Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:15:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421455 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #675 -: Март 24, 2012, 15:31:55 »

Абе, Екип, какво ще кажете да пуснем по 3, 4 или 5 точки бонус за този участник, който успее да познае победителите в ШЛ и ЛЕ? Ама трябва да ги познае и двата, иначе няма точки!

Както изглежда, края на първенствата идва! Трбява да видим какво ще правим с програмата. Ще е хубаво ерата да свърши тогава, когато свършват и първенствата, или поне там някъде. Мачовете от последните кръгове са страшно интересни.
В този смисъл можем да пуснем и бонус за успешни прогнози по отношение шампионите в националните първенства. К'во ще кажете?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #676 -: Март 24, 2012, 15:53:44 »

Абе, Екип, какво ще кажете да пуснем по 3, 4 или 5 точки бонус за този участник, който успее да познае победителите в ШЛ и ЛЕ? Ама трябва да ги познае и двата, иначе няма точки!

Както изглежда, края на първенствата идва! Трбява да видим какво ще правим с програмата. Ще е хубаво ерата да свърши тогава, когато свършват и първенствата, или поне там някъде. Мачовете от последните кръгове са страшно интересни.
В този смисъл можем да пуснем и бонус за успешни прогнози по отношение шампионите в националните първенства. К'во ще кажете?
Съгласен съм...
Нека да пуснем нещо допълнително(не знам дали кръг да го наречем) .Всеки ще си даде прогнозите за победителите в ШЛ,ЛЕ и първенствата в Испания,Англия,Германия,Италия,Франция,България,Холандия,Португалия и Турция ...За всеки познат шампион ще има бонус точки Smiley
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #677 -: Март 24, 2012, 16:02:01 »

прегледах прогнозите и сверявах моите с тези на Килгор  .... пропуснал е среща 11 ....ако не е нарочно да му кажа Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #678 -: Март 24, 2012, 16:12:23 »

прегледах прогнозите и сверявах моите с тези на Килгор  .... пропуснал е среща 11 ....ако не е нарочно да му кажа Smiley

Съвсем неволно е, сега ще се поправя. Само не знам на отделен пост ли да я дам или да си редактирам основния пост ?
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #679 -: Март 24, 2012, 18:36:32 »

На отделен, на отделен!!!

Нафта, ше чакаме и другите да кажат нещо.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #680 -: Март 24, 2012, 18:59:11 »

Аз съм "за". Идеята ми харесва. Smiley
Ще огледам календара, за да напаснем кръговете до края на ерата.
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #681 -: Март 24, 2012, 20:05:21 »

Ливърпул много слаби, много. Направо срамота! Влезе едно 17 годишно момче и ги направи за смях батковците. Джерард, Мерард, Зъбльото симуланта, дървото Керъл, двамата малоумници за централни защитници, яловия Даунинг, грозника Каут - страшен отбор, ама страшен!! В средата оня масов убиец Спиъринг и оня с боксьорския нос Шелби. Уж легендата Далглиш начело, какво се оказа, че по резултати излезе наравно с Ходжисън. Срещу втория обаче и отвътре, и извън отбора голям зор да го махнат, с този изглеждат доволни. Странна работа. Попа ми разправя, че оня не можел да мачка слабите отбори. Като гледах днес мача с Уигън - какво мачкане, те не знаят какво да правят с топката, напред ли, назад ли, наляво ли, надясно ли, ходят като хапани патове по тревата. Зъбльото саде ще поиграе, ще направи нещо, пък като не върви - отива да се хвърля да ляга. Пак изпроси актьорско нарушение пред пеналта в края на мача. Много обича да симулира този младеж, пък като му прочетеш биографията ти иде да му стиснеш ръката. Странна работа. Явно в Пуул всеки, който отиде там, се превръща в изрод. Нямам друго обяснение.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #682 -: Март 24, 2012, 20:28:17 »

ЛИПСА НА МОТИВАЦИЯ!

Страното е, не че Пул падат наред, а че Пропър се изненадва!  *rose*

Вие що се резилите в Лига Европа, осевн че толкова си можете, нямате и стимул... Tongue
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #683 -: Март 24, 2012, 20:30:26 »

Съгласен съм...
Нека да пуснем нещо допълнително(не знам дали кръг да го наречем) .Всеки ще си даде прогнозите за победителите в ШЛ,ЛЕ и първенствата в Испания,Англия,Германия,Италия,Франция,България,Холандия,Португалия и Турция ...За всеки познат шампион ще има бонус точки Smiley

Ето това се казва предложение! Аз съм за!

но внимавайте с бонусите, да не изравните този в България с този в Англия или ШЛ.
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #684 -: Март 24, 2012, 20:36:16 »

Между другото, Барса вкараха от несъщеесвуващ фал, тоя съдия опорочи мача още от самото начало, ебати гламака. А можеше да стане шоу. Както и да е...

Изненадвам се, бях заложил за равен. Викам си, тея Ливърпул че са капути, капути са, ама поне едно хиксче ще завъртят, от кумова срама. Малка ли е мотивацията да сте по-напред в класирането, там в Англия се раздават яки пари за това. Е, собствената публика малък стимул ли е, че играете като примадони? Ми не знам, капитанът ви от флагчето за корнер центрира в средата на трибуната зад противниковата врата. Срам, срам и пак срам.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #685 -: Март 24, 2012, 20:54:16 »

Ей, веднъж да сложа твърд на тези старухи от Милан (Хапче, извинявай), и те ще ме издънят. Пфу!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #686 -: Март 24, 2012, 22:11:11 »

какво са те издънили...биха 2:1 момчетата  8)а аз усещам как май дежурно ще ги слагам на твърд...те сякаш всяка среща играят точно за резултата, който съм дал Grin
« Последна редакция: Март 24, 2012, 23:03:42 от ghim-333 » Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #687 -: Март 24, 2012, 22:28:45 »

Старухите като чуха, че им се карам, и се стегнаха!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
OldDeath
Редник
*

Karma: +32/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #688 -: Март 24, 2012, 22:48:17 »

Трябваше да победят , щото влизахме яко в минуса. Като гледам днес малцина ще са на плюс  Grin
Активен
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #689 -: Март 24, 2012, 22:57:40 »

Ще бият, я! Скъсаха ми нервите. Не ги ли видя, че второто полувреме играха с червени уши, явно попръжните ми са стигнали чак до Сан Сиро! *HYSTERIC* *xxx*
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!