Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:31:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: продължение на тема "въпрос"  (Прочетена 1423 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
m4xx1mu55
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« -: Октомври 09, 2011, 14:17:48 »

В предната тема "въпрос" благодарение на Йована научих ,че е нормално да не мога да нападам бившия си наглеждач.Не проумявам защо,но съм съгласен..правила..
Не мога да проумея обаче ,защо не мога да нападам други играчи от същия вражески съюз от който е и бившия ми наглеждач..
Може би те са били наглеждачи на моя бивш наглеждач..??.......но,мен това какво ме бърка..?
Играта упорито ми изписва  :

"Атаките между Вас и ********** са забранени, защото двата акаунта споделят или са споделяли един и същ IP адрес или компютър."
До момента имам забрана към 3-ма играчи от въпросния съюз и една касичка..
..та ..не разбирам как мога да споделям ай пи или комп с двама руснаци и един поляк...за касата,кво да кажа..не знаех ,че съществува такъв ник докато не го видях в меню "най-нови изоставени империи"....
Много МОЛЯ за поредно пояснение..!
Благодаря !!!
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2011, 14:27:43 »

Попълнете формата за разрешаване на атаките *ok*
Активен

m4xx1mu55
Редник
*

Karma: +7/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2011, 15:41:45 »

два пъти го попълвах..получавам един и същи отговор,нещо от сорта на.."атаката не се разрешава,ще продължим да следим взаимодействията ви с този играч..."
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2011, 09:53:12 »

Акаунтите, които някога са били достъпени от един и същ компютър, бившите наглеждачи или тези, които в момента се наглеждат или някога са били наглеждани от един и същ потребител, взаимно не могат да се нападат. Все пак можете да попълните формата, както Хаус е посъветвал, но това не гарантира на 100%, че ще бъдат освободени атаките.

На въпроса каква е логиката наглежданите от 1 потребител акаунти да не могат да се нападат - при идеалния сценарий наглеждането трябва да не е нищо повече помощ, но не са изключени случаите, в които е повече от помощ, т.е. наглежданите акаунти да станат спомагателни такива. Дори и да не е такава ексцесия, най-малкото един и същ човек знае какво има и какво се случва и в двата акаунта, нищо не може да докаже, че тази информация не се използва за нагласени цели.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!