Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:01:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо не отговорихте , а изтрихте ?  (Прочетена 8160 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogoman
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Ноември 21, 2011, 20:23:48 »

Мигновено обучение-какво е това животно? Това вече не е игра, а магазин . Ако знаех че ще има такава опция нямаше да я започвам тази ера(5блиц).Моля ВИ ,поне да си завършим ерата и тогава правете каквито си искате промени.........
Активен
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2011, 20:26:51 »

мноого е  лесно да триете защо бе хора , ние сме потребители(клиенти)дръжте се  с нас като с такива
Активен
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2011, 20:27:56 »

зададохме елементарни въпроси ,нормално е да получим отговори ако ще си играем на магазин да спираме
Активен
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2011, 20:39:04 »

Няма отговор , защото няма логично обяснение  *scratch* Ако искаха да го направят така , че и тези които не са заможни потребители да имат някакъв шанс , щяха да направят пазар за армия ! Но важното е да се печели , пък "УЖ" играта е безплатна  *hmm*
Активен
mirafenka
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2011, 21:10:58 »

Целта явно е да ни откажат от играта.Да ги бяхте направили промените в самото начало и въобще да не почваме що за глупости са това:Всички играчи на повече от 1000 нетни точки ще могат да използват новата опция - мигновено обучение на войници.
Активен
maichka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2011, 21:13:24 »

не аз ще ви кажа погледнете кои са първи релми точки дали не са вътрешни хора които си пращат диаманти без пари всичко е корумпирано всичко и да пишете няма нищо да направите ами като останат сами да си играят защото едва ли тази игра я играят само богаташки чеда ще махнат и диаманти и магазини и всичко ще остане само екипа на империя онлайн да играе хаххаха
Активен
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2011, 21:13:33 »

Играта уж била реалистична  *scratch* Още се опитвам да си обясня , как навремето са обучавали войската мигновенно с пари  Grin Единственото което ми идва на ум е : хваща се един селяндур, дават му меч , царя дава една кисийка злато на "господ" и селянина се превръща в нинджа на момента  *hahaha*
Активен
gogoman
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2011, 21:14:48 »

Аз зададох елементарен въпрос и той е "може ли да си завършим ерата без тази опция?"
Активен
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2011, 21:18:16 »

Дайте нещо конструктивно. Например: с новата опция ще се изкриви геймплея така и така! Предлагаме да се случи еди-какво си, защото иначе би се получило еди-какво си. С тези заплахи и ропот, без да изкарате нещо насреща, си е направо ...

Нека някой се наеме да даде някакво обяснение и съм убеден че ще има много предложения ! На кой да предлагаме като един отговор не получаваме ! Да не говорим че сме потребители и най малкото от уважение трябва да го направят  *hmm*
Активен
mirafenka
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2011, 21:21:52 »

Какво конструктивно искаш Huh?Huh?Huh?Huh???Значи тези дето играем без диаманти трябва да се отказваме защото някакви си там решили да си правят кефа с диаманти.Е ами аз не съм от тези дето ще си дават заплатата за диаманти. Доколкото си спомням играта беше БЕЗПЛАТНА ОНЛАЙН ИГРА а в един момент кво става?Huh?Huh???Ми вземете искайте и диаманти че си наемам населението че си пиша в обявления и т.н
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2011, 21:24:31 »

Дайте нещо конструктивно. Например: с новата опция ще се изкриви геймплея така и така! Предлагаме да се случи еди-какво си, защото иначе би се получило еди-какво си. С тези заплахи и ропот, без да изкарате нещо насреща, си е направо ...

Румба ... очаквам скоро да те направят Модератор ... почваш много добре да се справяш  Grin

Няма как някой да направи цялостен анализ за това, как ще се отразят тези промени на геймплея ... особено за едногодишен свят ... все пак да не забравяме, че играчите нито са длъжни да са анализатори нито им плащат за това. Промяната на правилата по средата на ерата си е дивотия на квадрат ... и колкото повече хора изкажат възмущение ... толкова по-вероятно е някой да схване, че има проблем Wink

« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 21:26:58 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gogoman
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2011, 21:29:07 »

ние не сме конструктори и не работим в империя онлай ,ние сме потребители, плащаме си в рамките на разумното ,но вие прекалявате вече ,не заплашваме, а недоволстваме .Нормално е според мен ,като лоялни клиенти да очакваме и с нас да са лоялни ,не може по средата на играта да се правят такива промени.......
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2011, 21:31:35 »

Кроки, аз лично съм забелязал, че когато правят промени го правят в края на работният ден (даже имаха навика да го правят в петък) - после вероятно четат и си правят анализи.
П.с. Модератор не бих станал в този форум, а и в който и да е! Аз съм си хипи и не обичам началниците!  Grin Tongue *cocktail*

Да ... но аз съм с малко повече опит от теб в този форум и ти казвам, че разумните доводи НИКОГА не са били решаващи за екипа ... а БРОЯ загубени клиенти ... а ти наливаш вода в мелницата на екипа в момента  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2011, 21:34:41 »

Ами формулирайте го вие - играещите (аз тази версия не я играя и надали ще я играя). Ако си обичате играта и имате наблюдения над процесите, случващи се в нея - опитайте да си формулирате недоволството ... и тогава евентуално ще чакате, поне отговор на интелегентната си теза. С тези крясъци предизвиквате единствено насмешка ...

Ами ето ти тогава моето недоволство ! Играя 6 месеца в дадения свят ! Събирал съм близо 4 месеца 300к катафракти и съм утвърдил най силната армия там , и изведнъж на конкуренцията и се дава шанс за седмица да наваксат с армията ( защото икономиките им вече са достатъчно силни да им го позволят ) ! И моите 6 месеца отиват на вятъра , защото нямам кинти да си наемам армия мигновенно  *hmm* Достатъчно аргоментирано ли ми е недоволството  *scratch*
Активен
mirafenka
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2011, 21:36:03 »

кое беше неадекватно ,че се изтри темата и се ядосахме ли Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!