Imperia Online България  
Април 18, 2024, 15:22:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421850 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #495 -: Февруари 20, 2012, 22:14:10 »

накрая да не стане двама се карат, а третия печели  Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #496 -: Февруари 20, 2012, 22:19:43 »

Попа  пак е  на гости у   някоя  попадия  пак  да  се  посвещават   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Mr.Proper
Skeletan
Редник
*

Karma: +33/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #497 -: Февруари 20, 2012, 22:31:15 »

О, ти не познаваш попадията - щом аз, съвсем страничен човечец, изпитвам страхопочитание, не знам той как успява да бъде толкова позитивна личност всяка вечер на път към вкъщи!!!!!! Нищо чудно, че все се оплаква от болки в дясната ръка - ще да е от козируването!!
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.

Д. Дебелянов
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #498 -: Февруари 21, 2012, 00:34:50 »

О, ти не познаваш попадията - щом аз, съвсем страничен човечец, изпитвам страхопочитание, не знам той как успява да бъде толкова позитивна личност всяка вечер на път към вкъщи!!!!!! Нищо чудно, че все се оплаква от болки в дясната ръка - ще да е от козируването!!
 *freak*

ами ако това го прочете попадията... Embarrassed *hmm* *freak*

май ще се возиш в шарана ... отзад - в багажника, де!  Grin Grin Grin
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #499 -: Февруари 21, 2012, 00:43:29 »

Пропър, да не препишеш някоя изненада  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
че ще ми прее...ш  бонуса  Wink *pardon*
Активен
Mr.Proper
Skeletan
Редник
*

Karma: +33/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #500 -: Февруари 21, 2012, 01:42:31 »

КРЪГ 7
№   Дата   Час   Домакин   Гост   Резултат
1.    21-02-12   19:00   ЦСКА Москва  - Реал Мадрид   1:3 тв.
2.    21-02-12   21:45   Наполи  - Челси   1:0
3.    22-02-12   21:45   Марсилия  - Интер М.   1:1
4.    22-02-12   21:45   Базел -  Б. Мюнхен   1:3
5.    22-02-12   19:00   Манчестър Сити  - Порто   3:1
6.    23-02-12   20:00   Атлетик Б.  - Локомотив Москва   2:1
7.    23-02-12   20:00   Твенте -  Стяуа   3:1 тв.
8.    23-02-12   20:00   Стандарт Лиеж -  Висла   3:1
9.    23-02-12   20:00   ПАОК -  Удинезе   0:0
10.  23-02-12   20:00   ПСВ Айндховен -  Трабзонспор   3:0
11.  23-02-12   20:00   Клуб Брюж   Хановер 96   2:1
12.  23-02-12   20:00   Валенсия   Сток Сити   2:1
13.  23-02-12   22:05   Олимпиакос   Рубин Казан   2:0
14.  23-02-12   22:05   Бешикташ -  Спортинг Брага   1:2
15.  23-02-12   22:05   Металист  - Залцбург   3:0 тв.
16.  23-02-12   22:05   Манчестър Юнайтед -  Аякс   3:0 тв.
17.  23-02-12   22:05   Шалке 04   Виктория Пилзен   1:1
18.  23-02-12   22:05   Андерлехт -  АЗ Алкмаар   2:0
19.  23-02-12   22:05   Атлетико Мадрид -  Лацио   1:1
20.  23-02-12   22:05   Спортинг -  Легия   3:0
 *gamer*

Всъщност, чаках точно това. Нека направя кратък обзор, не защото трябва, а защо ми е приятно да те излагам - теб, както и себе си.
 *hahaha*

