Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:34:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо не отговорихте , а изтрихте ?  (Прочетена 8192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #45 -: Ноември 21, 2011, 23:24:38 »

Абе хора, чудя Ви се защо се дърляте напразно?
Тази опция не е задължителна. Можеш да си изчакаш 6-10-20-50-100 часа за да ти стане армията/строежа.
Право на собственика е да ти даде тази опция, твое право е да я (или да не я) използваш.
В случая говорим за частна фирма - как ще се управлява, и какви приходи ще носи е проблем на собствениците. Особено ако приходите са по-малко от разходите.

Аз пък си мислех че говорим , за широко афиширан "БЕЗПЛАТЕН" продукт ! Който е редно да предоставя еднакви права на всички свои потребители ! И.О. не е бит пазар или мол , в който да пазаруват тези които имат по големи финансови възможности !!! Става въпрос за игра , "стратегия" което ще рече че всеки може да си направи план и да играе по него ! Обаче когато по някое време на собственика му скимне да промени правилата , и да стимулира по платежоспособната част от играчите , вече не е стратегия , не е и "безплатна стратегия" , не носи и удоволствие на потребителите !!! С две думи вече не е нищо от това което се рекламира  *scratch*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #46 -: Ноември 21, 2011, 23:25:01 »

Абе хора, чудя Ви се защо се дърляте напразно?
Тази опция не е задължителна. Можеш да си изчакаш 6-10-20-50-100 часа за да ти стане армията/строежа.
Право на собственика е да ти даде тази опция, твое право е да я (или да не я) използваш.
В случая говорим за частна фирма - как ще се управлява, и какви приходи ще носи е проблем на собствениците. Особено ако приходите са по-малко от разходите.

На това му липсва само накрая ... "той господ ще ги накаже"  Grin

Р.Р. Смешно слаба активност ... Хаос намина, видя че няма и 5 човека които да протестират ... както и че има достатъчно примиренци, да закопаят и тия протестиращи и си замина доволен от резултата .... не чакайте промени  *hmm*


« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 23:27:19 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 21, 2011, 23:31:09 »

ex, добрата стара класика. я да зарежем тия комерси и да се върнем към природата
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 21, 2011, 23:46:54 »

Жалко за баланса и стратегическия елемент в една до преди няколко часа доста добра игра. Все по ненужно е да се мисли в играта. Иска се доста стабилно присъствие в нея, като време и да се прицъкват опции с диаманти.


П.П. След като има мигновено пътуване към независимите провинции, аз предлагам да се въведе и мигновено пътуване към касичките. Те са изоставени империи, няма да вземат да се защитават я, да се пусне опцията срещу 1 диамант за всеки 10 мин време за пътуване, да става мигновена атаката  Grin
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 21, 2011, 23:53:45 »

Аз мисля, че най-ефективно ще е ако започне да се взима и такса вход на всеки започнат час  след  първия на денонощие .... никой няма да те задължава ... като искаш играй само един час  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #50 -: Ноември 21, 2011, 23:57:27 »

Мисля че вече е време да се въведе опция , срещу 50 диаманта - 5 дена да играе компютър вместо теб  *hahaha* Важното е да си плащаш , какво значение има вече дали играеш  *hahaha*
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 00:25:23 от tonko9999 » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #51 -: Ноември 22, 2011, 00:27:11 »

    Голямо четене падна... мислех да не се включвам но все пак ще Ви кажа как беше решен подобен проблем в една друга подобна безплатна web игра... просто създателите на играта премахнаха възможността за грабеж на злато което ти е необходимо за издръжка на армията и единствения вариант за добив на злато остана незаетото население в мините и търговията на ресурс на пазара и по тоя начин дори и тези които могат да си позволят да харчат диаманти за мигновено наемане на армията ще се позамислят преди да цъкат безразборно, вярно е че двете игри само на пръв поглед са еднакви и в двете целта ти е да създадеш "империя" но приликата е само до тук. Все още за мен ИО си остава игра на отделния индивид (кой колко кредита може да наблъска и да се прави на велик) без възможност за истинска взаимопомощ между отделните хора в един съюз...   
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #52 -: Ноември 22, 2011, 04:04:22 »

