Imperia Online България  
Април 18, 2024, 11:12:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НН-8 ....  (Прочетена 20958 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zahir
Сержант
**

Karma: +54/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #90 -: Декември 22, 2011, 16:52:13 »

Класирането в момента е различно, има разместване дори в челната тройка - на какво се дължи това, дори нетните са по-високи ...
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 16:54:07 от zahir » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #91 -: Декември 22, 2011, 17:09:30 »

Класирането в момента е различно, има разместване дори в челната тройка - на какво се дължи това, дори нетните са по-високи ...

Откриите 10-те разлики  Grin
Класиране към 14:10

Класиране към 16:10

Последна активност на играчите - по правилник около 13:55
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 17:11:06 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #92 -: Декември 22, 2011, 17:12:55 »

Аз лично губя точки за тези два часа, но от друга страна дърпам напред в класирането... ей това е  Tongue
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #93 -: Декември 22, 2011, 17:15:35 »

ха ....и аз съм паднал с 50К нето тия часове ....ама то като невлизам е така ....някой ме е ударил явно:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #94 -: Декември 22, 2011, 17:17:15 »

Прави впечатление, че всички опции в играта се неактивни..... с изключение на закупуването на диаманти, това можете да направите без абсолютно никакъв проблем  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #95 -: Декември 22, 2011, 17:42:33 »

Откриите 10-те разлики  Grin
Класиране към 14:10

Класиране към 16:10

Последна активност на играчите - по правилник около 13:55

Потребителите са заключени във 14:00 Сървърно време.
В 14:05:04 се провеждат битките от последната Номадска вълна.
Приблизително 1 минута по-късно започва да се генерира окончателното класиране (отнема около 3-5 минути).
т.е. на 1ата снимка е показана класацията от 2011-12-21 (вчера), а на 2рата - 2011-12-22 - окончателно класиране след вълната.

Това означава, че в 13:55 сървърно време потребителите все още са били активни.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #96 -: Декември 22, 2011, 18:02:45 »

Потребителите са заключени във 14:00 Сървърно време.
В 14:05:04 се провеждат битките от последната Номадска вълна.
Приблизително 1 минута по-късно започва да се генерира окончателното класиране (отнема около 3-5 минути).
т.е. на 1ата снимка е показана класацията от 2011-12-21 (вчера), а на 2рата - 2011-12-22 - окончателно класиране след вълната.

Това означава, че в 13:55 сървърно време потребителите все още са били активни.
Мерси за уточноненито.
Часовете и на снимките са приблизителни. Класирането на втората снимка и това, което е в момента е окочанталено, нали така?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
CaXo
Programmer
*

Karma: +220/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 288



Профил
« Отговор #97 -: Декември 22, 2011, 18:04:54 »

Мерси за уточноненито.
Часовете и на снимките са приблизителни. Класирането на втората снимка и това, което е в момента е окочанталено, нали така?

Да това е крайното класиране.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #98 -: Декември 22, 2011, 18:08:02 »

САХОООООООООООООооооооооо  ..... недей така Smiley  ...  двете снимки ....или поне първата не е класирането от вчера ..... хайде стегнете се малко  .... от 32 вълна до 33 вълна имах над 300К нето разлика ...качено нето  ..... след 33 вълна трябва да имам паднали сгради в две провинций в които не срещах противник  .... измислете по -правдоподобна версия за разликата в двете снимки .... да не говорим че и броя на животите е един и същ на двете снимки .... чак толкоз не сме зле ,за да ни подхвърляте подобна версия
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #99 -: Декември 22, 2011, 18:52:56 »

Потребителите са заключени във 14:00 Сървърно време.
В 14:05:04 се провеждат битките от последната Номадска вълна.
Приблизително 1 минута по-късно започва да се генерира окончателното класиране (отнема около 3-5 минути).
т.е. на 1ата снимка е показана класацията от 2011-12-21 (вчера), а на 2рата - 2011-12-22 - окончателно класиране след вълната.

Това означава, че в 13:55 сървърно време потребителите все още са били активни.

