Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:58:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАПУСКАНЕ НА СЪЮЗА по време на война  (Прочетена 12451 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strast i seks
Гост
« Отговор #15 -: Август 25, 2011, 22:08:37 »

Ами какво да ти кажа..всъщност нищо,защото не ми се почива от форума Grin Думите ти показаха колко си запозната с каквото и да било *freak*
П.С. Пробвай да пуснеш война по метода за който ми намекваш,ако стане обещавам пред целия форум да те почерпя(няма да ти слагам нищо в напитката) Grin
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #16 -: Август 25, 2011, 22:09:38 »

Аз мисля че даден съюз може и има време 8 часа да прецени кой ще воюва кой ще е мод и кой ще напуска и след като стане войната активна да няма опция за напускане!  Cool
 *cocktail*
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #17 -: Август 25, 2011, 22:10:35 »

Ами какво да ти кажа..всъщност нищо,защото не ми се почива от форума Grin Думите ти показаха колко си запозната с каквото и да било *freak*
П.С. Пробвай да пуснеш война по метода за който ми намекваш,ако стане обещавам пред целия форум да те почерпя(няма да ти слагам нищо в напитката) Grin

А, не сподели ми нямам нищо против.  Grin
И не ти намеквам за никакъв метод, защото този с договора за който предполагам че си мислиш е доста стар и неактуален на фона на нововъведенията.  Wink
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #18 -: Август 25, 2011, 22:12:38 »

Аз мисля че даден съюз може и има време 8 часа да прецени кой ще воюва кой ще е мод и кой ще напуска и след като стане войната активна да няма опция за напускане!  Cool
 *cocktail*

Преценката дали се изразява и с наскоро въведеното правило за % на активност за да не последва служебна загуба?   *beer*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #19 -: Август 25, 2011, 22:12:44 »


 лидера винаги ще знае към кого дори и офф-лайн играч от съюза му има атака като пробва да го изгони и не му даде


Ами ако му даде   *scratch* ??   Вземе  ли да ги проверява един по един то може ще си остане сам  Grin Grin Grin

P.C. Извинявайте за спама във вашия свят   ;D
« Последна редакция: Август 25, 2011, 22:16:22 от tany » Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #20 -: Август 25, 2011, 22:14:45 »

Ами ако му даде   *scratch*  Ако вземе да ги проверява един по един то може ще си остане сам  Grin Grin Grin

Няма такава опасност нали изписва предупреждение:
Внимание! Ако изгоните този играч, той повече НИКОГА няма да може да се присъедини към Вашия съюз! Всяко напускане/изгонване от съюз се отчита и при събирането на 10 напускания, ще му се забрани да се присъединява към който и да е съюз до края на Ерата!

 Grin Почни да гониш и ще го прочетеш.  Wink
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #21 -: Август 25, 2011, 22:18:28 »

Няма такава опасност нали изписва предупреждение:
Внимание! Ако изгоните този играч, той повече НИКОГА няма да може да се присъедини към Вашия съюз! Всяко напускане/изгонване от съюз се отчита и при събирането на 10 напускания, ще му се забрани да се присъединява към който и да е съюз до края на Ерата!

 Grin Почни да гониш и ще го прочетеш.  Wink

На мене нема кой да ми даде такъв отговорен пост , раздавам го "член",  най много мене да ме сритат  Cool
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #22 -: Август 25, 2011, 22:28:45 »

АКО НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ УСПЕЕ ДА МЕ УБЕДИ С ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ ОТНОСНО ЗАБРАНА ЗА НАПУСКАНЕ НА СЪЮЗ ПО ВРЕМЕ НА АТАКА, ЩЕ СЕ ИЗТРИЯ ОТ ФОРУМА В ЗНАК НА КАПИТУЛАЦИЯ.  *rose*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #23 -: Август 25, 2011, 22:32:16 »

Няма такава опасност нали изписва предупреждение:
Внимание! Ако изгоните този играч, той повече НИКОГА няма да може да се присъедини към Вашия съюз! Всяко напускане/изгонване от съюз се отчита и при събирането на 10 напускания, ще му се забрани да се присъединява към който и да е съюз до края на Ерата!

и въобще не се сещаме, че предупреждението и проверката за атака може да са в обратен ред, а?!

Аз друго не разбрах - вадиме някакво предложение и вместо да го огледаме от тук от там, още на първо четене се правят коментари кой колко обигран играч бил, кой не можел да играе и други ала бала глупости, които на хората им идват наум само когато не са си изкарали добре отпуската
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #24 -: Август 25, 2011, 22:35:23 »

и въобще не се сещаме, че предупреждението и проверката за атака може да са в обратен ред, а?!

