Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:57:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ ЕРА 3 СВЯТ БГ4  (Прочетена 14905 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2011, 20:07:47 »

Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2011, 20:53:51 »

БИТКИ НА ДЕНЯ, ЕРА 3, БГ4 - сортиране по хронология

БИТКИ НА ДЕНЯ, ЕРА 3, БГ4 - сортиране по нетна стойност на битката

БИТКИ НА ДЕНЯ, ЕРА 3, БГ4 - сортиране по брой медали на играч
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 04:21:38 от TEFAL » Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2011, 20:59:51 »

Поздрави на всички имащи отношение към този свят.
Исках да поздравя поименно толкова много хора... но последните 24 часа направиха нещо с ентусиазма ми
Мои мили OFFICE-и, чувствайте се напрегръщани!

slaviani, удивително е как без да гоните нищо, постигнахте много! Добър мениджмънт явно  Wink

Резо, Коко, Жени, знаете че много бих искала да изиграем заедно една ера! Може би някой ден... Smiley))  *cocktail*

благодарност към единствения съюз (VELIKI+) положил подобаващо много труд (макар и по снимковия материял да не си личи) в опит да победи "непобедимите" (OFFICE+)  Grin


Ваша
Bermuda, Ера3, БГ4
« Последна редакция: Декември 03, 2011, 01:52:09 от TEFAL » Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2011, 21:07:06 »

OFFICE  bgflag *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2011, 21:17:38 »

Браво за отличната класация, и за положения труд.

Поздравления за моите приятели и съотборници от Вега, дори и в този силно намален състав успяхме да защитим първото място във военната класация от миналата ера, и макар и само с 4-5 активни играчи - и второто в съюзната нетна.

Поздравления за OFFICE, много добра игра, жалко че не играхте на по-високи точки, щеше да е значително по-интересна ера.

Благодарности на честните противникови играчи, понеже без тях ерата щеше да е съвсем умряла.
Активен

Amat victōria cūram
strast i seks
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 08, 2011, 21:17:43 »

Резо, Коко, Жени, знаете че много бих искала да изиграем заедно една ера! Може би някой ден... Smiley))  *cocktail*
Мойте поздравления,ти си невероятен човек и изключителен играч. Ако не спирах ИО с най-голямо удоволствие бих играла с теб *beer*
Чест и почитания за офисите,вие сте №1  *rose*
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2011, 21:27:03 »

Браво, невероятно, изумително  *cocktail*
Активен
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2011, 21:43:26 »

Браво Тефалка  Smiley. Честито на всички  *beer*
Много смешно ми стана като видях класацията вечерта наистина  Grin да спечеля военната където не се имам за добър и качествен играч и не съм я гонил.Миналата ера бех на 5 място и си казах догодина повече, с белята спорихме за някво си 4 място тая ера ....аз съм тип юруш на бананите ама нейси . Играчите които бяха изтрити могат повече от мене и са го доказвали не един ,не два пъти. Съдба!. Много хора търсят начин да пробият системата , начини има! Smiley . Но по важното играхме макар и доста слаба ера като бройка играчи и т.н..... стига шменти-капели пийте по едно питиенце и да продължаваме напред Smiley bgflag
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 23:14:36 от SCOTLAND » Активен
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 08, 2011, 23:17:05 »

Браво Тефалка  Smiley. Честито на всички  *beer*
Много смешно ми стана като видях класацията вечерта наистина  Grin да спечеля военната където не се имам за добър и качествен играч и не съм я гонил.Миналата ера бех на 5 място и си казах догодина повече, с белята спорихме за някво си 4 място тая ера ....аз съм тип юруш на бананите ама нейси . Играчите които бяха изтрити могат повече от мене и са го доказвали не един ,не два пъти. Съдба!. Много хора търсят начин да пробият системата , начини има! Smiley . Но по важното играхме макар и доста слаба ера като бройка играчи и т.н..... стига шменти-капели пийте по едно питиенце и да продължаваме напред Smiley bgflag

и нагоре  Grin
Активен
Paralegal
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 08, 2011, 23:27:45 »

и нагоре  Grin

Напротив, ти си изключително добър и качествен играч! Радвам се, че беше с нас тази ера. Беше удоволствие!  *rose*
Активен
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 08, 2011, 23:37:06 »

Мерси ,ако не беше Vega_ нямаше да стигна до тук!... радвам се,че излязох с достойнство от ерата а да ли съм 1 ,5 или 56 няма значение.
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2011, 01:02:04 »

Мерси ,ако не беше Vega_ нямаше да стигна до тук!... радвам се,че излязох с достойнство от ерата а да ли съм 1 ,5 или 56 няма значение.

Честито, ти се оказа най-заслужил да спечелиш тази ера, а затова другите какво можели ми идват наум едни олимпийски игри, на които най-накрая сума златни медали бяха отнети заради допинг. В крайна сметка печелят тези, които играят честно и са си постигнали резултатите без допинг, а това, че преди тях е имало други не е от значение, понеже истинския победител е този който е спечелил без помощта на неразрешени средства.

В този ред на мисли за мен беше радост да играем заедно, и искам да те поздравя с това, че напълно заслужено спечели военната класация. Наздраве!
Активен

Amat victōria cūram
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2011, 01:09:21 »

Честито на всички ,които играха цяла година *cocktail*
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 09, 2011, 01:52:35 »

BigGun поздравяваме специално OFFICE за добрата и достойната им игра!!!  *ok*  *bravo*  *bravo*  *bravo*            *HUNTER*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
ftp177
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2011, 10:52:08 »

браво и от мен на всички които се постараха тази ера да не приключи още лятото и държаха интригата до края!!!! извинявам се на всички които съм обидил  или засегнал по някакъв начин !!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВИ !!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!