Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:22:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Служебно загубена война  (Прочетена 1052 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« -: Юли 01, 2011, 09:09:02 »

Здравейте! Писах в Помощ, но отговорите не ме задоволиха, да не кажем, че бяха леко неадекватни.
Моля да погледнете последната война между slaviani - agresori.
Agresori обявиха войната и ден преди края й, сметнахме точките -  2447898 бяха в мод а 2139983 бяха в играта. Защо войната не беше спечелена от славяни служебно?
И същият ден приключи и друга война, отнеха ни по 10 точки щастие за нея, а днес се събуждам с още два пъти по 10...
Вълнува ме най-вече служебната НЕзагуба на Агресори...
Благодаря!
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Юли 01, 2011, 09:42:07 »

Здравейте! Писах в Помощ, но отговорите не ме задоволиха, да не кажем, че бяха леко неадекватни.
Моля да погледнете последната война между slaviani - agresori.
Agresori обявиха войната и ден преди края й, сметнахме точките -  2447898 бяха в мод а 2139983 бяха в играта. Защо войната не беше спечелена от славяни служебно?
И същият ден приключи и друга война, отнеха ни по 10 точки щастие за нея, а днес се събуждам с още два пъти по 10...
Вълнува ме най-вече служебната НЕзагуба на Агресори...
Благодаря!

Повече от 75% от нетните точки на защитника трябва да са в мод, за да изгубят служебно. При числата, които даваш, тези 75% не се достигат.
Активен

buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #2 -: Юли 01, 2011, 09:48:33 »

Те не са защитника! Те обявиха войната.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Юли 01, 2011, 10:04:51 »

В такъв случай, подредбата славяни - агресори беше подвеждаща.

Влизането в мод на някой от съюза преди обявяването на някоя война не играе роля в пресмятането на %-та. Отношение имат само нетните точки, излязли в мод след обявяването на текущата война. Агресори са изгубили предпоследната война между съюзите ви точно заради излизане в мод, т.е. модиралите се по време на предпоследната война, не оказват влияние върху %-та на точки в мод на последната война.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!