Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 13:33:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 423568 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #2070 -: Март 14, 2013, 01:25:32 »

Shocked чак да не повярва човек...Байерн да загубят от англичани на собствения си стадион...
Те за една бройка и да си заминат в прекият смисъл.Чак ме е яд за мача в Лондон.А тоя Робен трябва да го продават.Опропасти каквото можа да опропасти миналата година , време му е да си ходи. *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #2071 -: Март 14, 2013, 23:15:29 »

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/03/14/2022897_gabrovo_e_v_bedstveno_polojenie_zaradi_uraganniia/?p=0#comments

Попа , Скелета?! Нали от Габрово бяха?!  Shocked  Undecided
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2072 -: Март 14, 2013, 23:40:10 »

Да. Да се надяваме, че те и семействата им са добре.
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #2073 -: Март 14, 2013, 23:45:04 »

Вече има електричество, вятърът обаче още вие.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #2074 -: Март 14, 2013, 23:47:21 »

Вече има електричество, вятърът обаче още вие.
Еееее браво.Дано и вятъра стихне. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2075 -: Март 15, 2013, 02:27:43 »

интригата се връща...както ви казах  Cry...Хазарта навакса ПОНЕ 30 точки този кръг...и шишо май не е зле
Активен
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2076 -: Март 15, 2013, 03:31:53 »

интригата се връща...както ви казах  Cry...Хазарта навакса ПОНЕ 30 точки този кръг...и шишо май не е зле
Е, хубава работа! Май си се предал без бой... а това някакси не отива на един шампион. Wink Smiley
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2077 -: Март 15, 2013, 08:59:17 »

Хайде радваите се  тая ера  другата  ще ви дишам  в врата   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #2078 -: Март 15, 2013, 11:20:15 »

Лощо е когато станеш част от системата срещу която уж се бориш.
Когато не искаш ... не може !
Приятна игра !
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #2079 -: Март 15, 2013, 11:39:26 »

През уикенда кръг няма ли да има??
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2080 -: Март 15, 2013, 12:15:42 »

не съм казал, че съм се предал Wink
Активен
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2081 -: Март 15, 2013, 18:58:36 »

Лощо е когато станеш част от системата срещу която уж се бориш.
Когато не искаш ... не може !
Приятна игра !

Аз пак съм неразбрала, та да попитам - ъ? за какво точно става дума?
Май пак нещо съм сбъркала аз явно. Щото забележки по изчисляването на резултатите нямате, но за сметка на това има очевидно недоволство от начина на съставяне и пускане на кръговете тази ера, че и предишната... Темпото не ви харесва, давате прогнози във ваш ущърб, после се отказвате... Явно нещо трябва да се промени, затова нека, който има желание да съставя кръгове да се обади тук или да пише на лично на Футбол.
В този ред на мисли- този уикенд няма да има нов кръг. После мисля следва пауза поради международни мачове на национално ниво. В тази малка почивка преди края на ера 17 е добре да добие ясен отговор въпроса кой ще съставя кръговете занапред и как ще се процедира по принцип, за да няма недоволни.

Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #2082 -: Март 15, 2013, 20:11:41 »

Не мисля, че някой може да разбере. Начинът на комуникация на този индивид е на твърде развито интелектуално ниво, в резултат на което ние просто няма как да осъзнаем какво има предвид човека. За какво се бори, каква система, какво иска? Единственото, което аз с моя низш интелект разбрах, е че този мунчо се излигави в играта с някакви шашави прогнози. Няма лошо, просто не участва в класирането за този кръг. Ако нещо друго го сърби - да се почеше.

