Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:51:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 3-та ...  (Прочетена 16167 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Ноември 07, 2011, 12:19:58 »

Да отворим тема в която да следим хронологията на поредната ера в света ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2011, 11:36:56 »

Ерата започва интересно ....със събитие което отдавна не се беше случвало ....на 6-тия ден от започването временния водач е ЗАКЛЮЧЕН за два дена ... какво ли е довело до това
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2011, 12:40:18 »

Днес за първи път от началото на ерата си платих за високомерното държане на огромен ресурс без нужната охрана .Да му е честит на v0id , но му обещавам в скоро време да си го взема на обратно:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2011, 19:36:50 »

Днес за първи път от началото на ерата си платих за високомерното държане на огромен ресурс без нужната охрана .Да му е честит на v0id , но му обещавам в скоро време да си го взема на обратно:)

Аз вече няколко пъти си плащам по подобен начин на galal.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2011, 19:35:27 »

Интересна ера ще е ,властелините толкова са се вманиачили  в това да спечелят престижната ,,звездичка'' ,че се самозабравиха.Забравиха доскорошните си съюзници и хората които им помагаха ,употребиха и захвърлиха защо ли... а в същото време прибраха едни от най големите си врагове в техните си редици и тях ще захвърлят ,за да вземат на всяка цена поредната ера..... е успех ма интернационалния(български уж) съюз.
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2011, 19:41:46 »

Както казваше един мой приятел, вие високомерни момчета трън в гъз знаете ли какво е Huh?Huh?? Е ако до сега не сте знаели какво е вече сигурно знаете Smiley))))
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2011, 19:55:11 »

 Grin Grin Grin, Чакайте сега. До сега само един съюз някога с нещо е помагал на Hardcore и това е Zalten_vek - в зануляването на няколко турски акаунта миналата ера. Всички останали само са се възползвали. Тая ера няма да е така, свиквайте.
V0id, не забравяй, че ти имаше избор, но избра да атакуваш играчи на Hardcore, сега се надявам да не станеш касичка поне още седмица-две....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2011, 19:56:23 »

Боби, дай 2-3ма от твойте да вдигнем малко нето да ви пуснем една война бе, дай нали сте големи мъже, с големи финансови възможности Smiley Тъкмо и колониите ще ни видят да ви е по лесно да ни занулите   *hahaha*
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2011, 19:57:55 »

Е колко повече да те зануляваме, хайде първо се вдигни  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2011, 19:59:21 »

Идвайте бе Боби, касичка съм . Нали ме занулихте вчера ? 50% от зануляването ми вече съм го избил от Хардкор, занулявайте ме колкото искате но решението го знаеш и го виждаш . Ако нещо не си съгласен с мен, давай 2-3ма да вдигнем нето и да се пробваме ?
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2011, 20:01:06 »

Интересна ера ще е ,властелините толкова са се вманиачили  в това да спечелят престижната ,,звездичка'' ,че се самозабравиха.Забравиха доскорошните си съюзници и хората които им помагаха ,употребиха и захвърлиха защо ли... а в същото време прибраха едни от най големите си врагове в техните си редици и тях ще захвърлят ,за да вземат на всяка цена поредната ера..... е успех ма интернационалния(български уж) съюз.

Защо мислиш така. В края на всяка ера питат настоящите и бившите си съюзници кой ще играе , за да нагласят съюза за старта на новата ера.
Активен

v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2011, 20:03:34 »

И да ето ви ги играчите : http://clip2net.com/s/1m5No . Големия ви играч беше онлайн и взе невероятно умното решение да ме срещне  *hahaha* междувременно и Даниелка го позапали малко, нямаше контраатаки  *ok* а и да не забравяме че великия играч разполагаше със 3 пъти по голяма армия от моята но това не му пречи пак да бъде пребит като куче  Grin
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 28, 2011, 20:06:27 »

Абе човек, все повече ме изумяваш - "двавай двама-трима".... това са живи хора, които са достатъчно разумни сами да взимат решения. Пиши, говори им, току виж си ги привлякъл при теб. Ама нещо се съмнявам, честно казано.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 28, 2011, 20:07:22 »

Аз не ти говоря да играят с мен, идват пускаме война и си излизат ... нали при тебе са войници и каквото им кажеш това правят ?
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 28, 2011, 20:10:52 »

Аз не ти говоря да играят с мен, идват пускаме война и си излизат ... нали при тебе са войници и каквото им кажеш това правят ?

Ще ти оставя възможността да се хвалиш с някоя и друга битка за 700 военни точки Smiley.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!