Imperia Online България  
Април 29, 2024, 19:01:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да разясните?  (Прочетена 1975 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
satanata32
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« -: Септември 19, 2011, 12:27:38 »

Значи няколко месеца играя в един и същи свят Smiley но почнах късно и честно казано няма смисъл .. Smiley и все искам да почна нов ..., но дори сега след 5-6 месеца като се регна ме пуска в същият ... SadSad .... Та искам да разбера от къде мога да видя кога почва нов .. и да се регна в него ?? Да почна със всички наравно ??
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Септември 19, 2011, 12:34:33 »

Щом сте почнали късно , а сте играли вече 5-6 месеца , то света в който играете е към своя край на ерата. Ето и ориентировъчен линк - http://www17.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/login3.php?day=262
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2011, 12:34:51 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=41583.0 Ето тук са всички линкове за регистрация по световете.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Септември 19, 2011, 12:48:30 »

Щом сте почнали късно , а сте играли вече 5-6 месеца , то света в който играете е към своя край на ерата. Ето и ориентировъчен линк - http://www17.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/login3.php?day=262
Доки ....от този линк се виждат няколко много интересни неща ...но са крайно объркващи .Например свят72 и свят 5 са на над 500 дни от своето започване ,като 72 трябва да завърши догодина юни месец ,а 5-цата трябва да завърши на 3.10 ....което няма как да се случи тъй като започна доста скоро:) ..... 72 също се съмнявам да играят вече близо две години тъй като нормалните светове са макс година продължителност .... кажи на Сахо да ги пооправи тия неща Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4 -: Септември 19, 2011, 14:50:55 »

..Например свят72 и свят 5 са на над 500 дни от своето започване ,като 72 трябва да завърши догодина юни месец , ..... 72 също се съмнявам да играят вече близо две години тъй като нормалните светове са макс година продължителност .... кажи на Сахо да ги пооправи тия неща Smiley

Oще юли месец споменах за това натрупване на дни от предната ера за 72-и , но поста си мина под гумичка без внимание за този проблем. После се появи и в новооткритите светове.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
satanata32
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #5 -: Септември 19, 2011, 22:05:36 »

 Е, да но като гледам няма светове, които са на няколко дена ... Smiley и където да има тръпка Smiley Свят 4 ..., но той е старата версия SadSad
Активен
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #6 -: Септември 19, 2011, 22:42:08 »

Елате в свят10 . Няма пазар , няма сейв на армия . Чиста проба ежедневно трошене на армии  *freak* Тук таме има хора с по 2-3 аццта , но са малко . Повечето имат по 4 и нагоре  Lips Sealed

 Едит : модератор ме гледа и си пооправих правописа  Grin
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 22:44:33 от zLaGaD » Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #7 -: Септември 20, 2011, 00:01:11 »

Е, да но като гледам няма светове, които са на няколко дена ... Smiley и където да има тръпка Smiley Свят 4 ..., но той е старата версия SadSad

Пич именно в старата версия е тръпката, там сме само "играчи". В новите версий само ... диаманти



Цитат
Не всичко е пари приятелю, не всичко е пари
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Септември 20, 2011, 00:19:51 »

грешка агенте  Smiley .... пробал съм всички версий на играта ...мога да ти препоръчам блица на версия5 .....най -антрективната версия на играта ...4 месеца като продължителност на класиките ...атаки на 10 минути като класическия блиц  .... много и разнообразни стратегий на развитие ....изключително колективен модел на развитие /единаците не виреят там/ ....абе всички красоти на ИО на едно място
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #9 -: Септември 20, 2011, 00:21:45 »

грешка агенте  Smiley .... пробал съм всички версий на играта ...мога да ти препоръчам блица на версия5 .....най -антрективната версия на играта ...4 месеца като продължителност на класиките ...атаки на 10 минути като класическия блиц  .... много и разнообразни стратегий на развитие ....изключително колективен модел на развитие /единаците не виреят там/ ....абе всички красоти на ИО на едно място
Оля и ти почти ме навихте... Така и така някой ме е регнал там , та може да пробвам някоя и друга ера
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Септември 20, 2011, 00:35:02 »

Оля и ти почти ме навихте... Така и така някой ме е регнал там , та може да пробвам някоя и друга ера

Няма да съжаляваш  Wink
Активен

satanata32
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #11 -: Септември 20, 2011, 07:19:31 »

Какво ще рече Блиц ?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #12 -: Септември 20, 2011, 07:27:27 »

Какво ще рече Блиц ?

Всичко е със скорост х4
http://www17.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?page=blitz&race=2
Активен

miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #13 -: Септември 20, 2011, 13:38:32 »

Съгласен съм , че има много тръпка в блиц в5.За първи път играя блиц и да си кажа честно почти зарязах другите светове където играя.Влез сега  да свикнеш и след рестарта ще ти е лесно.Успех..
Активен

satanata32
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #14 -: Септември 21, 2011, 15:28:53 »

Ммм, не знам блиц .. да ама прекалено много време трябва да си онлайн... искам нещо като Български свят 10 .. но да почва скоро или да е на малко денове SmileySmileySmiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!