Понеже всички играят за Реал, аз ще заложа на равен. Голем студ там, ще им замръзнат шушоните. Четох някакво интервю преди малко, Моуриньо се оплаква от изкуствената трева и от студа и въобще накратко казва, че ще е доволен и на хикс. Дай да си признаем - на Бернабеу ще им напълнят гащурите, така че защо да не завъртят едно скучно реми, дори защо не победа за московчани?? Т.е. тук според мен ще изгърмиш, пиша ти ги отсега -4.
Е, то Наполи - Челси си е троен мач, кой да ти каже на кого краката ще тичат?! И двата отбора са в лоша форма.  Иска ми се да сложа на Наполи. Те ще се напънат за ШЛ, а понеже не съм ги гледал скоро, може и да има с какво да напънат. Докато Челси и да напъват - нищо, пълно дърво! И точно затова ще заложа на Челси, нещо от сорта 0:1, щото ако не хвана изненада на сравнително троен мач, къде ще я хвана?!?! Доста съм назад в класирането, трябва ми чудо. Пардон, трябват ми чудеса!!
Ще пусна за Марсилия - дървета, но явно са купили съдията пак. Интер щели да се съвземат, е, точно като гости ли?! Раниери ще яде хурката пак, горкия. Може равен, може, ама понеже ти си го писал, за мен остава домакинската победа.
А де, Базел, тея уруфляци, да ми изхърлят Манчестър да ми изхвърлят!! Обаче в сравнение с Байерн, направо са ми като първа любов! Тази гадна баварска машина... Ще пусна хикс, да загубя поне една точица, но сърце не ми дава да играя за немските п***ли.
Ще пусна за Сити, щото съм фен на английския футбол. Всички отбори от Англия са ми приятни, дори и Ливърпул.
Атлетик Билбао ще мачка, не мога да повярвам, че руснаците ще направят нещо.
Въобще трябва ли да споменаваме румънските мамалигари, твърдо едно.
Добре де, Висла направиха равен с десет човека! Тука преписвам, нали каза, че Стандарт били много силни.
ПАОК бие Удинезе и тези мъки да се свършват, Ди Натале да почива, да си пие вечер млякото и да чака мачовете от Серия А. Удинезе много зле напоследък. Турнир като Лига Европа сигурно просто не ги дразни, особено с присъствието на доста грандове из него. Шанс да спечелят купата нямат, само ще си губят времето. И що?!?! Няма смисъл. И парите се малко.
Ами ако турчулята направят хикс?!! М? М? Какво правим тогава? М? М? Не може, Попе, трябва да има изненади тоя кръг, не може! Не може!! Не може!!! Пиша едно и толкова, мразя резаци, скоро ги бих в Блица, затова и те ме мразят.
Клуб Брюж са изроди. Тези правят изродски резултати. Тука не знам. Тези са изроди. Аз като не знам, играя хикс. Това е чудесно, понеже ти си играл едно. И като загубиш две, аз ще загубя само едно. Ха-ха-ха.
Валенсия бие, Олимпиакос бие, тези са ясни. Поне сега, преди мачовете.
Добре де, Бешикташ сигурно ще пазят резултат. Солидна преднина от два на нула, сигурно ще играят защитно. Португалци, португалци, колко да са португалци?! Аз като не знам, пиша хикс.
Металист - е те тея са изроди! Тея са по-изроди и от Брюж!! Е*а ли го тоя мач! Сигурно ще излязат с резервите, ако въобще имат резерви. Да не забравяме, че и Залцбург са изроди. Изобщо много изроди в тоя кръг се събират! Тея ще играят ли? Като падаш с 4 на нула на собствен терен първия мач, играеш ли? И какво, тея ще играят ли сега? Не знам, обаче тук хикс не върви, тук всичко друго, но не и хикс. Като се съберат два изродски отбора, хикс никога не се получава. Тея са изроди! Ще заложа на домакина, щото са домакини и сигурно им трябват пари. В смисъл, че им трябват повече пари от на госта. Ама пък те могат да си ги избият от черно тото. Може да уредят мача. Може Бора да хване коефициент 151, след като домакините поведат с два на нула! Ако стане така, ще си махна минуса, и без това никой няма да забележи!!! Пък и ти си го играл твърд, ако загубим, пак губиш повече!
Е, ще пусна за моя любим Манчестър.
Шалке ме изненадват нещо напоследък, слаби мачове и изведнъж тая разгромна победа. Окрилени, ще бият пак и то сигурно с много. Кои бяха тези Пилзен, сигурно ще са се охмелили преди мача!
Тук ще търся изненада и ще пусна за холандците, въпреки, че не вярвам да се случи. Гледам най-добрите са играли за домакините и понеже съм много назад в класирането, това ми е шанса да стопя малко. Или да потъна още, но какво значение има това?!
Атлетико? Егати, не мога ли да го играя гол/гол? Тея ще си вкарат сигурно. Пускам за домакините, щото си играл хикс.
Спортинг са в криза, направо не знам. Почти всички са играли за Спортинг, затова ако спечелят гостите, тази среща най-вероятно ще даде бонус. Но Гхим-333 го е играл две, човека ако познае, заслужава +7 точки само за смелостта. Затова ще пусна и аз едно.

Айде, Попе, загуби. Няма смисъл да гледаме мачовете!
 *freak* *freak*

Успех, дано спечелиш този път бонуса под/над!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.

