Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:31:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НН-8 ....  (Прочетена 20957 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #75 -: Декември 17, 2011, 01:42:37 »

 Grin
да не ти покзвам КРУМ с кво дойде на 27 то се спираше с 8 ци а аз имам 4 9 ки *tired* че да се чудиш как да го биеш това вече е пародия на номади явно един лидер е тъкъв като е стъпка пред другите ако е 2 просто не го разбират доста ще почивам явно  Smiley

ерата приключи се ми е тая кака вече това не са нн  Grin
« Последна редакция: Декември 17, 2011, 01:51:29 от rayh » Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #76 -: Декември 17, 2011, 03:44:23 »

Grin
да не ти покзвам КРУМ с кво дойде на 27 то се спираше с 8 ци а аз имам 4 9 ки *tired* че да се чудиш как да го биеш това вече е пародия на номади явно един лидер е тъкъв като е стъпка пред другите ако е 2 просто не го разбират доста ще почивам явно  Smiley

ерата приключи се ми е тая кака вече това не са нн  Grin
Така е Митак  Cry
За мен след няколко дни приключват не само НН а и ИО
Успех на всички оптимист-мазонисти след това!
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #77 -: Декември 18, 2011, 12:59:44 »

 до тук бях с непобедимите .... ще спирам само три пожара и то с огромни загуби
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #78 -: Декември 19, 2011, 11:33:27 »

И тази вълна ги преборихме без загуба номадите Smiley  .... искам да благодаря на Краси -Феникс за това ,че даде идеята за спиране и ми вдъхна увереността да пробам 4 защити Smiley *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*

ето и една от битките ...дано се види началния състав на армийте:


ето и другия модел за спиране със стрелци ...
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 15:55:57 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #79 -: Декември 19, 2011, 18:15:39 »


И аз въртях, суках, редих... уж печелих лесно и 4-те битки... пък накрая ме размазаха в три от тях  Grin. Направо направих най-голямата глупост, дето някога съм вършил в тази игра  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #80 -: Декември 19, 2011, 18:55:21 »

Ти поне си смятал, от доста време не смятам изобщо, армията се дали според броя на атаките. До днес сутринта минаваше номера, но  днес 3 загуби. Здраве да е  *beer*
Активен

един живот не стига ...
zahir
Сержант
**

Karma: +54/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #81 -: Декември 19, 2011, 19:01:04 »

Респект на Джими и Феникса - чудесни стратегии!  *rose* Пак направихте красива играта!!!
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #82 -: Декември 19, 2011, 19:31:59 »

 то Феникс отдавна го спомена кат вариянт ...още в началото като говорехме за новото начало на фалангата  ....и досега доста атаки спирах по този модел .... в провките с бонус на стрелите  -защита от стрели и малко мечове и коне  .... в другите използвах главно количество фаланга и балисти  ..... но вчера сутринта на първи поглед нямах проблем със спирането на атаките ...след това сложих калка и ми даде отчайващи резултати  .... тогава писах че се отказвам от едната битка .... добре че беше Феникса да ми даде кураж и при вечерното смятане нещата дойдоха до добри резултати ..... ясно че последните две вълни няма да ги удържа с тази малка армия ... но поне до тях ще се сборим с номадите Smiley  ....поне няма да направя грешката от миналото издание последната вълна да ми вземат и 4-те крепостни и да изпадна от топ50:) ..... отново благодарско на Краси  *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #83 -: Декември 19, 2011, 22:09:54 »

то мойта глупос няма край помлях 70 кила нето армия на полето миналата атака  Cry

Благодарности и от мен на Краси *beer* *beer* bgflag bgflag заедно се бихме на световното там пак намерихме най добрата армия Smiley

само смених флаговете в вместо с леки коне с леки мечове  Grin и сложих леки стрелци 100  Cool
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 22:15:34 от rayh » Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #84 -: Декември 19, 2011, 23:18:01 »

Краси е уникален в реденето на армията независимо каква версия са номадите винаги е првилил прекрасни защити. На световнто построи имперска армия която беше непробиваема. Радвам се, че пихме заедно по няколко не вируални бири.  *beer*
Активен

един живот не стига ...
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #85 -: Декември 22, 2011, 10:02:42 »

Неостана .... този турнир премина под пълно информационно затъмнение  .... аз мисля да пробам да спра в три провки този път ,пък да видим дали ще се получи ..... а борбата за първите три места ще е доста ожесточена и ще се реши от последната вълна
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #86 -: Декември 22, 2011, 15:10:57 »

Това би следвало да е крайното класиране. Поздравления за всички.

Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #87 -: Декември 22, 2011, 16:06:37 »

Няма Непобедени Shocked
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
zahir
Сержант
**

Karma: +54/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #88 -: Декември 22, 2011, 16:26:29 »

Няма Непобедени Shocked
Такава е целта, нали плакетите са кът, а пък и разни непобедени после имат наглостта да си ги търсят  Wink
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #89 -: Декември 22, 2011, 16:44:08 »

 то с така моделираните последни две вълни в които армията на номадите растеше дубло ,няма и как да има непобедени ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!