Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:57:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421456 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1110 -: Октомври 20, 2012, 21:29:55 »

търсих 2-3 изненади, но нищо не излезе

излязоха там където не посмях да ги търся  Embarrassed

сдадох върха без бой  Embarrassed
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1111 -: Октомври 20, 2012, 21:49:21 »

9 от 13 до тук с изпуснати 2 твърди.Като имам предвид че досега редувах слаб със силен кръг по скоро съм доволен.Ще остана в борбата за 1 вото място или поне за призовата 3 ка. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1112 -: Октомври 21, 2012, 16:13:41 »

Айде и ЦСКА и Рубин ми донесоха точен резултат. *YAHOO*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #1113 -: Октомври 21, 2012, 18:45:15 »

"Екипът се надява на първите минусови резултати тази ера!!! Моля, не ни разочаровайте!"


Аз бих се опитал на драго сърце за някой и друг минус. И има много голяма вероятност да успея Grin Grin *hahaha* *hahaha*
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1114 -: Октомври 21, 2012, 19:56:49 »

Аз съм идиота на годината  Shocked Shocked Embarrassed Embarrassed

единствен бях играл Ботев Пд да бият и го промених  Undecided

а те взеха, че биха

и бонусчето ми излетя  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1115 -: Октомври 21, 2012, 19:58:39 »

Ръката ни изби този кръг и сериозно се намеси в битката за трона - отново!!!
 *ok*
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1116 -: Октомври 21, 2012, 21:01:29 »

Джими пак ни изкърти!!! Знаеш ли, Попе, той вече дори не гледа мачове, ами постоянно кисне за някакви риби! И пак ни изгърбва!! Представяш ли си?!?! Човекът дори не чете и статистика, лично говорих с него. Кисне си на реката, пийва си биричка, идва тук, пуска некви прогнози и ни гърби!!!

Сега следва да информирам, че за последния мач всичките 21 участника, които са дали погнози за него, са дали единици. Т.е. тук му е майката да се рискува и да се печели бонуса. Аз лично ще го направя, щото и с бонус, и без бонус, вече нямам шанс за добро класиране, но все пак надеждата умира последна. Обаче още не съм решил как да го пусна - равен или за Майорка. Ще умувам и утре ще си променя прогнозата. Попе, съветвам те да играеш на сигурно, ти все още водиш, макар и само с шест точки. А и нали знаеш, че срещу съответното стимулиране би могъл да водиш и с повече.
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1117 -: Октомври 21, 2012, 21:01:57 »

ЗА  сега  ще  ви  дишам в  врата   и  ще  ви  претискам     Tongue Grin *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1118 -: Октомври 21, 2012, 21:35:01 »

Джими пак ни изкърти!!! Знаеш ли, Попе, той вече дори не гледа мачове, ами постоянно кисне за някакви риби! И пак ни изгърбва!! Представяш ли си?!?! Човекът дори не чете и статистика, лично говорих с него. Кисне си на реката, пийва си биричка, идва тук, пуска некви прогнози и ни гърби!!!

Сега следва да информирам, че за последния мач всичките 21 участника, които са дали погнози за него, са дали единици. Т.е. тук му е майката да се рискува и да се печели бонуса. Аз лично ще го направя, щото и с бонус, и без бонус, вече нямам шанс за добро класиране, но все пак надеждата умира последна. Обаче още не съм решил как да го пусна - равен или за Майорка. Ще умувам и утре ще си променя прогнозата. Попе, съветвам те да играеш на сигурно, ти все още водиш, макар и само с шест точки. А и нали знаеш, че срещу съответното стимулиране би могъл да водиш и с повече.
 *freak*
Аз не ги ли доближих.Все пак не съм зле и аз в тоя кръг. Undecided
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1119 -: Октомври 21, 2012, 21:40:14 »

За сега това:


Играта стана много интересна. Спокойно можеш да спечелиш и ти, има още цели три кръга до края. Обаче трябва да ти призная едно нещо, което ми прави голямо впечатление - ти си почти винаги първи с прогнозите!! Още не сме пуснали кръга и хоп - Льоклер вече е готов. Тук видях, ами кажи много добър играч ли си и в ИО, защото си търся сериозен противник в някой класически свят. Навсякъде само ливади, не е забавно.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1120 -: Октомври 21, 2012, 21:51:42 »