Аз друго не разбрах - вадиме някакво предложение и вместо да го огледаме от тук от там, още на първо четене се правят коментари кой колко обигран играч бил, кой не можел да играе и други ала бала глупости, които на хората им идват наум само когато не са си изкарали добре отпуската

Именно, старите играчи знаят че това предложение го има поне в 5 теми пускани през годините в този форум и предложението е давано от хора с доста по-богат опит от всички сегашни играчи и именно защото още не е въведено може да си направиш извод дали е адекватно.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #25 -: Август 25, 2011, 22:39:11 »

Именно, обиграните и стари играчи знаят че това предложение го има поне в 5 теми пускани през годините в този форума и предложението е давано от хора с доста по-богат опит от всички сегашни играчи и именно защото още не е въведено може да си направиш извод дали е адекватно.

добре, айде да почнем отначало, плс

искаме на 5минути от атаката да се заключва опцията за вадене от съюз. Тва с лидера и проверката за атака го уточнихме - има вариант да се предотврати с чисто простото разменяне реда на предупреждението за напускане и проверката за атака. Ако няма атака - лидера ше си изпонатръшка играчите като мръсни мачета на улицата.

та.. кажи сега къде са пролуките. Начисто, без да слушам кой колко опит имал и колко хора пребил и къв номер обувки носи баща му
Активен
Evo
Гост
« Отговор #26 -: Август 25, 2011, 22:40:11 »

Цялата идея с безплатни войни куца .... ако , ще се държим максимално близо до реалността де ...
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #27 -: Август 25, 2011, 22:46:02 »

Първоначално си помислих че ви е напекло днес за да се съгласявате с подобни недомислени и безумни предложения. В последствие реших, че се забавлявате като майтапите новобранците в ИО, че илюзионно ще им бъдат приети алогичните желания за промени.  Grin Grin Grin
Веднага се аргументирам със следния елементарен извод:

1. Ако се направи промяна в напускането на играч от съюза по време на атака, следователно ще трябва да се промени и възможността на лидера да гони подобен играч, което автоматично става средство да се проследява кой играч от съюза е под атака, дори и да не е на линия, което даже в определени благоприятни ситуации, ще спомогне за контра-атаки към атакуващия от страна на съюза на защитника и така промяната ще се обърне в недъг за тези, които без да вложат грам мисъл предлагат подобни безумия.  *crazy*

2.Аман от необмислени предложения от все още учещи се играчи. Предлагам да се въведе изискване за предложения относно нововъведения и промени в играта само от играчи с активна игра в срок над 2 години или над 4 ери. Явно има какво още да учат.  *freak*

Съжалявам предложението за промяна не се приема.  *pardon* И между другото за неопитните ще споделя: В ИО войните са безплатни.  *freak*

Четох го няколко пъти и някак си не мога да повярвам, че човек играл 3 години може да е толкова некомпетентен.
Започнах да играя империя 1 месец преди теб, така че и там не си в час.
В теб виждам странен прогрес всеки ден ставаш по-добра в форума и по-слаба в играта.
С 2 думи ако обобщим написаното до сега, ние искаме войните да се печелят от този съюз който покаже по добри военни умения, а ти гласуваш с 2те ръце да се печелят от мишките които напускат и се крият.
Активен

Стачка!
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #28 -: Август 25, 2011, 22:47:43 »

добре, айде да почнем отначало, плс

искаме на 5минути от атаката да се заключва опцията за вадене от съюз. Тва с лидера и проверката за атака го уточнихме - има вариант да се предотврати с чисто простото разменяне реда на предупреждението за напускане и проверката за атака. Ако няма атака - лидера ше си изпонатръшка играчите като мръсни мачета на улицата.

та.. кажи сега къде са пролуките. Начисто, без да слушам кой колко опит имал и колко хора пребил и къв номер обувки носи баща му

 Smiley Май не четеш и ти. Но нямам желание да го обясня още 2 пъти, писах си поста с аргументите, насочен само и единствено към екипа като най-компетентни, предполагам че ще ме разберат добре.
По повод предупреждението няма как да се размени, защото умишлено е сложено за да се предотврати гонене на членове на съюза поради грешка.

Отговор за отхвърляне на предложението търси във въпроса: Ако е адекватно и полезно предложение защо е предлагано от години и не е прието?

Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Evo
Гост
« Отговор #29 -: Август 25, 2011, 22:48:20 »

е стига с тая реалност. Игра е! Искаме безплатни и евтини войни  Grin Когато ми се доще реалност - затварям браузъра и 2 кила реалност ми се изсипват на главата
Защо тогава изобщо да са платени  Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!