Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:16:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем със слухтенето  (Прочетена 1753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« -: Ноември 09, 2011, 07:41:00 »

Когато слухна някой 1 път,незнайно как златото ми започва да намаля прогресивно,все едно имам армия във провинцията(даже  и по зле,точи злато на 2 секунди)Заем нямам теглен тъй като нямам пуснато банкерство 1.

ПС: Вмомента засякох точи ми по 6 злато на секунда.(Спря да точи след като взе близо 1200 злато)

ника в играта е nana3a
« Последна редакция: Ноември 09, 2011, 07:48:41 от nana3a » Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2011, 08:52:40 »

По принцип за всяко слухтене ти взима злато. А ако имаш армия нали знаеш че дърпа издръжка?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2011, 09:02:05 »

Любо зачети се по-добре във поста ми  Lips Sealed  Оставих темата отворена ако има и други играчи със същия проблем да пишат.Нямам армия във провинцията,нямам заем,за слух трябва да взима 2 злато.Повтарям пак слухтя някой един път само и започва да ми точи злато на 2 сек.Моля за отговор от човек от екипа.
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
ddavidov
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2011, 09:28:48 »

не знам за златото но като ще има празнични защити поне спрете издръжката и на другите играчи че като не можем да грабим то поне да ни ме набутва от към злато  Sad
все пак в блица издръжката си е голяма !!!!поне 15 човека 6пионирам и като трагна да ги нападам и то хоп защитени
Активен
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2011, 10:03:11 »

не знам за златото но като ще има празнични защити поне спрете издръжката и на другите играчи че като не можем да грабим то поне да ни ме набутва от към злато  Sad
все пак в блица издръжката си е голяма !!!!поне 15 човека 6пионирам и като трагна да ги нападам и то хоп защитени

Празничната защита ще може да бъде активирана във всички турски, арабски и международни светове на Империя Онлайн (с изключение на светове 1,2,3, 4 и блиц 10)


Колега моля да не спамиш ако не е по темата.Все пак 1200 злато на слух си е бая набутвация
« Последна редакция: Ноември 09, 2011, 10:21:50 от nana3a » Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!