Мен ако питате по-добре е да не търсите справедливост, няма да я намерите. Аз някоколко пъти сигнализирах за проблеми, но админите се смятат за безгрешни - даже и извинявай не казаха - а тази ера прекалиха с грешките. Явно вече са минали билото и сега са на обратния склон влачейки каквото могат ....
Активен

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=44195.msg475826#msg475826 - очаквам скоро да ме баннат, критиките ми не се понасят добре от модераторите - даже им се струват " "вулгарни" "; Критично=Вулгарно в ИО
Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #18 -: Януари 25, 2012, 21:24:08 »

Това отношение на админите е адски отблъскващо. Появяват се само да поразчистят форума и това е. Ако трябва да се поработи, почват да умуват и чупят китки вместо да свършат нещо. На мен ми изтриха сума постове без да съм нарушил правилата и без дори да ми кажат какво точно съм объркал. Това е малко арогантно и като се върна мисля да си направя труда и да ги попитам за причината лично.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 26, 2012, 00:48:33 »

Нищо му няма на отношението - от хардкор игра се превърна в масова - бъгът при един не се появява при 10 000 други , следователно няма проблем. Ако не сте надарени с поетична дарба и да можете да изпеете проблема в играта, както шерифа в "Робин Хууд, мъже в чорапогащи" - няма да ви мине номера. Играйте за кеф без прецизни сметки.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!