Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:36:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оферта на пазара  (Прочетена 2771 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mob78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Август 11, 2011, 18:17:13 »

Имам оферта на пазара която стои вече няколко часа,доста по ниска е от тези които са в момента.Офертата стои а тези дето са пуснати са доста по-високи.Пазара ми е запълнен така и не мога да продавам.писна ми от тея бъгове постоянно - скоро може да стана на минус без продажби и пак ли няма да има виновни.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Август 11, 2011, 18:24:34 »

какво продаваш ..... че преди малко напазарувах яко Smiley 35 000 000 камък
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
mob78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #2 -: Август 11, 2011, 18:26:02 »

пуснал съм едни 1 милион камъни на 0.66 още от сутринта и  не мърдат 
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Август 11, 2011, 18:27:50 »

преди 5 минути купих 35 милиона камък .... трябва да съм взел и твоя  ....имаше още 12 милиона останали
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
mob78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #4 -: Август 11, 2011, 18:28:54 »

моята оферта вече повече от 6 часа не е излязла на пазара това е проблема
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Август 11, 2011, 18:29:54 »

да и в момента няма оферта на такава цена ....провери да не си объркал ресурса или цената
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
mob78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #6 -: Август 11, 2011, 18:33:58 »

пак проверих и всичко си е така и ако не се оправи скоро ще ми стои задръстен пазара
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Август 11, 2011, 18:39:01 »

пробай с друга оферта от пазар в друга провинция ....да видим дали няма да се раздвижи и тази
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
mob78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Август 11, 2011, 19:28:41 »

пробвах -  другата оферта беше със същата цена и се продаде но оная стои-скапана история ,дано тоя бъг не е умишлен защото в момента ме атакува човек който ме плашеше с админите.Не знаете каква негативна кампания може да се направи ако се окаже че има умишлени манипулации
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Август 11, 2011, 19:30:39 »

можеш да бъдеш сигурен ,че ти е говорел глупости  .... никой няма да си плюе на професията за подобни работи  ... невярвайте на такива глупости
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #10 -: Август 12, 2011, 10:08:10 »

Имам оферта на пазара която стои вече няколко часа,доста по ниска е от тези които са в момента.Офертата стои а тези дето са пуснати са доста по-високи.Пазара ми е запълнен така и не мога да продавам.писна ми от тея бъгове постоянно - скоро може да стана на минус без продажби и пак ли няма да има виновни.

Колко камък си пуснал на 0.66?
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Август 12, 2011, 11:39:33 »

пуснал съм едни 1 милион камъни на 0.66 още от сутринта и  не мърдат 
мисля ,че това му е офертата дето не се виждаше и не мърдаше
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #12 -: Август 12, 2011, 14:27:49 »

1 024 000 камък са продадени вчера в интервала 19:17-21:38.

пробвах -  другата оферта беше със същата цена и се продаде но оная стои-скапана история ,дано тоя бъг не е умишлен защото в момента ме атакува човек който ме плашеше с админите.Не знаете каква негативна кампания може да се направи ако се окаже че има умишлени манипулации

Моля те, недей да заплашваш, защото рискуваш акаунта си.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!