Imperia Online България  
Март 19, 2024, 14:52:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера  (Прочетена 20871 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #30 -: Януари 17, 2013, 02:07:23 »

Ами подложи се!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Fenix
Гост
« Отговор #31 -: Януари 17, 2013, 10:57:04 »

Не си хаби нервите, не си струва да се занимаваш с това.
Игнор и не се занимаваш.
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #32 -: Януари 17, 2013, 11:10:37 »

Не си хаби нервите, не си струва да се занимаваш с това.
Игнор и не се занимаваш.
 Дали си струва,а? - да смята,че която и да е жена се опложда и да предпочита да спаси себе си пред това един баща да ....чак не мога да го кажа честно.  
скелетан - ще се подложа да,ако видя че някой иска да изнасили дете. ти понеже си мишенце ще седиш и ще гледаш отстрани.

И държах да покажа тия съобщения за да видят всички колко ти е болен мозъка.ти си за болница.може и наченки на педофилия да имаш - страшно е,щом така спокойно ги изтичаш тия неща,че после даже и не го намираш за притеснително. това по мъжки какви реплики си разменяте не ме интересува,какво ми показваш - да се жалиш? или да се оплакваш? или да се оправдаеш за думите си. нормално.

тези думи са плащеши : "Щом мислиш,че да оплодиш някой е подвиг"
"Не благодаря вкарай го на някой друг,а може и на детето"

Феникс Smiley ако някой ти каже тия думи за твоето дете и жена сигурно ще говориш по друг начин,а може пък и да нямаш нищо против,де да те знам.Като гледам какви ги пишеш.
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 11:34:03 от glory1976 » Активен
Fenix
Гост
« Отговор #33 -: Януари 17, 2013, 12:06:48 »

Феникс Smiley ако някой ти каже тия думи за твоето дете и жена сигурно ще говориш по друг начин,а може пък и да нямаш нищо против,де да те знам.Като гледам какви ги пишеш.
Не си позволявай, по никакъв начин да се занимаваш със семейството ми.
Това не е същото, като да мамиш в игра и да се криеш зад анонимни акунти.
Активен
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #34 -: Януари 17, 2013, 12:53:57 »

Не си позволявай, по никакъв начин да се занимаваш със семейството ми.
Това не е същото, като да мамиш в игра и да се криеш зад анонимни акунти.
   Grin Grin Grin Grin  И той това казва,но ти си достатъчно сляп или по-скоро заслепен,за да четеш това,което ти е угодно.

Това,което прочетох ме отврати - меко казано.
"Щом мислиш,че да оплодиш някой е подвиг"
"Не благодаря вкарай го на някой друг,а може и на детето"
.

И прав си феникс - разликата м/у това да мамиш в някаква онлайн игрица и да изричаш и предлагаш такива неща,е  огромна. Едното е за забавление,другото е за клиника,щото утре някой такъв,който намира тези неща за нормални,ще клекне до детската площадка на която играят твоите деца.
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #35 -: Януари 17, 2013, 12:59:56 »

Какво да ти кажа, освен че си страшно тъп, Саше!! Ти дори не разбираш смисъла на написаното. Първо, започна да ме обиждаш на тема семейство - ти си бил баща и си щял да бъдеш запомнен, пък аз не съм и само мишките щели да приказват за мен. Някакви малоумщини, напълно присъщи за вашата фирма! Това, че все още нямам дете не означава, че въобще няма да имам. А и защо ще ти давам отчет на теб, бе, смотаняко?!?! Като ти гледам приказките и отношението, ти си просто оплодител, не баща!! Разбираш ли иронията, мухльо?!?!

