Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:53:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: заседнали армии  (Прочетена 2863 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobo1980
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Август 30, 2011, 14:32:58 »

пак заседнаха армиите
Активен
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #1 -: Август 30, 2011, 14:36:21 »

това е супер тъпо с това засядане на армийте и на мен ми заседна, няма ли да се намери някой който да го оправи този проблем
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2011, 14:38:51 »

то бива то може ма чак пък толкова да заседат армиите  Grin по добре да си ги държа в кръчмата пред крепостта  Grin
Активен

BENZa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #3 -: Август 30, 2011, 14:40:33 »

хайде всичко отначало няма ли край това нещо Huh? моля ви оправете тоя бъг  *gamer*
Активен
Nosferatu
Гост
« Отговор #4 -: Август 30, 2011, 14:51:48 »

и свят 1 зацикли
Активен
i1978
Гост
« Отговор #5 -: Август 30, 2011, 15:48:42 »

Идеята на заседналите армии е следната: понеже повечето играчи са в празнична защита и не могат да пращат атаки , касичките би трябвало да се понапълнят.Хората от екипа са решили , че тези които могат да пращат атаки ще им дойде в повече реса и със зависналите армии да ги позабавят малко. Понеже ще ме обвинят , че спамя(ще са прави ,НО САМО ДОНЯКЪДЕ). Мой съотборник беше писал, че зависналите армии му създават проблеми на което беше отговорено че 1ч едва ли ще му обърка играта.Сега попаднах в същата ситуация и не един час а 15м ми объркват плановет. Армията ми блокира , а ми се налага да изляза - КОЙ ЩЕ МИ ПОСРЕЩНЕ И СЪОТВЕТНО ПАЗИ АРМИЯТА КОГАТО МЕ НЯМА , ТЪЙ КАТО АЗ НЯМА ДА МОГА ДА Я ИЗЧАКАМ. И АКО НЯКОЙ МЕ УДАРИ ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ КОЙ ЩЕ Е ОТГОВОРЕН И КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТЕ ЗА ТОВА(дано да не ми се случи).
  
Не час не 15 минути ами армията не трябва да засяда и за секунда по принцип. Ама това няма как да се случи тука все пак сме държава с името БЪЛГАРИЯ. Компенсация ще имаш познай кога. То добре, че има празнична защита, че ако сте във война и някой приижда след тебе на секунда две ела да видиш тогава объркване на играта.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Август 30, 2011, 15:58:58 »

Не час не 15 минути ами армията не трябва да засяда и за секунда по принцип. Ама това няма как да се случи тука все пак сме държава с името БЪЛГАРИЯ. Компенсация ще имаш познай кога. То добре, че има празнична защита, че ако сте във война и някой приижда след тебе на секунда две ела да видиш тогава объркване на играта.
Компенсацията се получава веднага след като зависне армия, навън времето е така приятно , а вие клечите пред компа. Като ви писне да седите, излизате навън на свеж въздух и приятна раздумка с познати. тва си е безценно  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
i1978
Гост
« Отговор #7 -: Август 30, 2011, 16:10:20 »

Компенсацията се получава веднага след като зависне армия, навън времето е така приятно , а вие клечите пред компа. Като ви писне да седите, излизате навън на свеж въздух и приятна раздумка с познати. тва си е безценно  Grin Grin
Прекрасно казано.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Август 30, 2011, 16:11:02 »

Следващият спамер ще получи бан за нарушаване правилата на форума
Активен

karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #9 -: Август 30, 2011, 16:21:13 »

не мисля, че като ми изстриеш написаното ще оправиш проблема
Активен
Nosferatu
Гост
« Отговор #10 -: Август 30, 2011, 16:22:02 »

поне няма издръжка на армията в момента,само на наличната в столицата, армията от похода вече не ми харчи което пак си е нещо в този труден момент, друг някой има ли наблюдения по издръжката в момента
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Август 30, 2011, 16:22:53 »

Проблема е докладван и се работи по него. За спам и обсъждане си отворете тема в "Общи приказки"
Активен

flinstoun
Community Manager
*

Karma: +62/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #12 -: Август 30, 2011, 16:23:12 »

Има сериозен технически проблем.
Очаквайте повече подробности за инцидента в новината която се подготвя.
Активен
Nosferatu
Гост
« Отговор #13 -: Август 30, 2011, 16:24:56 »

Има сериозен технически проблем.
Очаквайте повече подробности за инцидента в новината която се подготвя.
защо ли не ми звучи добре това за новината  Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!