Imperia Online България  
Април 29, 2024, 15:14:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ  (Прочетена 1034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« -: Ноември 26, 2011, 11:48:30 »

ГОСПОДА АДМИНИ (АКО ИЗОБЩО ИМА НЯКОЙ НА ЛИНИЯ В СЪБОТА)

Нали нямаше да взима издъжкаа на войкста по време на този 1 ден, в който нямаше да има атаки заради ваш проблем с доставчика. ВЛИЗАМ АЗ СЕГА В ПРОФИЛА СИ И ВИЖДАМ МИНУС 8 000 000 ЗЛАТО в столицата ... Войската е взимала издръжката си през цялото време. НЕ СЪМ САМО АЗ ТАКА А ИМАМ И ДРУГИ ОТ СЪЮЗА ми ??

КАКВО Е ТОВА ЧУДО БРЕ ГОСПОДА. Във война сме. Сега сме ОТВОРЕНИ ЗА АТАКИ!!!!!

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО СЕ СЛУЧВА, СЛЕД КАТО ВЧЕРА ОСТАВИХ СТОЛИЦАТА СИ С 1 900 000 МИЛ. А СЕГА ИМАМ МИНУС 9 000 000 КОИТО СЕ УВЕЛИЧАТ.

АКО СЕГА МЕ УДАРИ НЯКОЙ ЗАРАДИ ВАШЕТО НЕХАЙСТВО ИДВАМ В ОФИСА ВИ И ЩЕ СИ ИСКАМ ДА МИ СЕ ВЪРНАТ ВСИЧКИ ПАРИ, КОИТО СЪМ ДАЛ ЗА КРЕДИТИ ТАЗИ ЕРА !!!!!!

Поздрави!
Трифон

================


ООО ДА ..... И ВЕЧЕ ИДВАТ. СУПЕРР ... АКО МИ ОТНЕСАТ АРМИЯТА, КОЯТО СЪМ ПРАВИЛ ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ ... СЪВСЕМ СЕРИОЗЕН СЪМ ЗАРАДИ ВАШИЯТ БЪГ И НЕОПРАВЕНИ МАГАРИИИ ИДВАМ ДА СИ ИСКАМ ВСИЧКИ ДАДЕНИ ДО СЕГА ПАРИ ЗА КРЕДИТИ !!!!!!
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 11:51:18 от BAUAR » Активен

Evo
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2011, 11:52:33 »

При мен си е наред и в двата свята , който играя ...
Активен
BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2011, 12:01:23 »

ПРИ МЕНЕ НЕ Е !!!!! И ОЩЕ ПОНЕ 4 АКАУНТА БРОЯ СЕГА ОТ ОБЩИЯТ ЧАТ НА СЪЮЗА МИ !!!! БЕЗОБРАЗЗНООО Е ТОВА ... !!
ВЪВ ВОЙНА СМЕ ... ВОДИМ В НЕЯ И СЕГА ЩЕ НИ РАЗБИЯТ ЗАРАДИ НЕХАЙСТВОТО НА АДМИНИТЕ.

СЪЖАЛЯВАМ ДА CAPS-А .... AMА ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕЕ !!!!!
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2011, 12:05:49 »

Ако продължиш да пишеш само с големи букви ще те отстраня от форума за известно време !
Активен

BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 26, 2011, 12:09:37 »

house83, споменах защо пиша с големи букви. Хайде сега къде са админите ?? Ааа ??
Лесно Ви е на вас, дето сте ок. Нали ?!

Повее няма да пиша ... сега харча целият си събран ресурс от този 1 ден + 10 часов доход и качвам на пазара всичко. А и вече ми идват на грабеж. Съжалявам, но ако зради вашата бъгава игра ме отнесат .... няма да го простя.

Ще си искам всички пари дадени до сега и губят още от сега цял съюза за следващата ера !!! Нали е добре така Huh??!!
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!