Е, а добро утро  императори Smiley за огромно мое ( и не само ) съжаление след простотията реалма сега дойде и това . Не съм чул нито 1 човек да е доволен от нововъведенията , но какво от това Huh?
Нима някога изобщо са ни обръщали внимание на нас простосмъртните ? От 5 години играя ИО  , но заради хората с които се познавам - за купона , 4атовете , и смеха . За това време се обедих в 1 нещо
колкото и да роптаем - няма оправия. Осигурили са се с условията и ние сме ги приели - прочетете.
Единственото което ще ги накара да си чукнат главите е вси4ки да спрем да играем !!! Можем ли ??
Аз, мога . Стигат им 10 дни да не влиза никой , но дали ще го направим - съмнявам се !! Народопсихо-
логията ни е такава- плюем , викаме , роптаем и се прибираме в къщи да си драпаме макарите , без да сме направили нищо. Айде да направим подписка с исканията си , ДА НАПРАВИМ НЕЩО ВМЕСТО ДА СИ ЧЕШЕМЕ ЕЗИЦИТЕ БЕЗМИСЛЕНО.
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #53 -: Ноември 22, 2011, 19:20:06 »

Е, а добро утро  императори Smiley за огромно мое ( и не само ) съжаление след простотията реалма сега дойде и това . Не съм чул нито 1 човек да е доволен от нововъведенията , но какво от това Huh?
Нима някога изобщо са ни обръщали внимание на нас простосмъртните ? От 5 години играя ИО  , но заради хората с които се познавам - за купона , 4атовете , и смеха . За това време се обедих в 1 нещо
колкото и да роптаем - няма оправия. Осигурили са се с условията и ние сме ги приели - прочетете.
Единственото което ще ги накара да си чукнат главите е вси4ки да спрем да играем !!! Можем ли ??
Аз, мога . Стигат им 10 дни да не влиза никой , но дали ще го направим - съмнявам се !! Народопсихо-
логията ни е такава- плюем , викаме , роптаем и се прибираме в къщи да си драпаме макарите , без да сме направили нищо. Айде да направим подписка с исканията си , ДА НАПРАВИМ НЕЩО ВМЕСТО ДА СИ ЧЕШЕМЕ ЕЗИЦИТЕ БЕЗМИСЛЕНО.

Аз съм за ! И почти целия свят в който играя , дори и най заклетите ни врагове са съгласни да бойкотираме играта ! Само трябва да се разбереме как ! Аз лично вече си намерих друг вариант подобен на И.О. , и ако никой не ни обърне внимание , просто ще спра да играя тук !
Активен
mirafenka
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 22, 2011, 20:36:24 »

видях много писано, по темата има още няколко теми по същия проблем ,прочетох всички  и никой никъде не отговори на въпросите ни ,но може би от толкова ,много постове не са прочели въпросите ни ,ще ги задам отново.
Защо стратегическата игра се превърна в онлайн Магазин?
Защо никой не ни уведоми за предстоящите промени?
Защо промените бяха направени по средата на ерата в свят5(блиц)?
Това е играта която сте създали вие ,да така е ,но не забравяйте че преди всичко това е нашата игра ,която ако не играем ние ще си е само просто поредната супер комерсиална игра без спонсори.
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2011, 02:05:32 »

За постигане на нещо  в тази версия трябват към 1500 лева за екстри,казвам за екстри които са по желание  ,а отговор ако чакате ще е в този дух предполагам.Дано не е така *suicide*
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #56 -: Декември 01, 2011, 11:33:12 »

 Не е като при комунизма , някакъв баланс в стандартите Smiley .Българите сме с най-нисък(даже чух,че и в Китай минималната заплата била по -висока отколкото в нас)  и  следователно най-необлагодеталствани , предлагам някаква соцална рамка  Grin Grin Grin.
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #57 -: Декември 01, 2011, 12:11:39 »

Не е като при комунизма , някакъв баланс в стандартите Smiley .Българите сме с най-нисък(даже чух,че и в Китай минималната заплата била по -висока отколкото в нас)  и  следователно най-необлагодеталствани , предлагам някаква соцална рамка  Grin Grin Grin.




Uploaded with ImageShack.us


     Минималните заплати в Европа... коментара е излишен, а това какво е минимално като заплащане и реалното мисля че всички знаем разликата...
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!