Imperia Online България  
Юни 28, 2024, 09:06:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде дойдохме, накъде отиваме ....  (Прочетена 28580 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #135 -: Септември 10, 2011, 14:03:31 »

Форума наистина според мен е доста слабичък в момента. Казвате да се постват интересни теми, но няма интересна и наболяла тема която да не наруши някое правило, в повечето случай. Може и наша да е вината може и да не сме виновни толкова но ние сме си същите, не сме се променили. Преди темите ни се задържаха а сега играе яко гумата. Не се наемам да давам оценка, но се натрапва впечатление че нещо куца.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #136 -: Септември 10, 2011, 14:54:24 »

Milli Vanilli - Girl You Know It's True

Ако няма да се поздравяваме , то кажете..? Можа винаги да посоча няколко неща , които ми се хапват .  Grin
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 14:56:22 от zLaGaD » Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #137 -: Септември 10, 2011, 14:55:16 »

 Wink *beer*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #138 -: Септември 10, 2011, 14:56:10 »

Wink *beer*

 *beer* *beer* *beer*
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #139 -: Септември 10, 2011, 17:02:24 »

Абе защо ли форума изглеждаше по добре назад във времето,поне хората се забавляваха искрено... *pardon*

Hай-вероятно защото сега сме остарели.  Lips Sealed
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #140 -: Септември 10, 2011, 18:32:17 »

А ти няма да заблуждаваш потребители като им даваш линкове за регистрации в несъществуващи светове.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=41567.0

Ето за това бях писал по-нагоре...Типичен пример, ама Гадта добре им го е казал. *hihi*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #141 -: Септември 10, 2011, 18:44:29 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=40010.msg445978#msg445978:
Цитат
Обсъждането на начина, по който форумът се модерира, е забранено от форумните правила.

Но обсъждането на ситуацията си е съвсем друга бира. Хората, които могат да водят нормална дискусия във форума, изгубиха ентусиазма си. А има голяма разлика дали тези, които ще обяснят на новодошлите спокойно, че проблем няма (или на СМ, че има), са с петима повече или по-малко.
За помията- винаги ще я има, ако хората са недоволни от нововъведенията. Обаче какво става, ако от тема с няколко страници има реакция само към човека, който направи грешката да си изпусне нервите, а въпросите и мненията на редовните форумци остават на заден план? Много е неприятно, оттам се стигна и до това положение според мен.

Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #142 -: Септември 10, 2011, 19:33:53 »

За мен дискусията свърши. Щом на дребно ще се дебнем значи ще се хванем. Щом ще се хванем значи някой ще почива от форума. Не ми пука дали ще съм аз(с табелка без табелка и тн.), танас, благой или който и да е друг. Правилата във форума сами си ги докарахМЕ, правилата в секциите също. Щом не разбирате когато ви се дава аванта значи няма да разберете. Абсолютно на всеки който е попитал за изтрит пост, тема е обяснено. Абсолютно на всеки един от 10-12 човека които съм баннал до сега е обяснено също. Защо има хора с бан и не търсят обяснение, защо има хора с изтрити мнения и не търсят обяснение? Защо наглостта и простотията при някой е безграничка?!?!

Форума е безплатен и за всички потребители, управлява се от потребители и е изцяло за потребителите на играта. Щом са такива потребителите такива ще са правилата такъв ще е форума Ви.

Успех. 


П.П. Изпадам в емоционално състояние  *beer*
Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #143 -: Септември 10, 2011, 19:47:47 »

В случая ми се струва много подходяща първата фраза в подписа на Deli_inko , така че ще замълча благоразумно  Grin Grin Grin
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #144 -: Септември 10, 2011, 20:25:40 »

 :evil3:
Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #145 -: Септември 10, 2011, 20:39:41 »

:evil3:

Тъй като ти е практика да триеш пост само с емотикон , ако е в тема различна  от "Опиши настроението си с ЕМОТИКОНИ " ти предлагам да се самонакажеш  с  двудневен БАН   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #146 -: Септември 10, 2011, 20:50:16 »

:evil3:
Тъй като ти е практика да триеш пост само с емотикон , ако е в тема различна  от "Опиши настроението си с ЕМОТИКОНИ " ти предлагам да се самонакажеш  с  двудневен БАН   *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Мите , редактирай се. Трябва да е емотиконка + песничка  *hihi* Ако може песничката да е поздрав , отправен към избран от теб потребител  *ok*
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #147 -: Септември 10, 2011, 21:29:12 »

 И Смех и Доктора в изказванията си нарушиха правилата и значи подлежат според правилата (и според тях ) на бан.... Grin Значи никога не съм имал връзки с модове (макар, че някои си мислят противното ). В интерес на истината играл съм няколко месеца с Чингиз и се уплаших как играе ( поне тогава, да ме извинява аз още играех сериозно ... Embarrassed) и няколко месеца имах в скайпа си Лейди и я махнах понеже не знам дали тя ме изтри или Отон ( ей така за всеки случай ).  После почти се убедих че е Отон но това е без значение .... Извинявай Лейди *rose*. Значи за 3и години нямах изтрит пост...нямах наказание, въпреки че нямах тогава никакви връзки . За последната половин година имах бан от форума защото подкрепих един от хората, които познават версия5 по-добре и от админите ....Е попсувах ви за тази ви работа както ми идваше от вътре ( за което не ви се извинявам  Grin ) и половината ми постове са изтрити .... общо взето без причина ..... Сами си правете изводите... Само не разбрах как да разберем кой пише зад един нахален ник, че в последно време е на мода ....е сега пак ще ме изтрият ...ама ще ви изям бисквитките като на закуска .... Tongue  
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #148 -: Септември 10, 2011, 21:33:53 »

Значи за 3и години нямах изтрит пост...нямах наказание, въпреки че нямах тогава никакви връзки . За последната половин година имах бан от форума защото подкрепих един от хората, които познават версия5 по-добре и от админите ....Е попсувах ви за тази ви работа както ми идваше от вътре

Е според теб бана за подкрепата ли е или за псуването  ;D
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #149 -: Септември 10, 2011, 21:38:57 »

 Първо ме баннахте. Не мисля, че някой може да каже за някое мое действие, че е било без причина независимо дали е в играта или във форума ... Cool
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!