Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:37:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: [1] 2 3 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 421438 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« -: Ноември 01, 2011, 23:05:18 »

Екипът искрено се извинява! Ако кажем, че няма да се повтори, това е равносилно да излъжем. Екипът си има потенциал и той е достигнат. Чисто интелектуално не можем да се справим по-добре. С две думи - тъпи сме. Пробвахме със самобичуване, трошихме си взаимно крайниците, хапахме се, стискахме си пъпките, рязахме си дори ноктите, самообвинявахме се - никакъв ефект. Проблемът продължава от Ера 1, всъщност дори преди това. Днес седнахме тримата и след като си ударихме по деветнадесет шамара един на друг, започнахме да размишляваме. И, ако искаш вярвай, стигнахме до някакво приемливо умозаключение, много приличащо на решение: най-учтиво да те поканим в екипа. Те това ни липсва - една очарователна дама.

Ясно. Разбрах. Квинтесенцията на горенаписаното е - "Който иска по-добро, да си го направи сам."
Като при всяка игра, чието администриране се извършва от част от играещите я, е напълно нормално на хората от екипа да им идва понякога нанагорно. И в такива случаи не е срамно човек да поиска помощ. Вярвам, че всеки един от играчите би помогнал, включително и аз.

От друга страна, мисля, че схванах и посланието зад действията на определен член на екипа, което би могло да се вербализира по следния начин -
Някаква женска, тип "Мара подробната", се бута да играе любимата ми игра, че на всичкото отгоре ми прави и забележка за начина на писане и часовете на мачовете... разбираш ли, значи... я, тогава, като е много отворена да поизтрия някой и друг неин пост, да види тя...". Ето защо реших за в бъдеще да не се натрапвам там, където съм нежелана. Ще помоля само резултатът ми от първи кръг на тази ера да бъде заличен и ник-ът ми да не фигурира в таблицата за временното класиране.

На всички останали играчи пожелавам успех и много точно познати резултати!
Особено силно ще стискам палци на scotland и познай кой съм - момчета, вярвам, че и тук ще печелите медали с лекотата, с която ги печелите и в ИО *rose*
« Последна редакция: Ноември 04, 2011, 12:31:36 от red_pill » Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2011, 23:09:33 »

Ехехе, не се пали де. Шегуват се хората, ще ни липсваш, премисли пак
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2011, 23:54:11 »

като не иска да играе да не играе... и без това щеше да е последна в класирането  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *ok*
има ли значение кой на кое място е ?  *hihi*
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2011, 00:00:14 »

в какъв дух? да изразявам мнение по въпроса?
Като искаш да изразяваш мнение по въпроса няма да го правиш в тази тема.Тук такива спамери като теб не са толерирани.Има си друга тема за "изразяване на мнение" .
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2011, 00:03:05 »

Стига сте спамили и спорили в тая тема. Отворете си 1 тема за критики , спорове и каквото щете , но не и тук *PUNISH* *PUNISH* *PUNISH*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2011, 00:07:30 »

Ясно. Разбрах. Квинтесенцията на горенаписаното е - "Който иска по-добро, да си го направи сам."
Като при всяка игра, чието администриране се извършва от част от играещите я, е напълно нормално на хората от екипа да им идва понякога нанагорно. И в такива случаи не е срамно човек да поиска помощ. Вярвам, че всеки един от играчите би помогнал, включително и аз.

От друга страна, мисля, че схванах и посланието зад действията на определен член на екипа, което би могло да се вербализира по следния начин -
Някаква женска, тип "Мара подробната", се бута да играе любимата ми игра, че на всичкото отгоре ми прави и забележка за начина на писане и часовете на мачовете... разбираш ли, значи... я, тогава, като е много отворена да поизтрия някой и друг неин пост, да види тя...". Ето защо реших за в бъдеще да не се натрапвам там, където съм нежелана. Ще помоля само резултатът ми от първи кръг на тази ера да бъде заличен и ник-ът ми да не фигурира в таблицата за временното класиране.

