Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:58:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: военни точки на изтрит играч  (Прочетена 1828 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« -: Февруари 02, 2008, 11:57:09 »

в момента съм във война с един съюз,един играч на който беше изтрит.не знам за какво нарушение.точките,които е направил във войната,си стоят.въпросът е,честно ли би било,ако спечелят с неговите точки,спечелени по предполагаемо нечестен път,щом е изтрит?още не са де,има време,въпросът е принципен.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
iliikata
Капитан
****

Karma: +27/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 266



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2008, 12:10:52 »

ами да защо да не е честно -другия отбор като иска да го изключат от съюза щом е изтрит
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2008, 12:17:05 »

не става дума за тва...става дума,че той е играл нечестно и се предполага,че ези точки за придобити по нечестен начин...според мен не е честно...
Активен
iliikata
Капитан
****

Karma: +27/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 266



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2008, 12:32:12 »

преди две години имаше същия проблем и мисля че тогава точките бяха изтрити - зависи от хората горе какво ще решат да направят-но пък ако точките които е направил във войната са по честен път може и да не се трият  Huh?
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 12:42:48 от iliikata » Активен

Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2008, 13:11:25 »

той е изключен от съюза,иначе щях да го начупя и да не се занимавам.въпросът е точно формулиран от нафтата - точките,спечелени от него за съюза,ако са следствие точно на тази нечестна игра,заради която е изтрит,и ако са решаващи за крайния изход от войната...коята свършва на 6-и,така че засега въпросът е теоретичен.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2008, 13:17:35 »

Въобще не е теоретичен въпроса... :)Не трябва де се зачитат..Щом е изтрит е извършил нарушение с което се е облагодетелствал по някъкъв начин... >:DОттук погледнато империята му такава каквато е развита е на база нечестна игра...Няма значение как е постигал точките във войната..Те са следствие на нечестни приоми... >Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2008, 16:17:20 »

в момента съм във война с един съюз,един играч на който беше изтрит.не знам за какво нарушение.точките,които е направил във войната,си стоят.въпросът е,честно ли би било,ако спечелят с неговите точки,спечелени по предполагаемо нечестен път,щом е изтрит?още не са де,има време,въпросът е принципен.


Баце какво ти пука,класаций няма ,нека и пръв да остане Smiley ,ще го запомнят не с ранга а с точенето  >Grin
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2008, 23:29:55 »

баце,пука ми само за едно - че може да загубим войната и да остана без честно изкарани военни приходи,само дето съм чупил своя и чужда армия заради тоя,що клати гората.класациите са ми през долуподписания.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!