Със сигурност мога да потвърдя, че нямам никакъв интерес от сексуален характер към теб или твоето семейство!! Това със сигурност! Пак нещо не си разбрал. Понеже все искате да ми тикате разни ваши атрибути, аз ви отговорих, че въобще не ме интересува къде ги тикате. Ами ти може да си педофил, съответно да си го слагаш тук и там. Дори и така да е, не ме вълнува!! Вие и вашият сексуален живот въобще не ме вълнувате! Осъзнавате ли го това с вашите плитки мозъци?Помолих ви няколко пъти да ми спестите вашите влечения, обаче вие все ми ги натрапвате. Така че... подлагай се на когото желаеш, нали си в мод и имаш свободно време. А за това с "един приятел" - хахаха, на кого ги разправят тея, бе, мултак нещастен!!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #36 -: Януари 17, 2013, 13:04:19 »

Стига де,пак се оправдаваш. Каквото и да сте си говорили и обиждали - явно не е едностранно! Думите,които си изрекъл са гротески.Както каза glory1976 - аз не мога да ги изрека даже,само успях да цитирам.
Да не говорим,че колкото пъти четох публикации тук - ти си главният който обижда,но това за детето ме разби.

Само в последната ти публикация виждам няколко категорични определения "тъп", "плитки мозъци",  "нещастен", "мухльо"- явно е,че интелектуално извисеният ти мозък не издържа и му трябва лечение.

Какво има да му разбираш на това:

"Не благодаря вкарай го на някой друг,а може и на детето"
Huh?Huh?Huh?Huh?
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 13:09:47 от 12.05.1975 » Активен
Fenix
Гост
« Отговор #37 -: Януари 17, 2013, 14:15:22 »

Бих помолил, някой модератор да изтрие, навсякъде където се споменава семейството ми.
Не ми е приятно, подобни хора да пишат за моето семейство във форума.
Активен
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #38 -: Януари 17, 2013, 14:16:57 »

Бих помолил, някой модератор да изтрие, навсякъде където се споменава семейството ми.
Не ми е приятно, подобни хора да пишат за моето семейство във форума.
Никой никъде не пише за твоето семейство конкретно - на две места е даден пример,на едно от които с въпрос. Успокой се - и ние имаме семейства и деца,които са не по-малко семейства от твоето.Явно за теб е нормално твоят приятел да говори така за детето на някой друг? ? ?
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 14:19:51 от 12.05.1975 » Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #39 -: Януари 17, 2013, 14:21:41 »

Пропускам личните нападки в темата , за да се върна на играта.Това съобщение с лесният начин за автоматизиране е еманация на играта на някои.Кво да коментирам повече - не играли те ,ами автоматизирали.14 акаунта.Комплексирани посерковци. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #40 -: Януари 17, 2013, 14:37:34 »

Пропускам личните нападки в темата , за да се върна на играта.Това съобщение с лесният начин за автоматизиране е еманация на играта на някои.Кво да коментирам повече - не играли те ,ами автоматизирали.14 акаунта.Комплексирани посерковци. *pardon*
  Ти и ти си си за бан  Grin  Пропускай важното и се лови за това,което е написано умишлено за да дразни. Май не си хванал тънката ирония.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #41 -: Януари 17, 2013, 14:49:59 »

 *locker*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #42 -: Януари 17, 2013, 14:51:29 »

 *locker* *locker*
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #43 -: Януари 17, 2013, 14:53:50 »

  Ти и ти си си за бан  Grin  Пропускай важното и се лови за това,което е написано умишлено за да дразни. Май не си хванал тънката ирония.
Аха.Написано умишлено за да дразни.И акаунтите за точене и те така.И бъга за виждане на атаките в Офф времето- и той.Изобщо я виж ти-измамите се правели за да дразнят.Да не помислите друго.Те били невинни.Просто ей тъй , като непорочното зачатие са. Grin У лево ,моля. Grin Тази ера се доказа едно със сигурност.За пореден път.Бастардс са измамници.Доказано , установено.Който е бил в Залата на срама дадена ера , няма място в Залата на славата.Простично написано отдавна от Огресс и много вярно.Хубав ден от мен. Grin

П/П Проверете автоматиката.Да не се скапе.Че без нея , накъде. *hahaha*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #44 -: Януари 17, 2013, 14:58:45 »

Аз за бъг за виждане на атаките разбрах от твоя приятел с култовата реплика за децата  Grin Акаунтите за точене ги наказаха.  Grin  А който знае за бъговете той ги и използва.Така,че няма какво да си говориме повече - видя се що за същество е скелета и вие дето го защитавате  Grin
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 15:01:35 от 12.05.1975 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!