На всички останали играчи пожелавам успех и много точно познати резултати!
Особено силно ще стискам палци на scotland и познай кой съм - момчета, вярвам, че и тук ще печелите медали с лекотата, с която ги печелите и в ИО *rose*
поздрав

тук всичко е било на волни начала, когато Скелето изяде банана, не успяхме да претворим таблицата с точкуването му.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2011, 00:09:16 »

exe не се заяждайте де, всеки си има гледна точка. Нафта, ама леко е дразнещо да се правиш на табелка. Тази игра е доброволна, добре че не си мод, че скелета нема да помирише този форум. Хайде да се забавляваме.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2011, 00:10:35 »

exe не се заяждайте де, всеки си има гледна точка. Нафта, ама леко е дразнещо да се правиш на табелка. Тази игра е доброволна, добре че не си мод, че скелета нема да помирише този форум. Хайде да се забавляваме.
тая игра я има благодарение на доброволните жерти на хората, който имат паса на акаунта FUTBOL
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2011, 00:23:33 »

Ясно. Разбрах. Квинтесенцията на горенаписаното е - "Който иска по-добро, да си го направи сам."
Като при всяка игра, чието администриране се извършва от част от играещите я, е напълно нормално на хората от екипа да им идва понякога нанагорно. И в такива случаи не е срамно човек да поиска помощ. Вярвам, че всеки един от играчите би помогнал, включително и аз.

От друга страна, мисля, че схванах и посланието зад действията на определен член на екипа, което би могло да се вербализира по следния начин -
Някаква женска, тип "Мара подробната", се бута да играе любимата ми игра, че на всичкото отгоре ми прави и забележка за начина на писане и часовете на мачовете... разбираш ли, значи... я, тогава, като е много отворена да поизтрия някой и друг неин пост, да види тя...". Ето защо реших за в бъдеще да не се натрапвам там, където съм нежелана. Ще помоля само резултатът ми от първи кръг на тази ера да бъде заличен и ник-ът ми да не фигурира в таблицата за временното класиране.

На всички останали играчи пожелавам успех и много точно познати резултати!
Особено силно ще стискам палци на scotland и познай кой съм - момчета, вярвам, че и тук ще печелите медали с лекотата, с която ги печелите и в ИО *rose*

разкри ме  :evil4:
Активен
Льольо Урунгелов
Skeletan
Редник
*

Karma: +36/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2011, 01:11:10 »

Ясно. Разбрах. Квинтесенцията на горенаписаното е - "Който иска по-добро, да си го направи сам."
Като при всяка игра, чието администриране се извършва от част от играещите я, е напълно нормално на хората от екипа да им идва понякога нанагорно. И в такива случаи не е срамно човек да поиска помощ. Вярвам, че всеки един от играчите би помогнал, включително и аз.

От друга страна, мисля, че схванах и посланието зад действията на определен член на екипа, което би могло да се вербализира по следния начин -
Някаква женска, тип "Мара подробната", се бута да играе любимата ми игра, че на всичкото отгоре ми прави и забележка за начина на писане и часовете на мачовете... разбираш ли, значи... я, тогава, като е много отворена да поизтрия някой и друг неин пост, да види тя...". Ето защо реших за в бъдеще да не се натрапвам там, където съм нежелана. Ще помоля само резултатът ми от първи кръг на тази ера да бъде заличен и ник-ът ми да не фигурира в таблицата за временното класиране.

На всички останали играчи пожелавам успех и много точно познати резултати!
Особено силно ще стискам палци на scotland и познай кой съм - момчета, вярвам, че и тук ще печелите медали с лекотата, с която ги печелите и в ИО *rose*

Не е така. Наистина не е. Пошегувах се добронамерено. Иронията е насочена към приятелите ми от екипа, на които по-често се налага да пишат кръговете. Без излишна скромност, аз се старая най-много с датите и часовете на срещите. Знам, че тези грешки биха могли да бъдат дразнещи и подвеждащи, изпитал съм го сам. В никакъв случай не съм имал предвид да те засегна, обидя или нараня по някакъв начин. Ей сега да пукна, ако съм искал това! Напротив - целта ми беше да ти направя комплимент. Виждам, че не се е получило успешно. Сега като препрочитам написаното осъзнавам, че би могло да бъде тълкувано погрешно. Не съм се замислил тогава, за нас вътре в екипа шегата е ясна - дискутирали сме по този проблем, имало е фрапантни случаи като несъществуващи мачове, сбъркани не само часове, ами и дати, имало е и ще има, за съжаление, коментирали сме източниците си и все така става, че когато се прави кръга се бърза, не ти се занимава много, греши се. Не бих си позволил за една приятелски отправена от теб критика, ако въобще може да се възприеме онова като критика, не бих си помислил, не позволил, не бих си помислил дори да се опитвам да намеквам нещо лошо. Единственото сериозно в този пост, поне от моя страна, беше поканата да станеш част от нашия екип. Трябва да призная, че не съм го съгласувал с останалите, но аз имам слабост към теб и ти знаеш това. Не съм имал предвид нищо лошо и ако съм те обидил по някакъв начин, моля те да ми простиш.
Извинявам се не само на теб, но и на всички участници в играта. Моят недостатъчно премерен и неясен език понякога създава проблеми. Винаги съм вярвал, че в тази тема сме се събрали приятели да се забавляваме и място за кавги и разпри няма. Има място за обсъждане и предложения и аз лично, говоря за себе си, винаги съм се радвал на такива.
Не знам дали ще приемеш това извинение, не знам дали ще се върнеш в играта, но искам да те уверя, че на мен твоето присъствие ми е приятно, приятно ми беше да чета коментарите ти из темата, приятно ми е да контактувам с теб не само в играта, но и извън нея. На мен ще ми липсваш. Не си отивай!
Играта не е на модовете, членове или не на администриращия екип. Играта е наша! Нека я запазим чиста. Мисля си, че има достатъчно други раздели и теми, където словестните дуели могат да бъдат проведени. Тук винаги, винаги си добре дошла докато аз съм частица от тази инициатива.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2011, 08:33:01 »

