Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:19:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анексиране  (Прочетена 3031 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« -: Ноември 06, 2011, 17:34:07 »

Защо не мога да анексирам докато съм под прзнична защита преди можеше. *scratch*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2011, 17:52:57 »

защото  не си прочел тази тема :
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=42943.0
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2011, 19:28:15 »

Аз в тази тема не видях никаде изчерпателен отговор само едно /независими провинций няма да може да се нападат/,а така и не разбрах защо.Кви са тия глупости пак не мога да разбера.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2011, 19:35:15 »

Ами точно това е отговора ....как ще анексираш ,като неможеш да нападаш и собствените /независими / провинций ..... а защо сега са решили да го направят така ,това само екипа може да каже .... какво е наложило тази промяна
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2011, 20:21:19 »

Аз няма да говоря повече щото ще кажа нещо дето не трябва и ще обидя някой със сигурност.Само едно ще кажа писна ми от всекидневни новости в играта ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ давам по една торба пари на месец и вие щеми казвате как да играя.Аз съм клиента аз ще реша как да играя защото си плащам за това.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2011, 20:26:04 »

Аз няма да говоря повече щото ще кажа нещо дето не трябва и ще обидя някой със сигурност.Само едно ще кажа писна ми от всекидневни новости в играта ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ давам по една торба пари на месец и вие щеми казвате как да играя.Аз съм клиента аз ще реша как да играя защото си плащам за това.

1 - Бе обявено , че акаунт с пусната защита няма да може да напада независимите си провинции.
2 - Много си прав. Ти , като клиент имаш право да избираш как да играеш , а с пускането на празнична защита си направил своя избор  *pardon*
Активен

4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2011, 20:50:14 »

Така е прав си за това ама никой не ме е предупредил че няма да мога да анексирам,а ме поставиха пред свършен факт.
Активен
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2011, 20:53:34 »

Във връзка с предстоящия Курбан байрам, на 4 ноември (петък) в 12:00ч. сървърно време (GMT +2) Празничната защита ще може да бъде активирана във всички турски и международни светове на Империя Онлайн (с изключение на светове 1,2,3, 4 и блиц 10). Празничната защита ще бъде спряна на 9 ноември (сряда) в 12:00ч. сървърно време (GMT +2). За повече информация относно Празничната защита, натиснете тук.

Екипът на Империя Онлайн пожелава честит празник!

Тука някаде да виждаш да пише нещо такова.
Активен
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2011, 21:04:18 »

Опция, което може да бъде активирана от всички играчи, но само по време на празници, предварително оповестени от екипа на Империя Онлайн, и за ограничен период, определен от ИО. Докато е активна, акаунтът не може да бъде нападан, нито от него могат да бъдат изпращани атаки. Междувременно, акаунтът е достъпен, могат да се строят сгради, да се проучва, да се наема армия и т.н. Всички атаки, изпратени към Империята Ви преди активирането на защитата, ще бъдат изпълнени. Съюзните битки са изключени от всякакъв вид протекции. --------- И тук също не пише нищо.Такива решения се взимат седмица преди да се пуска каквото и да било и се оповестяват до всички играчи.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2011, 21:10:05 »

... нито от него могат да бъдат изпращани атаки. ...

Ето ти го отговора  ;D
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2011, 23:15:43 »

Ако имаш васална провка, можеш да я анексираш без проблем. Ако и да си в протекция.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!