Imperia Online България  
Април 24, 2024, 06:55:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Глобална карта  (Прочетена 3449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« -: Юли 23, 2011, 23:07:10 »

На няколко пъте забелязвам , че когато дам да се търсят изоставени империи ми  намира действащи играчи  *hahaha*! Вчера така  се набих в zogra , че ме боли главата още  *hahaha* Ако имате някакви логове вижте в свят 93 преди mbdz да нападне zogra какво съм кликнал върху империалната карта ! Друг е въпроса за самата империална карта , че  zogra не беше паричка , но кьорав карти не играе   *freak* Ако наистина съм  кликнал изоставени империи и ми е дало zogra като паричка  си е малък бъг според мен !
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Юли 23, 2011, 23:35:19 »

Глобалната карта от Империята ли е отворена или от Колония ?
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #2 -: Юли 23, 2011, 23:36:57 »

На няколко пъте забелязвам , че когато дам да се търсят изоставени империи ми  намира действащи играчи  *hahaha*! Вчера така  се набих в zogra , че ме боли главата още  *hahaha* Ако имате някакви логове вижте в свят 93 преди mbdz да нападне zogra какво съм кликнал върху империалната карта ! Друг е въпроса за самата империална карта , че  zogra не беше паричка , но кьорав карти не играе   *freak* Ако наистина съм  кликнал изоставени империи и ми е дало zogra като паричка  си е малък бъг според мен !

  Не е задължително да е бъг, възможно е наистина в момента на пускане на атаката зогра да е бил касичка, но ако е имал подходяща армия скатана на отстъпление в някоя колония и ти си пратил твоите на сейф може просто да си извадил кофти късмет и тои да е станал активен, няма да си първия или последния който се е "прекарал" по този начин
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #3 -: Юли 24, 2011, 00:12:32 »

На самата глобална карта давам да търси изоставени империи ! Като кликна след това търсене се появяват изоставените империи ! Забелязах , че по някога изкарва активните играчи а не изоставените империи! Ако  мога ще го снимам като филмче и ще ви го пратя! Дано успея защото  много рядко става това !
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #4 -: Юли 24, 2011, 11:26:52 »

Да, прави го това картата от няколко дни насам. Май беше "изоставени, 0-100". И после като дадеш "изоставени, 101-200" ти излизат от обхват х2 вместо каси. Пробвай в такава последователност три-четири пъти дали ще се получи грешка. Или пък "х2, обхват 0-100" и после "изоставени 101-200".
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Юли 25, 2011, 09:55:36 »

На няколко пъте забелязвам , че когато дам да се търсят изоставени империи ми  намира действащи играчи  *hahaha*! Вчера така  се набих в zogra , че ме боли главата още  *hahaha* Ако имате някакви логове вижте в свят 93 преди mbdz да нападне zogra какво съм кликнал върху империалната карта ! Друг е въпроса за самата империална карта , че  zogra не беше паричка , но кьорав карти не играе   *freak* Ако наистина съм  кликнал изоставени империи и ми е дало zogra като паричка  си е малък бъг според мен !

А преди да филтрираш касички, търсил ли си активни играчи на определено разстояние и в определен обхват?
Активен

mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #6 -: Юли 25, 2011, 12:41:15 »

А преди да филтрираш касички, търсил ли си активни играчи на определено разстояние и в определен обхват?

Да търсил съм активни играчи! Така както е написал Sheremetev по подобен начин се получава ! За съжеление много рядко става и ще ми е трудно да го хвана на момента за да го заснема като филмче! Сега го дебна и ако се получи ще ви го пратя да го видите.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #7 -: Юли 25, 2011, 13:14:49 »

Когато резултатът от текущото търсене е прекалено голям, понякога визуализира резултата от предишното търсене, ако то е било по активни играчи, това обяснява конкретния случай.
Активен

mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #8 -: Юли 25, 2011, 14:43:09 »

Когато резултатът от текущото търсене е прекалено голям, понякога визуализира резултата от предишното търсене, ако то е било по активни играчи, това обяснява конкретния случай.

Имам  клипче вече ! Само ,че го записах с Camtasia Studio 7 и сега го правя на mp4 ! Последните 2 мин стана нещо интересно и може да го видите! Въпроса е следния: Може ли във http://www.vbox7.com  да го пусна и да го видите? Ще ви дам и линка след малко ако кажете! Tongue
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #9 -: Юли 25, 2011, 15:47:50 »

Както искаш, така. По-добре каквото пращаш да е на лс.
Активен

mbdz
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #10 -: Юли 25, 2011, 20:42:06 »

http://vbox7.com/play:48b43031e2      След 01.50 мин нещо се обърка ! На клипчето се вижда , че не  намира изоставените империи ! Този път си играх с картата , но понякога ства веднага щом стартирам глобалната карта!
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #11 -: Юли 26, 2011, 09:37:25 »

Определено ако се случва, както се вижда на клипчето, не е всеки път, в няколко акаунта не успявам да го симулирам, колкото и да редувам филтър на активни играчи и каси, резултатите за касите са винаги чисти. Ще търсим евентуален проблем, но не е на дневен ред.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!