Imperia Online България  
Април 23, 2024, 16:38:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за бъг, който прерастна в своеволие от страна на съпорта  (Прочетена 1060 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« -: Юли 26, 2011, 12:39:20 »

Ще започна отначало да обяснявам, все ми е тая дали ще ми оправите достъпа до акаунта или не, но ми се иска да погледнете сериозно въпросът ми за бъг.
Вчера имаше оплакване от съюзник, че е бил изхвърлен от съюза неправомерно. Стана ясно, че тъкмо е дарил злато и хоп-вън. По това време нямаше нито лидер, нито зам лидер да го изгони. Два часа след това с мен се случи същото - внасям злато в хазната и се озовавам без съюз. Отново няма кой да ме е изгонил. Моят съюзник беше върнат и след изпратена атака към враждебен съюз - отново аут! Аз се върнах в съюза и писах в Помощ с молба да бъде проверено дали има бъг. Както обикновено ми беше отговорено със заучени думички, все едно половината от това, което бях написала не беше видяно. Отново писах...откъде да знам дали след един час пак няма да ме изхвърли от съюза нещо си...Не знам кой ми отговаря в Помощ, но се държа нагло, надменно и ПОМОЩ нямаше. Накрая се озовах с блокиран акаунт...защо? Защото поисках проверка за евентуален бъг ли? Да, да, знам, че не им се плаща, те са доброволци...но мисля, че имам право да получа адекватен отговор на въпрос...
Та така - ще бъде ли проверено какво се случи снощи на три пъти в съюза ни? GENERALITE. Предполагам има възможност да се види кой играч как е излязъл от съюза. И докога ще ми бъде блокиран акаунта?
Благодаря!
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 12:44:16 от buff » Активен
buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #1 -: Юли 26, 2011, 12:58:17 »

siss е никът.
Играта не ме е изхвърляла по това време? Ако някой беше влязъл в профила ми, щеше да ми изхвърли, нали?  *xxx*
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Юли 26, 2011, 13:07:21 »

Не е етично да се излагат причини за блок публично. Отговор се получава лично от support@imperialsupport.org

Що се отнася до бъга, няма такова нещо, както и, съдейки по архива, Ви е било отговорено няколко пъти в Помощ.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!