Усещам, Хапче, че все повече се изнервяш. Всъщност ... нали знаеш, че винаги има недоволни. Аз знам, че ти се опитваш да угодиш на всеки, аз знам това много добре, на само в тази игра, а в живота, но ... не можеш да го постигнеш, никога! Недоволни има и винаги ще има. Мисля, че тук сме въвели достатъчно демократичен механизъм, било чрез анкети или допитвания, чрез коментари или разговори, и винаги сме обсъждали всеки проблем или предложение без никаква следа от авторитарност. Аз все още си мисля, че тук сме се събрали приятели да играем и да се забавляваме. Така че всеки е свободен да изразява своето мнение, само моля да го прави по някакъв разбираем начин, защото аз признавам, понякога се чувствам наистина тъп - просто не разбирам какъв точно е проблема. Ако някой е разбрал позицията на агента напрпимер, моля го да ми я обясни в тази тема, ще съм наистина благодарен.
Та, Хапченце, мисълта ми беше да не го приемаш толкова лично. Все пак ние сме ангажирали част от собственото си свободно време, така или иначе на всички ще се наложи да се съобразяват с това. Било за съставяне на кръгове, било за време на изчисляване на резултати, било дори за някои решение. Ние отдавна сме заявили, че който иска да се занимава с поддръжката на играта или иска да помага в една или друга област, трябва само да се обади. Преди бяхме екип от трима и си помагахме добре, вярно, понягоха се сърдиха заради тоя и оня включен мач, но Нафти по принцип се сърди почти за всичко. Така че с удоволствие приемаме помощ, отново да подчертая. Предложения също.

Хапче, не може да очакваш от хората благодарност. Ако го правиш заради това - спри! Аз съм тук, защото също се забавлявам. Вярно, полагам усилия да въвеждам резултати и изчислявам, но все пак заради това съществува игра и аз също се забавлявам с нея. Не бива да очакваш благодарност, защото няма да я получиш и ще си разочарована накрая, както мисля, че всъщност става. Знаеш, че сме изпращали все по нещо на спечелилите и някои от тях дори не написаха един ред за благодарност, та дори и не казаха дали са си получили пратката. Затова съобразявай темпото така, че да ти бъде удобно на теб. Ако имаш нужда от почивка, почини си. Ако имаш нужда от помощ, обади се на мен. И без това вече няма време за трета ера за този сезон. Остават два кръга, а много мачове до края, и то все интересни. Ще пропуснем финалите на европейските шампионати, решаващите мачове в първенствата. Така че има много време за тези два кръга, ама много.

И ето ви тема за обсъждане. Аз лично не виждам как трета ера може да се получи с по 20 мача на кръг. Ако имате някакви идеи, вие сте на ход.
« Последна редакция: Март 15, 2013, 20:19:45 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2083 -: Март 15, 2013, 20:57:21 »

Недоволните няма смисъл да ги търсите те винаги се появяват. Аз цяла нова игра измислих, развих и бях готов сам да се занимавам, но като на никой не му хареса се отказах. Не ви съветвам да правите същото, защото огромна част от нас се забавляваме с играта Smiley
Давайте кръгове да има, да се дават прогнози, какво значение на кое място ще свършиш? Играта за какво е? Та нали затова е само игра. Който търси интрига може да залага в различни сайтове, там определено ще намери на кой да се сърди, я съдия, я треньор, я някой, който си е изкарал червен картон.

И ето ви тема за обсъждане. Аз лично не виждам как трета ера може да се получи с по 20 мача на кръг. Ако имате някакви идеи, вие сте на ход.
И 5 кръга да са какво значение има? направете мини ера или кръговете да са с по-малко мачове. Според мен си има време да се направи още една ера. Относно националните отбори, един такъв кръг би бил доста интересен, понякога там стават не една и две изненади. Вие сте ръководството, аз като участник в играта се съобразявам с вашите решения, моето си остава само мнение Wink

Активен

g06k0
Редник
*

Karma: +113/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Ю


Профил
« Отговор #2084 -: Март 15, 2013, 21:11:36 »

Аз пък съм изключително благодарен на хапчето и кокалестия за труда, който полагат, за да можем ние да си чешем крастата наречена футбол. В крайна сметка на който не му стига времето да дава всички прогнози, може да дава и половината. Някой път е по-удачно да познаеш само десет мача, отколкото да сбъркаш други десет и от тях седем твърди Grin Grin. Колкото до следваща ера има много мачове. Е не всеки ще се съгласи да дава прогнози например за плейофи за влизане в по-горни девизии в Англия и мачове от шампионата на Аржентина, но все пак са завързани и интересни мачове Wink *pardon*  Съгласен съм с The_God и по-малко да са кръговете, за мен няма никакво значение.
  Благодаря отново. Wink
Активен

Има две безкрайни неща- Вселената и човешката глупост. Но не съм много сигурен за Вселената.
Айнщайн
Страници: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!