Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:12:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГЕРБ И НЕГОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ  (Прочетена 4473 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2011, 18:47:09 »

xapam, доста си ентусиазиран, което не е лошо, радвам се. Аз също гласувах, но след 22 години градене на светло бъдеще за нашите деца ние все още сме в преход, тоест от криза в дупка и от дупка в криза. Ето аз съм тука, не съм избягал в странство, плащам обучение на детето си, но забележи, вече не за в България, а за други места по света дето се живее нормално и човешки. С какво правителството ще ме мотивира мен за да не препоръчам на детето си да изнесе навън наученото и инвестираното в образование. С какво ще я мотивира нея да остане, с какво ще накара стоката, наречена "мозък" да се завърне и да заработи тук.
Аз също гласувах, но след 22 години не съм убеден че нещо може да се промени, ти можеш ли да ме разубедиш.
Опитай, може да се получи, иначе си в положение на поредния демагог, а такива сме ги виждали с хиляди.
С уважение:
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2011, 23:18:15 »

Гласуване във Варна Grin Grin Grin, lyubo_78 *scratch* *scratch* *scratch*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2011, 23:22:21 »

Ето как ГЕРБ правят избори ... по скоро как си ги купуват

http://www.youtube.com/watch?v=hGGvGirVXEU&
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2011, 01:21:32 »

Гласът на висшист: 60лв.
Гласът на безработен, който няма и средно образование: 50+50лв, брашно, дърва, месо,...

Извод: паричните потоци трябва да се пренасочат от помощите за 37-мо дете към учебните заведения. Също така да се дава право на глас само на онези, които са завършили поне училище или техникум. И всички ще спечелим.

П.П: Ти няма ли да се гордееш, ако не плащаш данъци, дерибействаш безнаказано, можеш да си хвърлиш парите в кръчмата, защото има кой да се погрижи да не стоиш гладен и на студено, и на всичко отгоре ти предлагат още пари за твоя глас? Аз, ако не горд, поне щях да съм доста щастлив, че разполагам с такива привилегии и не трябва да работя или да се издържам сам, защото 5 милиона тъпаци търпят това.
Активен

Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2011, 03:36:56 »

Заглавието на темата трябваше да бъде - ГЕРБ И НЕГОВАТА МАРИОНЕТКА! Преди известно време Б.Б. сам каза кой дърпа конците, а и отдавна е ясно, че в България президента не е нищо друго освен кукла на конци!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 01, 2011, 05:05:27 »

Че ще е марионетка е ясно :'(Но по добре ли ще е да дадем сила на дестабилизацията ,и комунистите да почнат да вкарват вотове непрекъснато,и то в момент когато целия свят се тресе от криза *heart*тогава и асвалт няма да има
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 01, 2011, 08:43:38 »

Каква криза - стига с тия медийни и политически лъжи , кризата е само на хартия . Защо в Китай няма ?....

 Преди време обвиняваха Станишев , че водил страната ни към типа на руското олигархично управление ... той не успя да ни доведе до там , но бб за 2 години го направи .
 
Няма нищо по-ужасно, по-унизително, от това да бъдеш роб на роба
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2011, 10:44:33 »

Каква криза - стига с тия медийни и политически лъжи , кризата е само на хартия . Защо в Китай няма ?....

 Преди време обвиняваха Станишев , че водил страната ни към типа на руското олигархично управление ... той не успя да ни доведе до там , но бб за 2 години го направи .
 
Няма нищо по-ужасно, по-унизително, от това да бъдеш роб на роба


Криза има на всякъде ... http://fakti.bg/imoti/21067-ne-iskame-imoti-a-parite-si#/ .. дори и в Китай. Когато изнасяш за пазари, които са в криза и с намалена покупателна способност, дори и да си увеличиш пазарния дял в тях в % ... в номинал ще изнасяш по-малко  *pardon*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2011, 11:55:49 »

Каква криза, какви 5 лева ... този път избора за Президент беше между смешка и грешка. Е, не направихме грешка, но си избрахме за президент една голяма смешка, дано да му е весело на българина с това прехвалено недоразумение
А кризата ... тя си ни е бонус и си върви и с едните и с другите
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2011, 12:19:22 »

Проектът "Чичко Торбалан". И, понеже в Китай опасност хората да преизберат правителството няма, медиите не са натоварени да гърмят всеки ден със съобщения за световната криза, глада и пандемиите.
Което ме подсети, че старите религии въобще не са изчезнали. В началото нещата са били прости- всичко лошо, което те сполети, е защото си ядосал своя Бог или неговия наместник на земята (т.е своя цар, което придава практическия облик на религията). Сега друго ли е? "Ако продължавате да ме дразните, можем да подпишем на инат накрая."
Активен

Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2011, 17:30:08 »

http://vbox7.com/play:deaa6a4d7b
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2011, 19:01:19 »

Криза има на всякъде ... http://fakti.bg/imoti/21067-ne-iskame-imoti-a-parite-si#/ .. дори и в Китай. Когато изнасяш за пазари, които са в криза и с намалена покупателна способност, дори и да си увеличиш пазарния дял в тях в % ... в номинал ще изнасяш по-малко  *pardon*




 *hahaha*

Факт - богатите стават по-богати . Броя на богаташите се увеличава . Криза ли ? За кого ? Реално ли е фирми да имат повече средства от страната в която се намират . 
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 01, 2011, 20:55:45 »


 *hahaha*

Факт - богатите стават по-богати . Броя на богаташите се увеличава . Криза ли ? За кого ? Реално ли е фирми да имат повече средства от страната в която се намират . 

По време на криза ... обикновено богатите стават по-богати (с няколко изключения) .... просто имат повече и по-вярна информация .... да не говорим, че в голяма част от случаите ... и управляват кризата  *pardon*
Но влизаме в друга дискусия .....

и Да ... реално е ... мултинационална компания да има повече средства от някои държави ... просто компанията назначава мениджъри, които управляват пари и правят печалби ... народа .. избира политици по съвсем други критерии ... (колко кебапчета е раздал, колко бебета е целунал, какво е обещал ..... и т.н. ...). Ще ми е забавно да видя, как назначават за мениджър на Сити банк примерно, човека изпекъл и раздал най-много кебапчета на борда  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
k4.BX-Ghost
CДЕЛАНО В СССР
Редник
*

Karma: +17/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2011, 04:31:29 »

Къде почнахме къде стигнахме Smiley

Крокодиле още ли разцъкаваш ? .. гледам и името на съюза си е старото и шишарката при вас Smiley .. поне некви стари муцуни да видя в тая игра аххах
Активен

==============================
Сделано в СССР
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2011, 08:59:25 »

Къде почнахме къде стигнахме Smiley

Крокодиле още ли разцъкаваш ? .. гледам и името на съюза си е старото и шишарката при вас Smiley .. поне некви стари муцуни да видя в тая игра аххах



Влязохме с няколко дружки, само да се гъбаркаме сутрин на масовите  *pardon* ... и като се почна   Grin

Играта е съсипана .. особено сега без грам поддръжка в класиките ... но има няколко стари играчи които са тук от носталгия ... повечето с нови никове  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!