Поредните глупости...Изненада ме единствено автора им. Не им се сърдете толкоз си могат..... Lips Sealed
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #100 -: Декември 22, 2011, 18:54:56 »

Хане, аз лично го разбрах Сахо какво има предвид. Първата снимка е направвена, докато класирането все още се  е смятало. Това винаги отнема време, следял съм временното класиране веднага след битките. Сега е отнело доста време докато се сметне окончателния вариант, ама това е друга тема.... Та първата снимка по случайност е направена така да се каже на средата на сметките, които се правят.... Защо обаче сме наредени, защо е отчетена промяна на позициите спрямо 32-рата вълна аз не се нагърбвам да обяснявам...а и не ми пука.
Доста по интересен е въпроса, как някои играчи обучаваха нощес по няколко паралелни випуска, а други не
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
дидо
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #101 -: Декември 22, 2011, 21:09:34 »

Гаргаране слушай  сега мойта логика. Без да има информация от никой а само двете снимки стигнах до тоя извод който и ти си стигнал последно че си снимал нещо докато са правили класацията а след разяснението от Сахо се разколебах дали е така. После ти пишеш че цитирам "Хане, аз лично го разбрах Сахо какво има предвид ...." значи пак по мойта логика ти си лъжец Smiley защото аз не разбрах нищо такова от написаното.
П.С.  Да не се разсърдиш нещо просто логика . Ти имаш ли аквариум ? Smiley (Ако не го знаеш тоя виц ще ти го кажа)
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #102 -: Декември 22, 2011, 21:20:32 »

Гаргаране слушай  сега мойта логика. Без да има информация от никой а само двете снимки стигнах до тоя извод който и ти си стигнал последно че си снимал нещо докато са правили класацията а след разяснението от Сахо се разколебах дали е така. После ти пишеш че цитирам "Хане, аз лично го разбрах Сахо какво има предвид ...." значи пак по мойта логика ти си лъжец Smiley защото аз не разбрах нищо такова от написаното.
П.С.  Да не се разсърдиш нещо просто логика . Ти имаш ли аквариум ? Smiley (Ако не го знаеш тоя виц ще ти го кажа)

Така, аз го разбрах, защото знам кога съм снимал. И първата чат на поста на Сахо ми беше напълно достатъчна. Ето тази част:

Потребителите са заключени във 14:00 Сървърно време.
В 14:05:04 се провеждат битките от последната Номадска вълна.
Приблизително 1 минута по-късно започва да се генерира окончателното класиране (отнема около 3-5 минути).

И точно, защото на мен ми стана ясно, реших с поста, заради който ме обявяваш за лъжец, да се опитам да обясня какво съм разбрал.

Колкото до другата част на изказването, а именно тази:

т.е. на 1ата снимка е показана класацията от 2011-12-21 (вчера), а на 2рата - 2011-12-22 - окончателно класиране след вълната.

Това означава, че в 13:55 сървърно време потребителите все още са били активни.

Grin мисля че й беше отдадено заслуженото в постовете преди мен.

P.S. Имам, да. И логиката ти се разпада, защото хем имам, хем от 10 години седи без вода в един шкаф. А ти имаш ли 18 години Grin?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #103 -: Декември 22, 2011, 22:11:49 »

честито на победителя

постара се човека

по итересното се оказа че ако не се бия сам няма кой да го стори  Grin

когато екипа е в сътояние да направи турнир без промени с ясни правила по време на турнира да пише  Tongue Tongue Tongue Tongue

може и да се излъжа  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue да дам некой лев пак  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #104 -: Декември 23, 2011, 01:29:14 »

Боби ....нищо нестава ясно от публикацията на Сахо  ....наистина крайно изненадам съм от това негово мнение , досега поне на него съм му вярвал безрезервно  ..... СЕГА Боби имам един въпрос към теб съвсем лесен за отговор  .... приемаме че както казваш първата снимка си я направил докато още се е смятала класацията  ....хубаво ....но виж втората снимка и ми кажи как аджеба докато смята битката и ....по всяка логика трябва да пада нето при проведена и една битка ....половината хора на тази снимка качват по над 100 К нетни точки след окончателнато смятане  ......е на този въпрос искам отговор ...и от екипа .... за мен лично ТОВА ИЗДАНИЕ НА НОМАДСКИ НАШЕСТВИЯ завърши с крайно манипулирано класиране  .....за което като човек платил си да играе ,и то не малко , в елитен турнир е нещо недупостимо ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!