Imperia Online България  
Април 19, 2024, 01:06:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: атаки  (Прочетена 2185 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mustan_81
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« -: Юли 19, 2011, 18:10:45 »

добър ден.искам да саоща за проблем с атаките ми,излизат нови каси от бързото меню искам да им тръгна да ги грабя и ми дава следното саобщени че двата акалнда споделят едно и също ап.но не спира до тука ужасат ми.и също искам да пускам атаки към активни играчи и ми саобщава същото че двата аканда споделят едно и също ап.ок ако съм си дал паса на някои да ми флиза в аканда ми и тои флизал в дуги аканди става така става но уви не съм.играя с два конпа единият е в офисат  а другия е във нас.моля оправете ми този проблем защото е супер гадно..благодаря предварително
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Юли 20, 2011, 09:35:29 »

добър ден.искам да саоща за проблем с атаките ми,излизат нови каси от бързото меню искам да им тръгна да ги грабя и ми дава следното саобщени че двата акалнда споделят едно и също ап.но не спира до тука ужасат ми.и също искам да пускам атаки към активни играчи и ми саобщава същото че двата аканда споделят едно и също ап.ок ако съм си дал паса на някои да ми флиза в аканда ми и тои флизал в дуги аканди става така става но уви не съм.играя с два конпа единият е в офисат  а другия е във нас.моля оправете ми този проблем защото е супер гадно..благодаря предварително

Без име на акаунт и акаунтите, които системата не позволява да бъдат атакувани, нищо не може да се направи.
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Юли 20, 2011, 09:40:57 »

битката е на 2011-07-17 между   ramziboy    и  navi9bg    в свят бг8   бъгна да не можеше да се премести армията *xxx*

Ше търсим проблема, стига да не визирате случаи, в които се опитвате да местите армия 5 секунди преди атаката.
Активен

sweet_man2
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2011, 11:01:18 »

Точно това визира. Това невъзможно местене става ако се опитва от провинцията където е нападнат да измести армията. Натиска на всички и понеже сървара бави броя на войската изчезва и той натиска изпращане но в същото време той не изпраща нищо. На мен ми се е случвало същото така че това не е никакъв бъг.
Активен
mustan_81
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4 -: Юли 21, 2011, 16:24:01 »

става въпрос за бг8 никат ми е ...stravcho....и не мога да атакубам половината саюуз.GENERALI.И от касите които излизат в бързото меню не.а относно за пасат си го сменям на всеки 2 седмици и не сам го давал на никои взех си полука от междонородният свят 82.там като ни распуснаха саюза ONOGONDURI което беше прецедент във империа
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2011, 10:06:57 »

става въпрос за бг8 никат ми е ...stravcho....и не мога да атакубам половината саюуз.GENERALI.И от касите които излизат в бързото меню не.а относно за пасат си го сменям на всеки 2 седмици и не сам го давал на никои взех си полука от междонородният свят 82.там като ни распуснаха саюза ONOGONDURI което беше прецедент във империа

С генералите има съвпадения, за касите ще трябват конкретни имена.
Активен

mustan_81
Сержант
**

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #6 -: Юли 22, 2011, 19:51:42 »

не знам какви  савпадения има като  от нашият саюз никои не може да бие дунда78 от саюз генерали а за ксите трябва да ги търся и ще ги побликувам.и много ва моля оправете ми бъгът за да мога да си атакувам наволя защото в момента съм с вързани раце и ще трябва да си набивам мода иначе а нямам желание.благодаря ви 
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #7 -: Юли 25, 2011, 09:42:11 »

не знам какви  савпадения има като  от нашият саюз никои не може да бие дунда78 от саюз генерали а за ксите трябва да ги търся и ще ги побликувам.и много ва моля оправете ми бъгът за да мога да си атакувам наволя защото в момента съм с вързани раце и ще трябва да си набивам мода иначе а нямам желание.благодаря ви 

Не е бъг, няма как да ви се отключват атаките. А за касите очакваме имена, за да проверим.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!