Imperia Online България  
Април 23, 2024, 12:50:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЯТ 1 ЕРА 18  (Прочетена 86618 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Evo
Гост
« Отговор #285 -: Януари 14, 2012, 14:20:43 »

Ти го питай и за другото му ацц ...  Grin Grin
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #286 -: Януари 14, 2012, 14:24:12 »

Ти го питай и за другото му ацц ...  Grin Grin

Таз сутрин пак се събуди с разбита армия  Grin Гледам отчаял се е напълно  Grin Ама така е като предпочита да капитолира от други ...
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #287 -: Януари 14, 2012, 14:26:28 »

вие в дъното пак си се забавлявате  Smiley
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #288 -: Януари 14, 2012, 14:28:24 »

вие в дъното пак си се забавлявате  Smiley

Е чакай не бързай ... скоро Кро ще те върне при мене да си правим интересно  Grin А следващата ера може да се позамисля и да ти остана в обхват до края да видиш колко добра компания съм  Grin Grin Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #289 -: Януари 14, 2012, 14:28:53 »

Ахаааа ...

AbsolutE(SpamCrew)   deni(OGLALA)   1936   629357   277   3916   0   0   129

 Grin Grin
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #290 -: Януари 14, 2012, 14:33:35 »

верно е , блатото ме размазват, но и Бог да съм , няма какво да направя...те колко хора са  *xxx* и са единни...то и ние не сме малко вече ,но не е същото...те си играят блатото, аз сега като му кажа на италянеца нещо и той:еее са немога , не знам си какво....
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #291 -: Януари 14, 2012, 14:44:14 »

верно е , блатото ме размазват, но и Бог да съм , няма какво да направя...те колко хора са  *xxx* и са единни...то и ние не сме малко вече ,но не е същото...те си играят блатото, аз сега като му кажа на италянеца нещо и той:еее са немога , не знам си какво....

Създай екип и тогава си мери силите с тях. Колектива ви е голям но познанията в него са недостатъчно. А и не играете единно. Аз ти казах че в един момент трябва всичките да почнат да играят за теб. А й опусна ценен кадър Jikito бе добър играч. Просто хитростите ви му дойдеха в повече. Нооо нема страшно таз ера като учебна я приеми.... Аз като се сетя моите първи ери  Grin Grin Grin колко наказания съм отнесъл и с колко народ се изпокарах  Grin Grin Ама его улегнах вече ..... Вземи си поуките и следващата ера бой по блатните  *beer*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #292 -: Януари 14, 2012, 15:35:24 »

Улегна щот си хвана гадже ,Мите ... *hihi* *hihi* Grin Grin

Пък мен как ме мързи не е истина.Добре, че 95 свърши да побия малко и тук ... Grin Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #293 -: Януари 14, 2012, 15:46:27 »

верно е , блатото ме размазват, но и Бог да съм , няма какво да направя...те колко хора са  *xxx* и са единни...то и ние не сме малко вече ,но не е същото...те си играят блатото, аз сега като му кажа на италянеца нещо и той:еее са немога , не знам си какво....
Абре , аз съм утрепал един от твойте таз седмица  *hihi* *hihi*
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #294 -: Януари 14, 2012, 15:47:26 »

Улегна щот си хвана гадже ,Мите ... *hihi* *hihi* Grin Grin

Пък мен как ме мързи не е истина.Добре, че 95 свърши да побия малко и тук ... Grin Grin

Пак съм ерген бре  Grin Grin Grin Ще се лови някоя варненка то се е видяло, чух че били много страстни   Grin Grin Grin
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #295 -: Януари 14, 2012, 15:51:14 »

Създай екип и тогава си мери силите с тях. Колектива ви е голям но познанията в него са недостатъчно. А и не играете единно. Аз ти казах че в един момент трябва всичките да почнат да играят за теб. А й опусна ценен кадър Jikito бе добър играч. Просто хитростите ви му дойдеха в повече. Нооо нема страшно таз ера като учебна я приеми.... Аз като се сетя моите първи ери  Grin Grin Grin колко наказания съм отнесъл и с колко народ се изпокарах  Grin Grin Ама его улегнах вече ..... Вземи си поуките и следващата ера бой по блатните  *beer*
Може би ще създам и тук ще се променят много неща Smiley , няма всеки път да печелят блатото Smiley ,просто съм нов и никои не познавам все още... но ще ми дойде времето , когато ще подчина блатото  Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #296 -: Януари 14, 2012, 15:52:03 »

Чу ,или пробва ... Grin Grin

Гути кажи му на твоя руснак , че в таз игра има и бойна единица стрелец.. *hihi* *hihi*
Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #297 -: Януари 14, 2012, 15:53:56 »

Може би ще създам и тук ще се променят много неща Smiley , няма всеки път да печелят блатото Smiley ,просто съм нов и никои не познавам все още... но ще ми дойде времето , когато ще подчина блатото  Grin

Ееее те да се върнат другата ера и останалите звезди да видя тогава с кой по напред ще си мериш силите. Зачезнаха нещо.... Тва Лусифър, Титов какво стана с тия хора бре?Huh?
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #298 -: Януари 14, 2012, 15:54:25 »

Е чакай не бързай ... скоро Кро ще те върне при мене да си правим интересно  Grin А следващата ера може да се позамисля и да ти остана в обхват до края да видиш колко добра компания съм  Grin Grin Grin
Grin Grin Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #299 -: Януари 14, 2012, 15:56:15 »

Чу ,или пробва ... Grin Grin

Гути кажи му на твоя руснак , че в таз игра има и бойна единица стрелец.. *hihi* *hihi*


Абе не съм се разбеснял още из университета  Grin Grin Grin Ма то от таз империя време не остава. Ся като свърши ерата и почвам да попълвам тефтера с нови имена  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!