Imperia Online България  
Април 23, 2024, 10:55:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #1080 -: Октомври 09, 2012, 22:42:21 »

Трудно е да стъпиш на върха, но още по-трудно е да се задържиш там!  *hmm* 

Питайте Mr. Proper, той тъкмо си помисли, че "нещата са си дошли на мястото" и Бум - появи се Килгор, после дядо Поп и... айдеееее   Undecided

Що се касае до молитвите - всичко става  с Божията помощ и малко любов! - към спорта  *heart*  *rose*

Вижте, не знам точно с колко и на кого водя, но 10-20 точки за 4-ри кръга , не са много - Вижте Килгор  Embarrassed

Така че, не се предавайте! Ако не друго , иде нова ера  Wink

Активен
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #1081 -: Октомври 12, 2012, 20:04:02 »

Днес ще има ли 7 кpъг със мачовете от квалификациите ?

Както бе посочено още миналата седмица в тази тема, в играта ще има двуседмична пауза и кръг с мачове от квалификациите няма да има.
Очаквайте кръг 7 на ФИ в началото на другата седмица с мачовете от най-силните първенства в Европа в уикенда 19-22 октомври. Надяваме се, че ще можем да завършим тази ера от играта безпроблемно, въпреки наложения бан на Хапчето.
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1082 -: Октомври 12, 2012, 20:10:49 »

Както бе посочено още миналата седмица в тази тема, в играта ще има двуседмична пауза и кръг с мачове от квалификациите няма да има.
Очаквайте кръг 7 на ФИ в началото на другата седмица с мачовете от най-силните първенства в Европа в уикенда 19-22 октомври. Надяваме се, че ще можем да завършим тази ера от играта безпроблемно, въпреки наложения бан на Хапчето.

Извинете но не намирам класирането за последният кръг.Аз ли бъркам,или просто още не е подготвено.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #1083 -: Октомври 12, 2012, 20:19:36 »

Да, изготвянето на класирането за кръг 6 се забави по обективни причини - неотложни служебни ангажименти на този член от екипа, който отговаря за изчисляването на резултатите.
Надяваме се, че класирането ще бъде публикувано в съседната тема скоро. Smiley
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1084 -: Октомври 12, 2012, 20:32:45 »

Благодаря много.Не е проблем. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1085 -: Октомври 12, 2012, 22:06:51 »

Както бе посочено още миналата седмица в тази тема, в играта ще има двуседмична пауза и кръг с мачове от квалификациите няма да има.
Очаквайте кръг 7 на ФИ в началото на другата седмица с мачовете от най-силните първенства в Европа в уикенда 19-22 октомври. Надяваме се, че ще можем да завършим тази ера от играта безпроблемно, въпреки наложения бан на Хапчето.

Футболна игра без световни квалификаций !?
Лошо ...
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1086 -: Октомври 12, 2012, 22:26:02 »

още по -лошо .....бан на хапчето .....много ми е интересно поради какви точно причини ,след като тя пишеше изключително само във вутболната тема
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1087 -: Октомври 13, 2012, 10:49:59 »

Какво  скоро  време  да се очаква  забрана  и   за   играта  ли   е това  ще  да е  най  голчмата глупост  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #1088 -: Октомври 13, 2012, 14:09:59 »

още по -лошо .....бан на хапчето .....много ми е интересно поради какви точно причини ,след като тя пишеше изключително само във вутболната тема

В онази темата за партито където Викич се опита да създава смут  , хапчето  си позволи да изкаже мнението си относно интригантката , може би това и е донесло бана   Cry
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #1089 -: Октомври 13, 2012, 19:08:53 »

О Смоке *db*, съюзници срещу Вики ли търсиш?  Grin Много ли те е ступвала я кажи? Страхуваш ли се от нея? Споко, ще я помоля да те поступва по рядко  Wink  Все пак гледай да си стоиш в ниското че току виж не се е вслушала в молбите ми! *pardon*
Не спами. Sad
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
straho
Гост
« Отговор #1090 -: Октомври 13, 2012, 19:59:17 »

Не спами. Sad

Забележката е приета.
Поста не беше във връзка с темата:)  ...както и твърденията на Смоке  ......
Активен
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #1091 -: Октомври 13, 2012, 20:23:41 »

Забележката е приета.
Поста не беше във връзка с темата:)  ...както и твърденията на Смоке  ......

Благодаря, че си си взел бележка. Ако наистина те вълнува футбола като игра, си добре дошъл в тази и съседната теми за даване на мнения, коментари и прогнози. Smiley

ПП. Все пак искам да направя едно уточнение от лексикална гледна точка - словосъчетанието "може би" се използва, когато човек изразява предположение, а не твърдение. Wink
Активен

straho
Гост
« Отговор #1092 -: Октомври 13, 2012, 21:05:30 »

Благодаря, че си си взел бележка. Ако наистина те вълнува футбола като игра, си добре дошъл в тази и съседната теми за даване на мнения, коментари и прогнози. Smiley

ПП. Все пак искам да направя едно уточнение от лексикална гледна точка - словосъчетанието "може би" се използва, когато човек изразява предположение, а не твърдение. Wink
*scratch*     
Цитат
...относно интригантката...
си е твърдение отвсякъде.

..спирам! *pardon*
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 10:57:14 от straho » Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1093 -: Октомври 13, 2012, 21:20:47 »

Странно е да каже човек, че организаторите правят печалба на гърба на гостите в една такава среща.

Но, пич, бъди храбрия рицар в някоя друга част на този форум, тук се говори за футбол. Чао, чао.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #1094 -: Октомври 14, 2012, 20:55:15 »

Пази яйцата! Grin

Активен

Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!