Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:02:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421984 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #855 -: Май 20, 2012, 09:48:16 »

за мен днес беше празник на антифутбола  ........нищо интересно 120 минути  ... мъка ,мъка и пак мъка  .... неискам да гледам друг подобен мач .....

да не си гледал мачове от България  Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #856 -: Май 20, 2012, 09:59:31 »

Мите ....на мен определено този мач не ми хареса ....нямаше нищо в него освен едно бъхтане на топката и безидейност как да се справят немците в забъркания бетон от Челси ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #857 -: Май 23, 2012, 22:15:31 »

Честито и от мен на Хазарта *bravo*
Поздравявам и привържениците на новия шампион на България за дубъла. *ok*
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #858 -: Май 26, 2012, 23:05:42 »

Излъгахме холандците. Дотук добре. Само да не си повярват нашите, че играят качествен футбол. Grin
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #859 -: Май 26, 2012, 23:11:21 »

Излъгахме холандците. Дотук добре. Само да не си повярват нашите, че играят качествен футбол. Grin
Мача го наредиха холандците да свърши така.Явно са суеверни.Преди 24 години бием с 2-1 като гости в приятелски мач , а Пенев вкарва в 89 минута.Месец след това Холандия става европейски шампион. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #860 -: Май 28, 2012, 14:31:03 »

ама едва ли преди 24 години сме били на това дередже...
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #861 -: Август 12, 2012, 20:33:19 »

Здравейте!
Време е да поизтупаме прахта от темичката с въпрос - Нафтииии, изработи ли плакетчетата за призовата тройка?  Grin
Хайде, отчети се, че да почваме да мислим за новия сезон на Футболната игра.
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #862 -: Август 13, 2012, 22:23:21 »

Чакаме сезона, кога започваме ?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #863 -: Август 14, 2012, 16:15:54 »

Здравейте!
Време е да поизтупаме прахта от темичката с въпрос - Нафтииии, изработи ли плакетчетата за призовата тройка?  Grin
Хайде, отчети се, че да почваме да мислим за новия сезон на Футболната игра.
Въобще забравих и за играта,и за плакетите и за форума ка то цяло.Добре,че вчера с есетих да вляза да видя какво ново става тук Grin Grin Grin .Но обещавам да изработя в най-скоро време,само да се върна в Пловдив Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #864 -: Август 20, 2012, 10:16:38 »

Първенствата пчнаха ..... а ние не  ..... НАФТААААААААААААААААА  ....то верно дизела се вдигна ,ама къде се затри бре Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #865 -: Август 24, 2012, 00:42:29 »

Въобще забравих и за играта,и за плакетите и за форума ка то цяло.Добре,че вчера с есетих да вляза да видя какво ново става тук Grin Grin Grin .Но обещавам да изработя в най-скоро време,само да се върна в Пловдив Grin

Дали щеше да забравиш за наградата ако не я беше получил? А как мрънка 1 ден за нея? Не ми отговаряй въпроса е риторичен.

Веднага мога да те офертирам и да сваля това тежко бреме от плещите ти. Искаш ли да забравиш за футболната игра и форума?
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #866 -: Август 27, 2012, 01:53:20 »

Дали щеше да забравиш за наградата ако не я беше получил? А как мрънка 1 ден за нея? Не ми отговаряй въпроса е риторичен.

Веднага мога да те офертирам и да сваля това тежко бреме от плещите ти. Искаш ли да забравиш за футболната игра и форума?
Дали са ти модераторски правила и на много велик взе да се правиш.За какво съм мрънкал,я ми припомни,че нещо нямам спомен или пък си съчиняваш,да бъдем по-точни.
Офертирай ме с каквото искаш,само че мен до средата на септември ме няма в Пловдив,така че не мога да направя плакети.
И второ,не мога да започна нова ера поради две причини:
- не мога да работя с таблиците,ще пускам кръговете,но кой ще изчислява точките?Ако се намери доброволец,няма проблем,почваме ерата другата седмица
- и второ,мога да влизам по има-няма два пъти в седмицата във форума.
И smehh,ако обичаш не ми обяснявай защо съм забравил за играта и форума.Тези пари нито са ми оправили живота,нито нищо.Просто трябва и да се поработва понякога Wink !!!
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #867 -: Август 29, 2012, 09:52:40 »

Ти си единствения човек във форума който работи  Grin Grin Grin

Не мисля да ти отговарям и да ти отговоря няма да ме разбереш.

 *BEACH*


Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #868 -: Август 29, 2012, 11:06:44 »

Ти си единствения човек във форума който работи  Grin Grin Grin

Не мисля да ти отговарям и да ти отговоря няма да ме разбереш.

 *BEACH*



Аз раз разлика от повечето не работя в родния си град,а съм се дигнал на 400 километра и бачкам на морето.Ама какво ли се разправям с форумни анонимници...говори си,никой не те слуша Wink
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #869 -: Август 29, 2012, 15:24:04 »

Ако беше поне малко заинтересован щеше да ми знаеш адреса все пак си чакам плакета.

Надявам се да нямаш нищо против форумните анонимници които събраха наградния фонд за Еврото.

П.С. Сега вече те разбрах защо нищо не пипаш по играта. Да не си луд да се хабиш за форумните анонимници?!?!

Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!