Imperia Online България  
Март 19, 2024, 10:41:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова ера  (Прочетена 20867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #60 -: Януари 17, 2013, 22:16:15 »

Извинявам се предварително, че спамя в темата Ви, но искам да попитам Asguard играе ли в този свят, и ако не, защо спами в темата само.
Като гледам този профил е създаден само за да създава напрежение и влиза във всички теми. Това е хроника на събитията за свят 10(blic),
и видях хроники от всички, а от него само заяждане. Моля, модераторите да му обърнат внимание, и ако не се лъжа за тоя профил си е за бан,
за заяждане!
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #61 -: Януари 17, 2013, 22:41:22 »

Извинявам се предварително, че спамя в темата Ви, но искам да попитам Asguard играе ли в този свят, и ако не, защо спами в темата само.
Като гледам този профил е създаден само за да създава напрежение и влиза във всички теми. Това е хроника на събитията за свят 10(blic),
и видях хроники от всички, а от него само заяждане. Моля, модераторите да му обърнат внимание, и ако не се лъжа за тоя профил си е за бан,
за заяждане!
Не ти се приемат извиненията. Grin Това е Форум.Като такъв се обсъжда и коментира.Темите са отворени за всички.Като не ти харесва- хващай самолет за Северна Корея.Там е на почит цензурата.И не само че виза по всички теми ,които го интересуват , ами и пуска нови.Не за бан , ами за два бана. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #62 -: Януари 17, 2013, 22:47:22 »

Не ти се приемат извиненията. Grin Това е Форум.Като такъв се обсъжда и коментира.Темите са отворени за всички.Като не ти харесва- хващай самолет за Северна Корея.Там е на почит цензурата.И не само че виза по всички теми ,които го интересуват , ами и пуска нови.Не за бан , ами за два бана. Grin

Това е форум, но за нападки към играчи се банва по принцип, а от тебе нищо друго не виждам. Играеш ли в този свят или не? Даваш мнения за играчи с които или срещу които мисля, че никога не си играл/а.

П.п. Извиненията ми бяха към хората, които играят в този свят, ти не си от тях, така че не ми дреме дали се приемат от теб или не  Wink
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 22:53:58 от bastardo » Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #63 -: Януари 17, 2013, 22:54:23 »

Това е форум, но за нападки към играчи се банва по принцип, а от тебе нищо друго не виждам. Играеш ли в този свят или не? Даваш мнения за играчи с които или срещу които мисля, че никога не си играл/а.
Не е нападка да каже на измамник , че е измамник.Установено по официален ред.Така , че е констатация.Дали играя в света или не си е моя работа.Къде , кога и срещу кого съм играл - също.Та не ми давай съвети какво да говоря , да не ти кажа къде да ходиш.Айде ако има нещо да казваш по темата ,казвай.Моята личност че е значима е ясно ,но не е тук мястото да я обсъждаме. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #64 -: Януари 17, 2013, 22:59:03 »

Не е нападка да каже на измамник , че е измамник.Установено по официален ред.Така , че е констатация.Дали играя в света или не си е моя работа.Къде , кога и срещу кого съм играл - също.Та не ми давай съвети какво да говоря , да не ти кажа къде да ходиш.Айде ако има нещо да казваш по темата ,казвай.Моята личност че е значима е ясно ,но не е тук мястото да я обсъждаме. Grin
Да се каже измамник не е нападка, но примерно
Комплексирани посерковци. *pardon*
е
Така, че не ми ги разправяй, че не дразниш хората умишлено с цел създаване на напрежение. Не играеш в този свят и нямаш представа за какво става въпрос, но категоризираш хората, като "комплексирани посерковци" и "легенди".
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 23:01:24 от bastardo » Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #65 -: Януари 17, 2013, 23:03:50 »

Да се каже измамник не е нападка, но примерное
Така, че не ми ги разправяй, че не дразниш хората умишлено с цел създаване на напрежение. Не играеш в този свят и нямаш представа за какво става въпрос, но категоризираш хората като "комплексирани посерковци" и "легенди".
Ма нищо не ти разправям.Незначителен си ми.То остана на куцо ,къораво и сакато да взема да давам обяснения къде играя ,как и защо ми е такова мнението по даден въпрос.И стига спами в темата.Ако ще казващ нещо за ерата ,казвай. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #66 -: Януари 17, 2013, 23:08:30 »

Ма нищо не ти разправям.Незначителен си ми.То остана на куцо ,къораво и сакато да взема да давам обяснения къде играя ,как и защо ми е такова мнението по даден въпрос.И стига спами в темата.Ако ще казващ нещо за ерата ,казвай. Grin

Изобщо не ми пука дали съм ти незначителен. А спама, ми ти си майстора на това и някак си не е уместно, точно ти да ми казваш да не спамя. Ти имаш поне 15 поста само в тази тема и нито един не е свързан с темата. И пак искам да помоля модераторите да обърнат внимание, на никой няма да му е приятно някой случаен човек с който, нито са имали някакви взаимоотношения, нито нищо да му каже "посерко".
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #67 -: Януари 17, 2013, 23:16:47 »

