Imperia Online България  
Април 29, 2024, 16:47:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: друг бъг  (Прочетена 1065 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BENZa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Август 28, 2011, 15:03:05 »

евала оправихте бъга ама защо като патувах 1 4ас и няколко минути до единия дето атакувах сега след като чаках и 1 час фикса на проблема се връщам 2 часа и отгоре Huh? и не е само при мен ... всеки който се връща е така ? ами ако този както си му е дошла армията и немога да го спра за6тото по някфи необяснени причини патувам във 2-те посоки 4 4аса общо ?а ако е нормално тои ще стигне по бързо от мен ! и ще го видя ли въобще Huh?
Активен
BENZa
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #1 -: Август 28, 2011, 15:12:04 »

При подобно зацикляне на армиите към времето за връщане се прибавя и времето през което армията ти е стояла пред чуждата крепост. За това се получават тези 2 часа в повече...
да де ама ако сега пусне контра аз кво правя няма да мога да го спра и пак да губя във войната некси кофти заради някъф бъг ! защото от саюза пуснали по еда касичка и времето им било както преди за отиване. ако и той патува нормално след бъга а той вече патува на някъде земе че доиде преди мен а аз тряба да се прибера преди него ..
« Последна редакция: Август 28, 2011, 15:16:21 от BENZa » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!