Д. Дебелянов
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #501 -: Февруари 21, 2012, 16:47:55 »

Почти ме убеди да сменя знака на някои прогнози ... почти  Grin
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #502 -: Февруари 21, 2012, 16:52:05 »

Мен, обаче, ме разколеба. Чета, препрочитам... а сега, де! Май ще пропусна да дам прогнози този кръг *pardon*
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #503 -: Февруари 21, 2012, 17:26:18 »

Всъщност, чаках точно това. Нека направя кратък обзор, не защото трябва, а защо ми е приятно да те излагам - теб, както и себе си.
 *hahaha*

Понеже всички играят за Реал, аз ще заложа на равен. Голем студ там, ще им замръзнат шушоните. Четох някакво интервю преди малко, Моуриньо се оплаква от изкуствената трева и от студа и въобще накратко казва, че ще е доволен и на хикс. Дай да си признаем - на Бернабеу ще им напълнят гащурите, така че защо да не завъртят едно скучно реми, дори защо не победа за московчани?? Т.е. тук според мен ще изгърмиш, пиша ти ги отсега -4.
Е, то Наполи - Челси си е троен мач, кой да ти каже на кого краката ще тичат?! И двата отбора са в лоша форма.  Иска ми се да сложа на Наполи. Те ще се напънат за ШЛ, а понеже не съм ги гледал скоро, може и да има с какво да напънат. Докато Челси и да напъват - нищо, пълно дърво! И точно затова ще заложа на Челси, нещо от сорта 0:1, щото ако не хвана изненада на сравнително троен мач, къде ще я хвана?!?! Доста съм назад в класирането, трябва ми чудо. Пардон, трябват ми чудеса!!
Ще пусна за Марсилия - дървета, но явно са купили съдията пак. Интер щели да се съвземат, е, точно като гости ли?! Раниери ще яде хурката пак, горкия. Може равен, може, ама понеже ти си го писал, за мен остава домакинската победа.
А де, Базел, тея уруфляци, да ми изхърлят Манчестър да ми изхвърлят!! Обаче в сравнение с Байерн, направо са ми като първа любов! Тази гадна баварска машина... Ще пусна хикс, да загубя поне една точица, но сърце не ми дава да играя за немските п***ли.
Ще пусна за Сити, щото съм фен на английския футбол. Всички отбори от Англия са ми приятни, дори и Ливърпул.
Атлетик Билбао ще мачка, не мога да повярвам, че руснаците ще направят нещо.
Въобще трябва ли да споменаваме румънските мамалигари, твърдо едно.
Добре де, Висла направиха равен с десет човека! Тука преписвам, нали каза, че Стандарт били много силни.
ПАОК бие Удинезе и тези мъки да се свършват, Ди Натале да почива, да си пие вечер млякото и да чака мачовете от Серия А. Удинезе много зле напоследък. Турнир като Лига Европа сигурно просто не ги дразни, особено с присъствието на доста грандове из него. Шанс да спечелят купата нямат, само ще си губят времето. И що?!?! Няма смисъл. И парите се малко.
Ами ако турчулята направят хикс?!! М? М? Какво правим тогава? М? М? Не може, Попе, трябва да има изненади тоя кръг, не може! Не може!! Не може!!! Пиша едно и толкова, мразя резаци, скоро ги бих в Блица, затова и те ме мразят.
Клуб Брюж са изроди. Тези правят изродски резултати. Тука не знам. Тези са изроди. Аз като не знам, играя хикс. Това е чудесно, понеже ти си играл едно. И като загубиш две, аз ще загубя само едно. Ха-ха-ха.
Валенсия бие, Олимпиакос бие, тези са ясни. Поне сега, преди мачовете.
Добре де, Бешикташ сигурно ще пазят резултат. Солидна преднина от два на нула, сигурно ще играят защитно. Португалци, португалци, колко да са португалци?! Аз като не знам, пиша хикс.
Металист - е те тея са изроди! Тея са по-изроди и от Брюж!! Е*а ли го тоя мач! Сигурно ще излязат с резервите, ако въобще имат резерви. Да не забравяме, че и Залцбург са изроди. Изобщо много изроди в тоя кръг се събират! Тея ще играят ли? Като падаш с 4 на нула на собствен терен първия мач, играеш ли? И какво, тея ще играят ли сега? Не знам, обаче тук хикс не върви, тук всичко друго, но не и хикс. Като се съберат два изродски отбора, хикс никога не се получава. Тея са изроди! Ще заложа на домакина, щото са домакини и сигурно им трябват пари. В смисъл, че им трябват повече пари от на госта. Ама пък те могат да си ги избият от черно тото. Може да уредят мача. Може Бора да хване коефициент 151, след като домакините поведат с два на нула! Ако стане така, ще си махна минуса, и без това никой няма да забележи!!! Пък и ти си го играл твърд, ако загубим, пак губиш повече!
Е, ще пусна за моя любим Манчестър.
Шалке ме изненадват нещо напоследък, слаби мачове и изведнъж тая разгромна победа. Окрилени, ще бият пак и то сигурно с много. Кои бяха тези Пилзен, сигурно ще са се охмелили преди мача!
Тук ще търся изненада и ще пусна за холандците, въпреки, че не вярвам да се случи. Гледам най-добрите са играли за домакините и понеже съм много назад в класирането, това ми е шанса да стопя малко. Или да потъна още, но какво значение има това?!
Атлетико? Егати, не мога ли да го играя гол/гол? Тея ще си вкарат сигурно. Пускам за домакините, щото си играл хикс.
Спортинг са в криза, направо не знам. Почти всички са играли за Спортинг, затова ако спечелят гостите, тази среща най-вероятно ще даде бонус. Но Гхим-333 го е играл две, човека ако познае, заслужава +7 точки само за смелостта. Затова ще пусна и аз едно.