За сега това:


Играта стана много интересна. Спокойно можеш да спечелиш и ти, има още цели три кръга до края. Обаче трябва да ти призная едно нещо, което ми прави голямо впечатление - ти си почти винаги първи с прогнозите!! Още не сме пуснали кръга и хоп - Льоклер вече е готов. Тук видях, ами кажи много добър играч ли си и в ИО, защото си търся сериозен противник в някой класически свят. Навсякъде само ливади, не е забавно.
Трудно мога да преценя сам дали съм добър.В момента в свят 1 съм 1 ви по военни , 2 ри по доблест и 3 ти по нето.Надявам се до края да взема и двете военни касации и да остана в топ 3 по нето.Има 5 дни  до  края на света.Там играя с Thor.Днес смених прознози и се издъних.Иначе още 4 точки щях да имам , но здраве да е.
« Последна редакция: Октомври 21, 2012, 21:53:42 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1121 -: Октомври 21, 2012, 22:38:35 »

Хей, аз влязох да разгледам свят 1. И там не останали хора да играят. Четирима от топ осем в нетото са модирали с парички. Това в свят, в който спокойно могат да се правят сейфове. Единият се пльоснал в тебе в седем и половина вечерта, как човек не си следи атаката в единствения свят, в който онлайн активността на противника е буквално очеизваждаща, нямам представа. Петнайстият по нето няма 100 000 точки. Ти имаш двама в обхват. Между другото, едно време наказваха за такива уговорени битки, както тези с vrag. Нали осъзнаваш, че подобен бой над празна крепост манипулира военната класация? 460 битки по 32 точки са си над 14700 военни. Не че има някакво значение, ти просто нямаш конкуренция. А да си чувал за някой, който играе някъде и е страшно умопомрачително добър?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1122 -: Октомври 21, 2012, 22:48:29 »

Хей, аз влязох да разгледам свят 1. И там не останали хора да играят. Четирима от топ осем в нетото са модирали с парички. Това в свят, в който спокойно могат да се правят сейфове. Единият се пльоснал в тебе в седем и половина вечерта, как човек не си следи атаката в единствения свят, в който онлайн активността на противника е буквално очеизваждаща, нямам представа. Петнайстият по нето няма 100 000 точки. Ти имаш двама в обхват. Между другото, едно време наказваха за такива уговорени битки, както тези с vrag. Нали осъзнаваш, че подобен бой над празна крепост манипулира военната класация? 460 битки по 32 точки са си над 14700 военни. Не че има някакво значение, ти просто нямаш конкуренция. А да си чувал за някой, който играе някъде и е страшно умопомрачително добър?
Тези моднатите се сбиха с мен и загубиха общо взето.А атаките по Враг останаха единственото ,което можех да правя.Всъщност боя е по тая крепост , просто защото нямах каса в такъв обхват.Двамата италианци ги разбих в един и същи ден.Този , който се разби в мен/Фернандо/ , не прецени картографията ми и ми удари контра на пожар , но се върнах и го засекох.Като го запалих преди това.Тогава Гаден и Емилио вдигнаха знамена от мен.Гаден го ударих между две знамена , същото стана и с Емилио.Горе долу такава е хроногията.Иначе не мога да дам мнение за някой страшно умопомрачително добър , тъй като доста време мина от последната ми игра и не знам реалностите в момента.Нито кои играчи играят.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #1123 -: Октомври 21, 2012, 22:52:27 »

.... А да си чувал за някой, който играе някъде и е страшно умопомрачително добър?

Аз дори познавам такива люде, но за съжаление (или не) те вече не играят ИО. Wink
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1124 -: Октомври 21, 2012, 22:54:29 »

Ама в класика ли, защото не искам да вкарвам цялата си заплата да пълня гушката на *** като Отоня? Някъде без подаръци, гилдии, съндъци, кашони, близалки и други... Викай ги да се връщат, ще си спретнем дуел.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!