Imperia Online България  
Април 24, 2024, 10:13:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 14 - Истории на "миньоните"  (Прочетена 61194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #255 -: Януари 07, 2012, 12:45:45 »

Иване честит имен ден, а по повод викич  постоянно прави интриги, добре че е заобиколена от качествени съотборници та да има с какво да се хвали, но и те трябва да внимават че не се знае кога ще ги издъни  Grin Grin Grin

Така е. Тези, които си приличаме се събираме в един съюз. *heart*
 Останалите-самоопределящи се и неопределени, само хабите редове от списъка с играчи.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
i1978
Гост
« Отговор #256 -: Януари 07, 2012, 12:52:02 »

Grin Не мога да се науча и това е. И аз май ще взема да се самоопределя като теб в скоро време.  *hahaha* Сега чета "Първи стъпки в битки с каси" дано ми е полезна.  *freak*
знам една каса в 95ти  rusa  я почни с нея намери едно ацц на 99к нетни е нищо особенно ама на слух 40 милиона  и никой не ще да ги прибере. Много щедри хората там.. Grin
Активен
straho
Гост
« Отговор #257 -: Януари 07, 2012, 13:26:28 »

Тоше аз ти обясних в скайп ще ти обесна и тук.Ще се разделят Бг съюзите на 3
1.Грейт и такива които ще им помагат срещу легендс
2 Легендс и такива които ще помагат на легендс
3 Неутрални
Тия половината договори ще излетат като коркови тапи  Grin Grin И докато вие обирате легендарни касички играчите на легендс ще обират вашите играчи които са в обхвата на техните активни  Wink
И докато т1 и т2 си показвате Бай-Ганьовщините италианците ,поляците ,гърците,турците ще се възтановяват и трупат армии и след това няма да сваляте бързоходките.


 Само им правиш реклама на "The Great" /кавичките не са случайни/ ! Wink Истината е, че нито миналата ера са били фактор, нито сега са . Миналата си копаха спокойно и си плетяха интриги докато истинските фактори на ерата играеха! Никой даже не им обръщаше внимание и това им позволи да направят армии с които да вземат няколко по съществени битки. Сега при оказаното им внимание от страна на  Вики и компания, не могат и носа си да покажат. Не вярвам някой от БГ съюзите да ги подкрепи. Ако все пак го направи, ще е формално, защото Легендите са достаъчно силни за да смажат всички останали накуп! Браво Вики! Бъдете все така силни пък нека ви критикуват!  Grin ХАРЕСВАМ СИЛНИТЕ ИМПЕРАТРИЦИ!!!! *rose* Kiss
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #258 -: Януари 07, 2012, 16:15:23 »

Онова горе не беше за тебе, а за НАШИЯ лидер. Ти си гледай твоите хора и си ги хвали тях. Разбира се, че не ми е приятно лидера на нашия съюз да коментира повече играта на друг съюз отколкото на своя собствени не само на мене не ми е приятно, а и на повечето хора от съюза ни. Не един и два пъти съм го казвал в скайпа това.
Ванко честит имен ден,да си жив и здрав и да ти се чува името. *beer*
Та докато имаше за какво съм хвалил и поздравявал който трябва тук в тая тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=39909.150
т.е до като водихме войни кажи ми едно нещо за което трябва да  похваля съюза си  след войните ,покажи ми една битка след войните на някой освен с касички ,ми няма таква.  *pardon*
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 16:18:19 от _P0BeDiTeL_ » Активен

i1978
Гост
« Отговор #259 -: Януари 07, 2012, 19:47:40 »

Шефе наздраве! *beer* *beer* *beer*
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #260 -: Януари 07, 2012, 19:51:22 »

Ванка честит имен ден бъди жив и здрав  *beer*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #261 -: Януари 07, 2012, 20:03:54 »

[quote authoаr=straho link=topic=42954.msg476879#msg476879 date=1325931988]
 Само им правиш реклама на "The Great" /кавичките не са случайни/ ! Wink Истината е, че нито миналата ера са били фактор, нито сега са . Миналата си копаха спокойно и си плетяха интриги докато истинските фактори на ерата играеха! Никой даже не им обръщаше внимание и това им позволи да направят армии с които да вземат няколко по съществени битки. Сега при оказаното им внимание от страна на  Вики и компания, не могат и носа си да покажат. Не вярвам някой от БГ съюзите да ги подкрепи. Ако все пак го направи, ще е формално, защото Легендите са достаъчно силни за да смажат всички останали накуп! Браво Вики! Бъдете все така силни пък нека ви критикуват!  Grin ХАРЕСВАМ СИЛНИТЕ ИМПЕРАТРИЦИ!!!! *rose* Kiss
[/quote]

О Страхливе ,ти пак ли изплува от дълбините на канала , я се потапяи обратно  *PUNISH* а ако ще стоиш на повърхноста си даи именцето да те уважим подобаващо  Cool
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #262 -: Януари 07, 2012, 20:07:36 »