Изобщо не ми пука дали съм ти незначителен. А спама, ми ти си майстора на това и някак си не е уместно, точно ти да ми казваш да не спамя. Ти имаш поне 15 поста само в тази тема и нито един не е свързан с темата. И пак искам да помоля модераторите да обърнат внимание, на никой няма да му е приятно някой случаен човек с който, нито са имали някакви взаимоотношения, нито нищо да му каже "посерко".
Ето.Дойде на моята.Не ми казвай какво да говоря и кога.Драскай си , не ми пречиш.Аз примерно бих помолил модератора , ако той прецени ,да изтрие диалога ни , просто защото няма нищо общо с темата.Айде със здраве. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #68 -: Януари 18, 2013, 00:02:18 »

кажи как разбра всичките неща за които пишеш по другите форуми и не ги публикува тука

Публикувани бяха, но темата беше преместена за предприемане на действие от екипа. В "Общи приказки" има друга тема на Феникс, където е описал проблемите. Сам написах, че ако екипът не оправи проблема до началото на атаките, то ще публикувам информация за този бъг някъде другаде, където не може да бъде изтрита, за да се възползват от него всички, които желаят, ако и както намерят за добре.

Разбрах, като ви гледах. Елементарно. Ако оставиш империята си за шест часа, то селяните ще добият определено количество ресурс за това време. Само че във вашите блокове селяните не добиваха това количество ресурс, а добиваха повече, т.е. селяни са наемани по време на блока. Точно и ясно и стопроцентово вярно. Джаваскрипт иконките не генерират активност. С всяко тяхно ползване логът на акаунта изглежда се удължава, нещо, което преди не предполагах. Други джаваскрипт иконки са за мобилизирането на войските, за сградите в строеж, за транспорта и за отправените към империята атаки. Когато човек вижда как се правят блокове с много ресурс по ниски крепости без гарнизон, естествено да усети, че има нещо нередно. Също и когато се прави блок с много ресурс по провките и с гарнизон, съставен единствено от паладини. Ясно е, че при атака сте готови да реагирите. Но все пак, при липса на атака, това беше блок. Значи следите атаките по време на блока. Вие ли, бот ли, знаете ли как става, не знаете ли - няма значение, важното е, че ползвате този бъг. Когато някой пусне атака, вие пробвате тактиката с мобилизирането - хем уж давате признак, че има някой в акаунта, хем не правите активно действие и блокът си продължава. Тези неща се виждат лесно. Добре, че съм морален човек и не съм седнал да търся начин да измамя, защото си мисля, че със сигурност бих открил. Не, просто гледам едни мошеници и съответно за мен беше предизвикателство да разбера как лъжат. За съжаление не беше особено трудно да се види какво ползвате. А може някой да е измислил бот (скрипт), базиран на този бъг, и вие да не осъзнавате принципите на работата му - напълно възможен вариант за вашите интелектуални способности, щом твърдите, че не знаете за това, което всъщност правите. А фокусът с милионите сме го гледали с Феникс много пъти, много, много, много пъти в този свят. Източването на акаунти не е нещо ново.
Достатъчно е някой да прочете съобщенията, които пуснах, за да се убеди с абсолютна сигурност, че сте измекяри. Не, че доказателствата иначе не са пределно ясни.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #69 -: Януари 18, 2013, 00:10:49 »

абе ей шмирга - не ми ги обяснявай на мене тия разбрал като ни гледал.

това първо не е вярно второ няма общо с въпроса - как с твойто гледане се стига до обясняване на това как стават нещата?  *hahaha* ясно конкретно и със знанията на истински измамник? ако само си гледал - щеше да кажеш - ей тука има нещо нередно ма кво? а ти - обясняваш КАК. Шмирга си и тотален лузър и ненаказан измамник,че и имаш странно поведение към децата!!!!
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #70 -: Януари 18, 2013, 00:12:04 »

Ти си като латерна. То му обяснява човек, оно рупа ли, рупа!!
 *freak* *freak* *freak*

Стана късно. Лека нощ. Дано някога поумнееш. Ама надали!!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #71 -: Януари 18, 2013, 00:13:09 »

аре махай се - на никой не си нужен. отговор на въпрос не даваш и само седиш да се оправдаваш що си насран. ние знаем що.  *SARCASTIC*
Активен
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #72 -: Януари 18, 2013, 16:08:15 »

 Чудя се защо се карате за глупости вместо да си играете играта която е просто начин да прекараш приятно времето си. Възприемате нещата прекалено лично. Важно е едно-военната класация Smiley

  VIKINGS 64 9 9 0
SRBIN_BREE 38 8 7 1
SLOZNISRBI 22 3 3 0
BG_ROKERS 18 2 2 0
FOS 10 1 1 0
_SAW_ 6 3 2 1
BRUTALLICA 0 2 1 1
Utopia_ 0 2 1 1
 
   
Активен
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #73 -: Януари 19, 2013, 15:29:37 »

Скелета успял да стане маршал  Grin Grin Grin Grin
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #74 -: Януари 19, 2013, 19:34:56 »

Скелета успял да стане маршал  Grin Grin Grin Grin
щото сме добри души,затова  Grin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!