Imperia Online България  
Април 23, 2024, 10:10:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо тъгува кинг хой  (Прочетена 1580 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
king_hoi
Сержант
**

Karma: +39/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 89



Профил
« -: Ноември 25, 2011, 17:35:10 »

 Старият Кинг Хой за пореден път прегледа списъка на съюз България в свят 20. Момчетата бяха вече уморени от изтощителните битки и дългите нощни бдения и пускаха мод след мод. Бяха го направили лидер малко насила, но той съвсем отговорно се отнасяше към поста си. С две думи беше много повече кинг, отколкото хой...и държеше на всеки един от отбора. Основният опонент -"Стената" набираше сила и вече притежаваше три замъка. Съюзниците от Образ така и не послушаха съветите ,да не вдигат нивото на храмовете си.....и съотвенто останаха с един замък по-малко... Кинга трябваше д направи нещо за да върне надеждата на съотборниците си..... и знаеше точно какво....
 Още в момента , в който Образ загубиха замъка Кинг Хой се бръкна и пусна колонизиране 8, макар че с тези 46млн злато можеше да направи много други неща.Седем дни и седем нощи той непрестанно правеше армия. Знаеше, че не може да я задържи дълго, защото имперската армия харчи много....наистина много, но от тази армия щяха да се приберат едва половината. Старият имперец беше изчислил всичко. Освен нововъведенията за моментно мобилизиране на войски....Сега вече му се налагаше да бърза
 Щом стана проучването Кинг моментално засили колонизаторите към нова колония, в близост до набелязания северозападен замък. Направи съюзен сборен пункт пак някъде там, поръча фаланги за останалия му ресурс и зачака построяването на колонията. Дванадесет часа и две минути след пристигането на колонизаторите ,към новата колония вече пътуваше цялата налична армия на кинга . Отделно се придвижваше и сравнително малка съюзна армия. Седем часа път... и над 20 млн командировъчни само за личната армия....., но това нямаше значение. Армийте щяха да са на позиция точно когато и последния командир от стената излезеше в блок.... Перфектният план!!!
 Стана време за блока на вражеските командири. Кинг Хой опресни доклада от шпионите и сигурен в това, което прави зададе формация и натисна бутона "разграбване". Точно след 40 минути номадската 8-ца в Североизточния замък вече беше 7-ца, а кулите и балистите по тях останаха в историята. Втората атака,която изпрати също вървеше по график. След нея малката съюзна армия за по-малко от час и половина щеше да е превзела замъка окончателно....... Щеше...., ама не можа. Три минути преди удара връзката със сървъра изчезна и когато отново се възстанови се оказа, че армията всъщност си е в колонията. Все едно, че не беше тръгвала втори път. Кинга даде нова заповед за атака и се втрещи. "Атаките са спрени" пишеше на екрана.....
 Съобщението, че атаките ще се подновят едва на другия ден окончателно го съсипа. До тогава "Стената" щяха да знаят и за тайната му колония и за новия съюзен сборен пункт и две нива крепости и нови кули щяха да направят.... Кинга изруга тихо, бавно затвори компа и си обеща повече да не се занимава с глупости като ИО.... до следващия път.Той беше печелил много . И беше губил много. И му беше все едно... Тъжно му беше само за момчетата от съюза..
 
 
 
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 17:45:43 от king_hoi » Активен

и с десет чифта крила червеят няма да се превърне в орел!
m4xx1mu55
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2011, 17:48:39 »

уви...така е..всички работят за стената....и админите и доставчиците и късмета....и целия скапан сървър... Grin
Активен
booms1ang
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2011, 17:49:26 »

Да.... и сведетилите на тази ... тази ... няма дума с която да опиша ТАЗИ , сме тотално обезверени и малката надежда за победа която имахме вече потъна  Undecided
Активен
Chapaicho
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2011, 18:20:40 »

ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ!!!
Но ще кажа няколко с риск да ме затворят форевар. Знам че не се обсъждат решения на админи, но поне 70% от съюз The_Wall са мултиакаунти. Дали от началото на ерата, дали играни от реални играчи и после зарязани...все едно. Затвориха няколко акаунта по мои доклади. Другите си стоят така. Използват се за наливане в съюзната каса. Как? Ами като се направят реалните играчи наглеждачи на тези донори. Просто, но работи. Защо се получава така? Ами просто е. Хората играят с диаманти. Дотук можем да преглътнем някак си това, но това което всъщност се случи днес с внезапното спиране на атаките прехвърли границите. Толкова време стоене пред компа, изяденото лично време от семейства и приятели, пари за диаманти и т.н. отидоха по дяволите. Бедните българи не можем да се борим с парите на тези от "богатата" Европа и да напускаме всевъзможни гилдии и опции.
Другият абсурд, е че ако съм бил наглеждач на играча Х, той е бил наглеждач на играча Y не мога да нападам наглежданите акаунти на играча Y, както и него самия!!!  И какво се получава? Играчът X е в моя съюз BULGARIA в Свят 20 бил е наглеждач на играчът Y, който беше в нашия съюз. Впоследствие се оказва "УХО"!!! Гоним го. Отива си в съюза откъдето е пратен при нас да ни следи и е мулти, а именно в съюз The_Wall. И нито играчът X, нито аз като наглеждач на X не мога да нападам играчът Y, както и всички играчи, на които е бил наглеждач или наглеждан. Изписва съобщение: НЕ МОЖА ДА НАПАДАТЕ АКАУНТ, С КОЙТО СТЕ СПОДЕЛЯЛИ ЕДНО И СЪЩО АЙПИ!!! Пълен абсурд!!! Аз съм в БГ, а другите акаунти са навсякъде по света. Няма начин как да стане!!! Писах, ревах, тръшках се, нищо... Глас в пустинята!!! Сега въпросните играчи тормозят по слабите наши  и аз само седя и гледам от първия ред с пуканки и кока кола в ръка.
Има още много да пиша, но вече нямам нерви. 1 година изгубено време за един реалм....и накрая се оказва, че се борим с вятърни мелници. Няма как да стана Дон Кихот ;-)
КИНГ ХОЙ: Ти си нашия лидер!!! Ти си нашия шеф!!! Ти си човекът, за който бих влязъл гол в мъжката баня с ръце в джобовете! Не се предавай! Това е БГ!!!
Предлагам да се моднем целият съюз BULGARIA в Свят 20!!! Съюз The_Wall да спечелят реалма без нито една спечелена война и цял сървър феремене! Фермерите нека победят!!! Хора с по 20-30к военни точки ще победят. А ние с по 400-500к военни точки ще седим и ще бършем кървави сълзи. И никога повече няма да се доближим до ИО, както и многото ми приятели и хиляди клиенти!!!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!!
Активен
m4xx1mu55
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2011, 18:27:43 »

БРАВО Чапайче....БРАВО...
това е решението на всичките ни проблеми.....търсете си други занимавки...с ИО --НЕ СТАВА...

R.I.P. Imperia Online *suicide*
Активен
raptor___
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2011, 19:49:30 »

страхотен разказ.браво.личи си,че обичате тази игра.и аз я обичах преди,но всичко се промени.всъщност как се получи това-от най-страхотната игра ио се превърна в  пародия на самата себе си.вече не играя активно,цъкам в 1 класика,ама само за да притъпя болката от раздялата.както казват някои хора-остава съвсем кратко време до края на ио Cry
аз не броя дните,но тенденцията е очевидна
разбира се,краят на играта бе предрешен още от създаването и-чисто и просто-тя е БЪЛГАРСКА
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2011, 11:54:50 »

  Историята която разказвате е стара колкото играта , това е просто поредният път в която се случва.Причината преди три години да спра да я играя беше подобна можеби дори по-фрапантна , тогава модератори и администратори , казаха ,че нямало какво да се направи и не искаха да ми въстановят два милона изчезнала война от сърварски крах.Оплаквания такива безброй по-онова време  ,сървара през ден излизаше от строя.
  Реших преди 2 седмици пак да почна с Ио-то ( с много увещания от страна на едно приятелче Стичето ) и какво да видя , пак сприрания ,проблеми , нелогични нововъведния без предупреждение ( и то в стратегическа игра ).
 Съжалявам за случилото ви се момчета  , обезмислила ви се е цяла ера от едното нищо   Cry

пп: Не знам  , други подобни игри не съм играл  и там ли е така ,или както вика Раптор , проблема е само в ''нашата''?


Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!