Imperia Online България  
Април 17, 2024, 03:00:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проучвания в неанексирани провинции?  (Прочетена 1230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
raven_fdd2
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« -: Септември 08, 2011, 23:49:17 »

Армиите в неанексираните провинции имат ли проучвания или са с базови показатели?
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1 -: Септември 08, 2011, 23:52:16 »

Май бяха базови, за форта помня че 0.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Септември 08, 2011, 23:56:23 »

Всичко е 0  *ok*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #3 -: Септември 09, 2011, 00:01:29 »

  Само тези васали ми се виждат много тъпи.  
Особенно, като чакаш да им се вдигне щастие, за да анексираш провката Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2011, 00:07:37 »

Армиите в неанексираните провинции имат ли проучвания или са с базови показатели?

Смятам ги винаги с "0" и за сега минават битките
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2011, 00:16:04 »

Ако получиш подарък в ковчежето МАХ щастие-то за целия ден ли е...в смисъл можеш ли да си напукаш най-високия данък цял ден, а щастието да не ти пада.......
п.п.   братовчед ми пита....не аз   Grin

Не, вдига щастието на максимум в момента на отварянето на съндъчето. От там нататък всяко действие предизвикващо отрицателно щастие го намалява.
В ръководството пише - еднократен бонус  Cool, после що ставали недоразумения  Grin

Проучванията на независимите провинции са твърда 0, 100%
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
raven_fdd2
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2011, 00:22:31 »

Благодаря за отговорите. Много полезна помощ получавам. Радвам се, че има играчи, които имат желанието и възможностите да помагат на новите хора - така се привличат повече играчи.

До vespasian: Благодаря ти! Радвам се, че съм ги задавал достатъчно смислено, за да помогнат и на другите. Аз самия доста спечелих от това, което научих тук. Дори се учудвам, че не съм получил коментари от сорта "ползвай търсачката и виж ръководството първо". Аз наистина ги ползвам, но за тези неща не можех да си ги обясня.

За васалите - аз ги намирам много полезни на най-ранния етап, когато трудно се вдига централка, а провинциите от първи кръг отдавна не стават за грабене (след 10 атаки не дават ресурс при грабеж и тези атаки бързо минават, тъй като за 2 часа в блица стават годни за атака). Освен това са безплатен източник на злато, който нормално мога да го държа на + щастие, за да са готови за анексиране, а при спешна нужда от пари - мога за няколко часа да вдигна на максимум данък (дори на блиц трябват поне 10 часа и максимален данък, за да паднат под 50 щастие ако са на максимум). Така мога да заем само с дохода от васали ако съм умел или дори да нямам нужда от него.
Активен
raven_fdd2
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #7 -: Септември 09, 2011, 00:34:20 »

А на версия 4 като играех януари месец и аз се озорих докато взема провинция. 

А за разбиването - вчера нищо не успя да ме спре да пусна войска от 800 стрелци и 50 кони стрелеца по провинция със 100 стрелеца и ниво 1 крепост, а да забравя да пратя тараните, за да съборят крепостта и - анихилирах армията, но крепостта си остана чистичка и неопетнена.  Grin
Активен
kavaler
METALLICA
Лейтенант
***

Karma: +28/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Сина си взема вана :)))


Профил
« Отговор #8 -: Септември 09, 2011, 07:47:09 »

И знай, че винаги има неща които не ги пише никъде и се научават като  се сблъскаш с тях и питаш тук  Wink
Активен

METALLICA
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!