Не се правя на никаква табелка.Но се съгласете,че е леко дразнещо някакъв неграмотник(съдя от начина му на писане във форума) да пише през 30 секунди някакви простотии в темата за ФИ и да я оспамва.В темата сме се разбрали,че се пишат само прогнози,резултати и евентуално някоя друга шега ей така за разнообразие.Но спамът трябва да е в тема,като тази в която пиша в момента,където да се дискутират правилата на играта,евентуални забележки към екипа и т.н.Нямам против,спамете си,мен не ми пречи да си спамите,само че не го правете там където не трябва!
И само да ви напомня,че наистина без екипа тази игра просто няма да съществува.Говоря главно за Росен.Спомняте си,че когато го баннаха от форума играта замря.Някой се опита да направи подобна,но се сещате колкото успешна беше.Не че ние с Митака сме допринесли малко за играта,но негова е основната роля за съществуването и.И все пак,ако някой си мисли,че е толкова лесно да ми напомни на Европейското първенство догодина да му дам паса и да измисли и структурира правилата за Специалната ера...
Стига спам и от мен....
Red_pill използвам случая да те поканя и аз,както и Росен,официално в екипа.Преди време имаше жена в екипа(isolde)  и беше доста весело Smiley))
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2011, 08:33:45 »

exe не се заяждайте де, всеки си има гледна точка. Нафта, ама леко е дразнещо да се правиш на табелка. Тази игра е доброволна, добре че не си мод, че скелета нема да помирише този форум. Хайде да се забавляваме.
А ако бях мод,първото нещо,което щях да направя е да разблокирам основния акаунт на Росен!
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2011, 20:23:53 »

На любителите на еврофутбола препоръчвам едно фишче:
Аякс 1
Лацио 1
Бирмингам 1
Реал 2
Ман Сити 2
Тотнъм Х2

Пет твърди и един двоен Smiley на едни десет лева,ако сложите сумата не е лоша като печалба Smiley .
МЕждудругото вчера лекичко хванах Барселона на точен Grin Grin ..жалко,че ги играх само на 1 лв....
Активен
Льольо Урунгелов
Skeletan
Редник
*

Karma: +36/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2011, 20:41:22 »

Аз пък си мисля, че трябва да се търсят изненади. Например Виляреал печели срещу Манчестър, също така е хубаво да се заложи за Наполи срещу Байерн. Тези резултати са напълно възможни, а коефициентите са прекалено големи. Победата на Виляреал например е оценена при коефициент 6, което е направо огромен коефициент за подобен домакин. Наполи пък се котират в момента на 11 и въобще не са случаен отбор. Други такива мачове са например Атлетико срещу Удинезе, там Удинезе е с коефициент 6,50. Не е лошо да се заложи и на Висла срещу Фулъм, там пък коефициентът е 10. Хубаво е да се включат в система, защото е ясно, че е невъзможно да се случат всичките изненади. Ако сложим например към горни три мача още три мача с коефициент над 2,7, като равенство Селтик Рен, победа за Макаби, победа за Брюж, пуснем ги в система 3 от 6, може човек да се надява на печалби при мижав залог. Мижав, мижав, колко да е мижав! При минимален залог в този сайт от 0,50 лв. трябва да се заложат 10 лв., а те ми свидят. Най-вероятно е да се хване хурката, но дори да познаеш само по-вероятните три мача, те те вадят със залога.
Активен
Льольо Урунгелов
Skeletan
Редник
*

Karma: +36/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2011, 21:12:03 »

Ами и аз я видях и заложих за тях.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!