Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:18:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво искат жените  (Прочетена 9024 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« -: Февруари 07, 2008, 01:52:33 »

                            това            според            мен              е              загадка.                          вие как мислите                        
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Rhuarc
Редник
*

Karma: +51/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2008, 02:06:04 »

такава тема имаше и ако не си РАЗБРАЛ И ТЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ
Активен

"May you shelter in the palm of the Creator's hand, and may the last embrace of the mother welcome you home."
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2008, 02:35:14 »

 Shocked    *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
v.valentin
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2008, 02:42:19 »

такава тема имаше и ако не си РАЗБРАЛ И ТЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ
Знам много добре какво искам... Cool *freak*
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2008, 02:47:51 »

Знам много добре какво искам... Cool *freak*
само така си мислиш чакай да стане и ще видиш че не е точно така Smiley
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2008, 06:33:08 »

Жените искат истински мъже. Такива, които знаят как да опънат всяка струна от нежното им АЗ. С други думи: http://www.vbox7.com/play:4bb9213e
 *friends* *rose* *heart*
Активен

enjoy the silece
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2008, 11:00:43 »

по принцип duralumin е прав, аз специално се оставям на инстинкта си да решава вместо мен, нали и той трябва нещо да върши ;D а и се справя добре, най-малкото не е праволинеен и скучен Wink и не се налага да губи прекалено много време в зимане на решение, което може да бъде оползотворено за нещо приятно Smiley
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
prosto_jena
Редник
*

Karma: +1008/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2008, 11:39:34 »

Това дето всеки тръби,че жените искат всичко е така(то не,че и мъжете не искат всичко ама...)
Затова не бива да получаваме всичко, защото човек като има всичко добро се насочва към не дотам добрите неща и почва тях да иска. Май по- скоро трябва да насочим усилията си да се задоволяваме с това което имаме и да го ценим, а не да търсим още и още... И като жена Ви казвам мъже не даваите всичко н жените си, а ги накарайте да оценят истински това което им давате.
И какво е това "жените не знаят какво искат", ами Вие като знаете какво искате научете ни и нас какво да искаме тогава. Smiley
Активен

Сълзата си е сълза дори и нарисувана...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2008, 11:40:28 »

 *bravo*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2008, 11:49:26 »

аз пък познавам жени, които знаят какво искат  *ok* и най-вече как да го постигнат Wink *beer*
Активен

v.valentin
Гост
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2008, 11:52:37 »

аз пък познавам жени, които знаят какво искат  *ok* и най-вече как да го постигнат Wink *beer*
*ok*
Активен
prosto_jena
Редник
*

Karma: +1008/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2008, 11:56:40 »

аз пък познавам жени, които знаят какво искат  *ok* и най-вече как да го постигнат Wink *beer*
Минутка за реклама -  ами сигурно имат мъже до себе си които са съумели да ги научат.
То е хубаво да знаеш какво искаш, но по важното е средствата и целта за постигането му дали си заслужават наистина ( в природата няма идеални неща, хората са най- несъваршени в това отношение)
Активен

Сълзата си е сълза дори и нарисувана...
Rhuarc
Редник
*

Karma: +51/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2008, 12:06:10 »

Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза: "Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш." "Какво ?!, Какво трябва да значи това ?!?" - подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява ... "Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж." На моя втрещен поглед тя отговори: "Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?" Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почвка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяяям неназован МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземе всичките. Искаше и нови обувки за парцалките - да вземем по един чифт за всяка комбинация - бях отново ларж. Отидохме и до бижутериите - взе си чифт диамантени обици. Абе с една дума - беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва - поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката - "Разбира се, скъпа." Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: "Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата." Едвам сдържайки се, измрънках: "Нее, мила, не съм в настроение." Лицето й побеля, ченето увисна в недоизречено "КАКВО?" И тогава додадох: "Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване." И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: "Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам ?!" Очевидно и тази нощ няма да има секс !!!
Активен

"May you shelter in the palm of the Creator's hand, and may the last embrace of the mother welcome you home."
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 07, 2008, 12:08:35 »

да, добро е, ама вече е поствано и обсъждано  Tongue
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Rhuarc
Редник
*

Karma: +51/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 07, 2008, 12:13:47 »

да, добро е, ама вече е поствано и обсъждано  Tongue
знам, ама си е баш за тука Smiley
Активен

"May you shelter in the palm of the Creator's hand, and may the last embrace of the mother welcome you home."
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!