А и Къне съвет към тебе. Хвали си повече играчите от твоя съюз отколкото играчи от чужди съюзи,
А ти защо не ме хвалиш бре от топ 100 във военната за 20 дни отидох в топ 15  Grin  *HUNTER* *PUNISH*Риторичен е въпроса ,не че искам да ме хвалиш сега ,нека оставим хвалбите за на края, като вземем съюзната военна и аз личната   Tongue Cool
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 20:09:21 от _P0BeDiTeL_ » Активен

i1978
Гост
« Отговор #263 -: Януари 07, 2012, 21:16:23 »

А ти защо не ме хвалиш бре от топ 100 във военната за 20 дни отидох в топ 15  Grin  *HUNTER* *PUNISH*Риторичен е въпроса ,не че искам да ме хвалиш сега ,нека оставим хвалбите за на края, като вземем съюзната военна и аз личната   Tongue Cool

Точно така абсолютно си прав и одеве мислех да пиша точно за това. Знаеш, че гледам под лупа всички и всеки. Минали ери говореха, че си измамник и известно време гледах точно това. И смело мога да кажа на всички, че достигането ти в 20цита нямаше нито ама нито една нагласена битка от тебе. Дори бях доста неприятно изненадан, че те заключиха заради една глупост.  Аз съм по-друг тип играч бия бия бия и яко ги бия тия до мене особенно в *2 обхват ама горна граница и изведнъж спирам да бия и бия бия бия бия ама яко бия каси като луд. Зодия Близнаци, няма оправия. Дано имам време покрай оня проект който почвам да довърша ерата, както аз си знам. Ако не здраве да е. Благодаря за пожеланията  на Тошко, Румбата и Митко, и отново наздраве на всички. *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 10:38:05 от i1978 » Активен
Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #264 -: Януари 07, 2012, 21:19:21 »

Наздраве Ванка. Жив и здрав.

Кънчо, виждал съм те да постигаш много неща в тая игра. Дано се получи и тоя път.
Активен
straho
Гост
« Отговор #265 -: Януари 07, 2012, 22:15:26 »

 *cocktail* НАЗДРАВЕ  на всички Ивановци и от мен. Smiley Да им се чува ИМЕТО!
Активен
i1978
Гост
« Отговор #266 -: Януари 07, 2012, 22:35:21 »

Наздраве Ванка. Жив и здрав.

Кънчо, виждал съм те да постигаш много неща в тая игра. Дано се получи и тоя път.
Стефо мерси и наздраве и на тебе. Хапни един омар за мое здраве  Grin Къне не го мисли той ясен като бял ден, че е играч играч, че е добър играч добър е ама яд ме е, че тая ИО му изпива акъла. Играта за мене е игра за забавление, а не за сплетни и интриги. Както и да е нека не разваляме хубавия ден. Пак наздраве на всички. Аз вече съм доста напред с материала.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #267 -: Януари 08, 2012, 10:42:10 »

Здрастииииииииии,  поздрави за празнуващите от снощи с това http://www.youtube.com/watch?v=BBrAu5dAhWo&feature=related. И докато, някои изтрезняваха в барове дискотеки легла и апартаменти, нашия началник потроши двама таз нощ. А лично за мене и още една песен сигурно няма да е само за мене и тя http://vbox7.com/play:99d76ad3  . Какво да се прави живот след всяко зверско напиване на другия ден се кълна на всички богове, че никога повече няма прекаля с алкохола и това до следващия хубав повод. Grin
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 10:49:03 от i1978 » Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #268 -: Януари 08, 2012, 16:17:08 »





Докторе , защо си  премахнал втората снимка от поста  ми  *scratch* искаш да ти дам стотина теми в които има постнати смс-и от играта ли  *xxx*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
divaka3
Редник
*

Karma: +105/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #269 -: Януари 08, 2012, 16:28:05 »

[Редактирано: house83] -Лична кореспонденция

 Ами кво да кажа аз повече Божо го е казал много кратко и ясно МИШЛЕТА *hihi* *hihi* *hihi*.Знаем се вече трета ера....... , във Форума се изтипосвате като легенди и какво ли още не, поствам това съобщение  нека това стане достояние на почитателите на Форума какво е собственото ви мнение за съюза ви като цяло,какви сте мишлета и неуки играчи и с каквито и звучни имена да се окичвате няма никъкво значение всички знаят за какво става дума  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed wassup wassup wassup
Докторе избирателно ли триеш постовете не виждам разлика от това съобщение на Викич и моето, а нейното е от преди 10 дни и не е изтрито ?Или те е страх да не ореве Форума а пък нас вълците ни яли, предната ера ако не си забравил точно затова се модна Вавилон защото админите на мерят с еднакъв аршин  wassup wassup
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 17:10:46 от house83 » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!