Айде, Попе, загуби. Няма смисъл да гледаме мачовете!
 *freak* *freak*

Успех, дано спечелиш този път бонуса под/над!

Е ,като ще даваме обосновани прогнози да даваме.Моите не знам колко са обосновани,но ще се опитам да бъда обективен:
Времето в Москва не е толкова студено колкото се опитахте да го извадите,но с оглед и изкуствения терен и студът от около - 15 по време на мача очаквам минимална победа за братята (2:1) .В реванша Реал ще ги разпилее с нещо от рода на 4:0 и всичко е ясно тук.
Наполи.Ами много стабилен отбор с изключително изобретателни футболисти в предни позиции.С оглед на това,че поне аз лично не виждам как Челси ще вкара гол с Торес напред,то тук залагам твърдо 1.
Интер са трагици в последно време.Залагам на минимална победа на Марсилия.
Все си мисля,че Базел са доста здрав физически отбор и на Байерн ще им е  много трудно срещу тях.Очаквам да завъртят голов Х.
Атлетико Билбао са много стабилни на свои терен и ще отнесат Локомотив с разлика.
Брюж и Хановер.Доста интересен мач определено.Очаквам победа за Брюж с 2:1 впредвид домакинския фактор и добрата им игра като домакини и естествено продължения в този мач.
ПАОК ще елиминира Удинезе с минимална победа според мен.
Безпроблемна победа за ПСВ,както за Стандарт,Валенсия и Твенте.
Андерлехт и АЗ си мисля,че ще направят също голов Х...
Атлетико Мадрид няма да допусне изненада и ще спечели с 2:0.
На Бешикатш  и Спортинг очаквам изненада,а именно Спортинг да победи,но да отпадне....
Останалите мачове очаквам да са твърди 1-ци  с изключение на Спортинг Лисабон,там си мисля,че ще  стане Х.


Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #504 -: Февруари 21, 2012, 17:46:13 »

1.   21-02-12   19:00   ЦСКА Москва   Реал Мадрид   .... този мач дали ще го дават по някоя телевизия
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #505 -: Февруари 21, 2012, 17:57:11 »

яяяяя, Нафтата е направил анализ на моите прогнози - Благодаря  *rose*

оле, ужас ... щом нафтата ги е играл като мен - направо ударих дъното  
*pardon* Grin
*pardon* *hahaha*

лошото е, че е преписал и изненадите ми  *crazy*
отиде ми бонуса  Cry
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #506 -: Февруари 21, 2012, 18:00:47 »

1.   21-02-12   19:00   ЦСКА Москва   Реал Мадрид   .... този мач дали ще го дават по някоя телевизия

Diema TV - Програма /вторник - 21.02./
18:30 Студио "УЕФА Шампионска Лига", директно
19:00 "ЦСКА Москва (Рус) - Реал Мадрид (Исп)" – първи мач от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно

ама няма нужда да го гледаш
запиши си в колонката за крайни резултати:  FT 1:3
 *hahaha* *pardon* Grin *crazy*
 *gamer*
« Последна редакция: Февруари 21, 2012, 18:03:44 от popa007 » Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #507 -: Февруари 21, 2012, 22:05:16 »

Смърт за белите кап*ти!

Като не биха с 3:1, сега дано отпаднат.  *crazy*

Браво на Шишарката и Пропър! Калитковци!  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 00:25:21 от popa007 » Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #508 -: Февруари 21, 2012, 22:14:46 »

Diema TV - Програма /вторник - 21.02./
18:30 Студио "УЕФА Шампионска Лига", директно
19:00 "ЦСКА Москва (Рус) - Реал Мадрид (Исп)" – първи мач от осминафиналите на УЕФА Шампионска Лига, директно

ама няма нужда да го гледаш
запиши си в колонката за крайни резултати:  FT 1:3
 *hahaha* *pardon* Grin *crazy*
 *gamer*
Popa  .....комай ще почна да изчаквам твоите прогнози  .....  *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Mr.Proper
Skeletan
Редник
*

Karma: +33/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #509 -: Февруари 21, 2012, 22:22:48 »

Да, на този грозен мач наистина би му подхождало повече 0:0, но какво да се прави - съдба!
 *freak*

Попе, замина единия твърд!
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.

Д. Дебелянов
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!